Voorbeschouwing: FC Lisse - v.v. Katwijk

Als het weer een beetje meezit tenminste. Tot nog toe leken de weergoden deze affiche niet gunstig gestemd. In competitieverband werd dit duel immers al twee keer afgelast!
Katwijk verspeelt competitie in Hoek
Voor Katwijk is deze beker waarschijnlijk de enige prijs waar ze nog voor kunnen strijden dit jaar. Na het verlies in Hoek vorige week lijkt de rol van de Oranjehemden in de competitie uitgespeeld.
In Hoek kwamen de Katwijkers al na 8 seconden (!) op achterstand en 10 minuten later was het weer raak. Na een vroege rode kaart voor Wellens leek er nog wat om voor te hopen. Maar uit de massale Oranje aanval kon alleen Verkuijlen nog scoren: 2-1.
FC Lisse doet nog op alle fronten mee
Bij FC Lisse zijn ze nog in de race voor twee prijzen. Naast deze Gatorade Cup, doen de Lissenaren ook nog volop mee in de race voor het kampioenschap. Samen met Rijnsburg en DOTO horen zij tot de grote kanshebbers.
Dit ondanks een flinke dip rondom de winterstop, toen alleen laagvliegers als Scheveningen en Maassluis geslachtofferd konden worden. Na de de overwinning tegen bij Quick Boys vorige week (de eerste sinds '95/96!) lijken ze weer goed op weg naar een mooi afscheidscadeau voor scheidend trainer Ouaali en de broertjes Winter (zij vertrekken richting Spakenburg). Voor Katwijk zaak om hier een stokje voor te steken.
FC Lisse - v.v. Katwijk
aanvang: 14u30
Programma West II
Derde ronde
Capelle - Noordwijk
ARC - Tonegido
Quick Boys - UVS
TOGR - Nieuwenhoorn
VVSB - Rijnsburgse Boys
FC Lisse - Katwijk
Verburch - DOTO
VVSB 2 - Ter Leede
VUC - SHO
Tweede ronde
Quick Boys 2 - NSVV
Maense - Hellevoetsluis (za)
PEC Den Haag - Lombardijen
