Katwijk VR1

12e in poule 4e klasse A
2e in poule Groep 3 18
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 20 november
1
Blauw-Zwart VR1
1
Lugdunum VR1
1
Forum Sport VR2
1
Katwijk VR1
3
DoCoS VR1
1
FC Lisse VR1
3
FC Oegstgeest VR2
0
Quick Boys VR2
4
Rijnsburgse Boys VR1
0
VVSB VR1
4
Voorschoten`97 VR1
2
SVC'08 VR1
Zaterdag 27 november
SVC'08 VR1
Forum Sport VR2
RKAVV VR2
Rijnsburgse Boys VR1
0
FC Oegstgeest VR2
4
Voorschoten`97 VR1
Lugdunum VR1
Quick Boys VR2
4
FC Lisse VR1
1
Blauw-Zwart VR1
0
Katwijk VR1
7
DoCoS VR1
0
VVSB VR1
4
LSVV 70 VR1

Wedstrijdschema

Lugdunum VR1
Katwijk V1
Uit
11-12-2021 12:00
Nr. 15730323CO
Sportpark: Oegstgeesterweg 2 B, 2334 BZ LEIDEN
Katwijk V1
Blauw-Zwart VR1
Thuis
22-01-2022 14:30
Veld: VELD3
Nr. 15715581CO
FC Oegstgeest VR2
Katwijk V1
Uit
29-01-2022 12:00
Nr. 15731952CO
Sportpark: de Voscuyl 19, 2341 BJ OEGSTGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorschoten`97 VR197023219021
2.DoCoS VR176013810018
3.LSVV 70 VR16510287016
4.FC Lisse VR175113412016
5.FC Oegstgeest VR285122616016
6.SVC'08 VR174122015013
7.Rijnsburgse Boys VR184132218013
8.Lugdunum VR183231919011
9.Blauw-Zwart VR183142126010
10.RKAVV VR27214222807
11.VVSB VR19216172707
12.Katwijk VR1911753204
13.Forum Sport VR26015103001
14.Quick Boys VR2700774200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Be Fair VR121108104
2.Katwijk VR121105304
3.FC Lisse VR2200221100

Teambegeleiders (2)

Spelers (18)

Team resultaten

BlaDoCFCLFCOForKatLSVLugQuiRijRKASVCVooVVS
Blauw-Zwart VR11 - 13 - 2
DoCoS VR13 - 12 - 33 - 0
FC Lisse VR14 - 15 - 06 - 0
FC Oegstgeest VR23 - 13 - 010 - 30 - 4
Forum Sport VR21 - 51 - 1
Katwijk VR10 - 70 - 71 - 31 - 4
LSVV 70 VR12 - 24 - 0
Lugdunum VR15 - 3 - 1 - 32 - 4
Quick Boys VR22 - 32 - 7
Rijnsburgse Boys VR12 - 44 - 0
RKAVV VR210 - 1 - 2 - 4
SVC'08 VR15 - 32 - 2 -
Voorschoten`97 VR13 - 24 - 14 - 2
VVSB VR15 - 51 - 25 - 20 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 18".