skip navigation

Parlevliet & Van der Plas nieuwe rugsponsor

Tijdens een goed bezochte bijeenkomst van de businessclub is vrijdagavond de nieuwe rugsponsor gepresenteerd. update 18/7

Voor de komende drie seizoenen prijkt het logo van Parlevliet & Van der Plas op de rug van de wedstrijdtenues van Katwijk 1. Vrijdagavond werd het contract tussen deze grote, internationaal opererende rederij/haringhandel en vv Katwijk ondertekend. Het bestuur van de businessclub is zeer content met deze overeenkomst.

Tevens werd bekend gemaakt dat luchthavenbeveiliger ISEC Nederland vanaf komend seizoen platinasponsor is bij vv Katwijk. En er was nog meer goed nieuws. Catering & Partyservice 5 Senses verzorgt het komende seizoen de catering voor de businessclub op wedstrijddagen en zal als kopersponsor lid worden van de businessclub. Vrijdagavond hebben de aanwezigen al kennis gemaakt met de hoge kwaliteit die dit bedrijf levert, dus dat belooft veel.

Al met al dus positieve ontwikkelingen binnen de businessclub, die op deze avond tevens haar toekomstplannen presenteerde. En die liegen er niet om. Met nieuwe pakketten, nieuwe ideeen, nieuwe mensen in de commissies en met veel energie gaat de businessclub actief aan de slag om verdere groei te realiseren.

update:
Klik hier voor de fotos van deze avond.
Fotografie: Nico Ouwehand