Hoofdklasse A deze week
In de strijd om het kampioenschap van deze klasse lijkt dit weekeinde de eerste schifting te hebben plaatsgevonden.
Met name DOTO schoot daarbij uit z'n slof. Aanvankelijk kwamen de Pernissers nog op achterstand tegen Scheveningen en hadden de rest van de eerste helft nodig om op gelijke hoogte te komen. In de tweede helft liep DOTO echter vrij eenvoudig uit tot 1-7 tegen de groenzwarten voor wie degradatie bijna onontkoombaar lijkt.
Rijnsburg en FC Lisse bleven in het spoor van de koploper. Rijnsburgse Boys won gisteren in eigen huis van Noordwijk. FC Lisse schakelde onze "blauwwitte vrienden" op Nieuw Zuid uit in de race om een toppositie. Ter Leede won gisteren van Capelle maar lijkt ook niet meer in aanmerking te komen voor een topplaats.
Onderin de competitie vecht ARC tegen het degradatiespook. In de "zespuntenwedstrijd" uit tegen Excelsior Maassluis deed het slechte zaken. Een voorsprong middels Charite werd uiteindelijk uit handen gegeven: 3-1. Kloetinge deed het beter, al gaven ook zij een voorsprong weg. Tegen Ajax werd gelijkgespeeld met 1-1.
Uitslagen
| Ajax - Kloetinge | 1-1 |
| Excelsior M. - ARC | 3-1 |
| Hoek - Katwijk | 2-1 |
| Quick Boys - FC Lisse | 2-3 |
| Rijnsburgse Boys - Noordwijk | 2-1 |
| Scheveningen - DOTO | 1-7 |
| Ter Leede - Capelle | 2-0 |
