Katwijk VR1

11e in poule 4e klasse A
1e in poule Groep 3 21
20e in poule Groep 3 1e KO ronde
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
1
Blauw-Zwart VR1
0
LSVV 70 VR1
2
Katwijk VR1
1
FC Oegstgeest VR2
5
FC Lisse VR1
0
Noordwijk VR1
2
Zevenhoven VR2
0
Voorschoten`97 VR1
0
SJZ VR1
10
Forum Sport VR1
Maandag 8 april
6
SVC'08 VR1
1
Blauw-Zwart VR1
Donderdag 11 april
2
FC Oegstgeest VR2
1
RKAVV VR2
Zaterdag 13 april
0
FC Oegstgeest VR2
2
SVC'08 VR1
6
Voorschoten`97 VR1
0
SJZ VR1
14
Forum Sport VR1
0
RKAVV VR2

Wedstrijdschema

LSVV'70 VR1
Katwijk V1
Uit
11-05-2019 12:00
Nr. 13017482CO
Sportpark: Oegstgeesterweg 2, 2334 BZ LEIDEN
Katwijk V1
Noordwijk VR1
Thuis
18-05-2019 14:00
Veld: VELD5
Nr. 13017455CO
Forum Sport VR1
Katwijk V1
Uit
25-05-2019 16:15
Nr. 13017418CO
Sportpark: Prins Bernhardlaan 242, 2273 BP VOORBURG

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Zevenhoven VR21714126621043
2.Forum Sport VR11613128621040
3.SVC'08 VR11912345025039
4.FC Lisse VR11712146941037
5.Voorschoten`97 VR11812065531036
6.LSVV 70 VR1188194430025
7.Blauw-Zwart VR1188194852025
8.Noordwijk VR1168084643024
9.SJZ VR11741122267013
10.FC Oegstgeest VR22041152574013
11.Katwijk VR11933132864012
12.RKAVV VR2192116168607
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk VR111001003
2.DWO VR210010100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Excelsior M. VR111007103
2.Sportlust '46 VR111008303
3.SVC'08 VR111005003
4.Jodan Boys, de VR211005103
5.Heinenoord VR211004003
6.CKC VR111004103
7.Forum Sport VR111004203
8.Maasdijk VR211004203
9.DSVP VR211003103
10.Zevenhoven VR111003103
11.Nootdorp VR111002003
12.FIOS VR111005403
13.Bergambacht VR111003203
14.Woubrugge VR111002103
15.Den Hoorn VR211003303
16.Hillegersberg, vv VR100000000
17.HPSV VR110013300
18.VDL VR110014500
19.Lugdunum VR210012300
20.Katwijk VR110011200
21.DSVP VR310012400
22.Zevenhoven VR210012400
23.MVV '27 VR110011300
24.Zuidland VR210011300
25.Zuidland VR310010200
26.Blijdorp VR110011400
27.Voorschoten`97 VR110011500
28.KMD VR210010400
29.MSV '71 VR110013800
30.Spirit VR110010500
31.Linschoten VR110011700

Team resultaten

BlaFCLFCOForKatLSVNooRCLRijRKASJZSVCVooZev
Blauw-Zwart VR13 - 64 - 14 - 53 - 21 - 06 - 13 - 06 - 23 - 03 - 11 - 3
FC Lisse VR16 - 15 - 15 - 04 - 15 - 02 - 12 - 28 - 14 - 80 - 35 - 3
FC Oegstgeest VR22 - 42 - 33 - 11 - 44 - 62 - 02 - 12 - 30 - 23 - 20 - 4
Forum Sport VR15 - 06 - 011 - 02 - 1 - 7 - 014 - 06 - 03 - 4
Katwijk VR13 - 33 - 32 - 11 - 42 - 01 - 23 - 14 - 50 - 23 - 70 - 3
LSVV 70 VR12 - 06 - 02 - 64 - 25 - 03 - 010 - 02 - 01 - 21 - 1
Noordwijk VR14 - 89 - 12 - 34 - 03 - 11 - 83 - 04 - 20 - 2
RCL VR32 - 52 - 43 - 27 - 3 - 1 - 33 - 50 - 6
Rijnvogels, fc VR33 - 51 - 42 - 12 - 13 - 3 - 6 - 6
RKAVV VR20 - 61 - 43 - 00 - 61 - 10 - 62 - 75 - 04 - 12 - 6
SJZ VR10 - 11 - 40 - 105 - 20 - 20 - 14 - 00 - 01 - 51 - 7
SVC'08 VR16 - 14 - 20 - 00 - 03 - 01 - 24 - 04 - 02 - 03 - 2
Voorschoten`97 VR14 - 35 - 10 - 36 - 03 - 15 - 14 - 05 - 24 - 06 - 01 - 4
Zevenhoven VR25 - 24 - 17 - 25 - 14 - 12 - 06 - 14 - 05 - 02 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 21".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 1e KO ronde".