Hoofdklasse A deze week
Dankzij puntverlies bij Rijnsburg en FC Lisse blijft het dit seizoen ongemeen spannend in de Hoofdklasse A.
In Noordwijk stond FC Lisse al bij rust op een 2-0 achterstand tegen de plaatselijke VV. De geelblauwen zette hier in de tweede helft slechts één doelpunt van Winter tegenover, waardoor de punten in Noordwijk bleven.
Rijnsburgse Boys wist van dit verlies ook niet te profiteren. Voor de tweede week op rij weet Rijnsburg niet te winnen, tegen Ajax werd het 0-0. Voor onze buren betekende dit overigens het eerste doelpuntloze duel van dit seizoen.
Ook Ter Leede verzuimt te profiteren, in Maassluis werd het 1-0 dankzij Marco Clarijs. In Pernis stelde Capelle orde op zaken, DOTO werd met 1-2 verslagen. Na een slechte start is de nummer twee van vorig seizoen de top nu op 3 punten genaderd.
In de onderste regionen blijft het ook spannend. ARC ontving dit weekeinde Kloetinge. In een duel dat eigenlijk geen winnaar verdiende trok Kloetinge aan het langste eind; 0-1. Hoek vond deze week een nieuwe trainer in Belgie, op het veld zijn ze echter nog steeds de weg kwijt. Tegen de negen (!) spelers van Scheveningen kon Hoek niet winnen; 1-1. Voor Scheveningen betekende dit het eerste punt sinds 8 oktober.
Uitslagen
| ARC | Kloetinge | 0-1 |
| DOTO | Capelle | 1-2 |
| Scheveningen | Hoek | 1-1 |
| Excelsior M | Ter Leede | 1-0 |
| Rijnsburgse Boys | Ajax | 0-0 |
| Katwijk | Quick Boys | 3-4 |
| Noordwijk | Lisse | 2-1 |
