Katwijk VR1

13e in poule 4e klasse A
1e in poule Groep 3 21
20e in poule Groep 3 1e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 februari
Blauw-Zwart VR1
Katwijk VR1
4
FC Lisse VR1
8
SVC'08 VR1
1
Noordwijk VR1
8
Rijnvogels, fc VR3
6
Zevenhoven VR2
1
RCL VR3
0
Voorschoten`97 VR1
3
Forum Sport VR1
1
SJZ VR1
4
FC Oegstgeest VR2
Zaterdag 9 februari
1
FC Oegstgeest VR2
4
Noordwijk VR1
8
FC Lisse VR1
1
RKAVV VR2
3
SVC'08 VR1
2
Zevenhoven VR2
4
Katwijk VR1
5
SJZ VR1
3
RCL VR3
5
Voorschoten`97 VR1
5
Forum Sport VR1
0
Blauw-Zwart VR1

Wedstrijdschema

Zevenhoven VR2
Katwijk V1
Uit
16-02-2019 14:30
Nr. 13017495CO
Scheidsrechter: Afgeschermd, . Sportpark: Stationsweg 23, 2435 AN ZEVENHOVEN
Katwijk V1
Uit
16-02-2019
Nr.
Blauw-Zwart VR1
Katwijk V1
Uit
02-03-2019 11:15
Nr. 13017521CO
Sportpark: Dr. Mansveltkade 2, 2242 XM WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zevenhoven VR21412026217036
2.Forum Sport VR11210115217031
3.FC Lisse VR1139135231028
4.SVC'08 VR1148333019027
5.Voorschoten`97 VR1138053724024
6.Noordwijk VR1127054030021
7.LSVV 70 VR1126062419018
8.Blauw-Zwart VR1125163033016
9.SJZ VR1133191838010
10.FC Oegstgeest VR21431102259010
11.RCL VR312309194309
12.RKAVV VR212219124507
13.Katwijk VR113139184106
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk VR111001003
2.DWO VR210010100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior M. VR111007103
2.Sportlust '46 VR111008303
3.SVC'08 VR111005003
4.Jodan Boys, de VR211005103
5.Heinenoord VR211004003
6.CKC VR111004103
7.Forum Sport VR111004203
8.Maasdijk VR211004203
9.DSVP VR211003103
10.Zevenhoven VR111003103
11.Nootdorp VR111002003
12.FIOS VR111005403
13.Bergambacht VR111003203
14.Woubrugge VR111002103
15.Den Hoorn VR211003303
16.Hillegersberg, vv VR100000000
17.HPSV VR110013300
18.VDL VR110014500
19.Lugdunum VR210012300
20.Katwijk VR110011200
21.DSVP VR310012400
22.Zevenhoven VR210012400
23.MVV '27 VR110011300
24.Zuidland VR210011300
25.Zuidland VR310010200
26.Blijdorp VR110011400
27.Voorschoten`97 VR110011500
28.KMD VR210010400
29.MSV '71 VR110013800
30.Spirit VR110010500
31.Linschoten VR110011700

Team resultaten

BlaFCLFCOForKatLSVNooRCLRijRKASJZSVCVooZev
Blauw-Zwart VR14 - 5 - 6 - 13 - 06 - 23 - 03 - 11 - 3
FC Lisse VR16 - 15 - 14 - 12 - 12 - 28 - 14 - 80 - 35 - 3
FC Oegstgeest VR22 - 4 - 3 - 11 - 44 - 62 - 02 - 33 - 2
Forum Sport VR15 - 011 - 02 - 1 - 7 - 06 - 0
Katwijk VR13 - 33 - 31 - 42 - 01 - 2 - 4 - 50 - 20 - 3
LSVV 70 VR12 - 06 - 05 - 03 - 02 - 01 - 2 -
Noordwijk VR14 - 89 - 12 - 34 - 03 - 11 - 83 - 0
RCL VR32 - 52 - 4 - - - 1 - 33 - 50 - 6
Rijnvogels, fc VR33 - 51 - 42 - 12 - 13 - 3 - 6 - 6
RKAVV VR21 - 43 - 00 - 61 - 12 - 75 - 04 - 1
SJZ VR10 - 11 - 45 - 20 - 20 - 10 - 01 - 51 - 7
SVC'08 VR1 - 4 - 20 - 00 - 01 - 24 - 02 - 03 - 2
Voorschoten`97 VR10 - 36 - 05 - 14 - 05 - 24 - 01 - 4
Zevenhoven VR25 - 24 - 17 - 24 - 12 - 06 - 14 - 05 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 21".

BerBliCKCDenDSVExcFIOForHeiHPSJodKatKMDLinLugMaaMSVMVVNooSpiSpoSVCVDLVooWouZevZui
Bergambacht VR1
Blijdorp VR1
CKC VR14 - 1
Den Hoorn VR23 - 3 (4
DSVP VR33 - 1
Excelsior M. VR1
FIOS VR1
Forum Sport VR14 - 2
Heinenoord VR2
HPSV VR1
Jodan Boys, de VR25 - 1
Katwijk VR11 - 2
KMD VR20 - 4
Linschoten VR11 - 7
Lugdunum VR22 - 3
Maasdijk VR2
MSV '71 VR1
MVV '27 VR1
Nootdorp VR12 - 0
Spirit VR10 - 5
Sportlust '46 VR18 - 3
SVC'08 VR1
VDL VR14 - 5
Voorschoten`97 VR1
Woubrugge VR1
Zevenhoven VR22 - 43 - 1
Zuidland VR3