Voetbalmagazine 2007-2008
Op woensdag 22 augustus wordt het voetbalmagazine uitgereikt.
Zoals gebruikelijk brengt v.v. Katwijk een presentatiegids uit samen met de overige clubs in de Stichting Samenwerkende Voetbalverenigingen Duin- en Bollenstreek: Rijnsburgse Boys, Noordwijk, FC Lisse en Ter Leede. Ook dit jaar is er weer keihard gewerkt om een mooi resultaat te bereiken.
Woensdagmiddag zal het voetbalmagazine officieel worden uitgereikt tijdens een feestelijke bijeenkomst bij Heineken in Amsterdam. De leden van v.v. Katwijk zullen in de komende weken uiteraard ook een exemplaar ontvangen.
In het v.v. Katwijk gedeelte zijn wederom schitterende foto's te zien gemaakt door Nico Ouwehand, een interview met Marcel Vondeling en een voorbeschouwing door Leen van der Marel. Ook de gebruikelijke items zullen niet ontbreken.
