Katwijk 1

5e in poule 1e ronde (64) BV
2e in poule 2e divisie A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 9 september
2
Jong Sparta Rotterdam
2
Achilles '29
0
Lienden
3
IJsselmeervogels
4
HHC Hardenberg
3
Kozakken Boys
2
Katwijk
0
GVVV
1
VVSB
1
FC Lisse
1
De Treffers
2
Barendrecht
1
TEC
1
Excelsior M
Zondag 10 september
1
Dijk De
3
Kon. HFC
Zaterdag 16 september
4
Kon. HFC
1
TEC
2
Lienden
1
Rijnsb.Boys
1
Barendrecht
1
VVSB
3
GVVV
0
Dijk De
5
Kozakken Boys
0
De Treffers
2
IJsselmeervogels
0
HHC Hardenberg
2
AFC
0
Jong Sparta Rotterdam
3
Achilles '29
0
Excelsior M
Dinsdag 19 september
1
RKC Waalwijk
0
Sparta Rotterdam
0
FC Oss
2
Almere City FC
1
Helmond Sport
5
SC Cambuur
1
FC Emmen
3
N.E.C.
2
MVV
3
AZ
1
Kozakken Boys
1
De Graafschap
0
Rijnsb.Boys
2
Heracles Almelo
1
Quick Boys
3
FC Volendam
0
Noordwijk
1
Fortuna Sittard
1
Barendrecht
3
Go Ahead Eagles
1
GVVV
0
FC Dordrecht
0
Sparta Nijkerk
1
FC Eindhoven
1
Genemuiden SC
3
De Treffers
2
Zwaluwen
3
FC Den Bosch
Woensdag 20 september
0
Capelle
5
Roda JC
0
Swift
0
Vitesse
1
Scheveningen
5
Ajax
4
Achilles '29
3
NAC Breda
1
Excelsior
2
sc Heerenveen
2
csv Apeldoorn
4
Willem II
4
Katwijk
0
Ter Leede
1
FC Lisse
1
Hoek
4
VVSB
1
Telstar
2
Dijk De
1
HHC Hardenberg
0
Ajax
6
FC Utrecht
1
ONS Sneek
3
FC Twente
2
Staphorst
3
Kon. HFC
2
Feyenoord
0
ADO Den Haag

Wedstrijdschema

Katwijk
Lienden
Thuis
23-09-2017 15:30
Nr. 11598948CO
Scheidsrechter: L.P.S. Cairo,
Achilles '29
Katwijk
Uit
30-09-2017 18:00
Nr. 11599050CO
Sportpark: Cranenburgsestraat 33 A, 6561 AM GROESBEEK
Katwijk
Rijnsb.Boys
Thuis
07-10-2017 15:30
Nr. 11598949CO

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "1e ronde (64) ".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Utrecht11006003
2.Roda JC11005003
3.Ajax11005103
4.SC Cambuur11005103
5.Katwijk11004003
6.VVSB11004103
7.Willem II11004203
8.De Treffers11003103
9.FC Twente11003103
10.FC Volendam11003103
11.Go Ahead Eagles11003103
12.N.E.C.11003103
13.Almere City FC11002003
14.Feyenoord11002003
15.Heracles Almelo11002003
16.Achilles '2911004303
17.AZ11003203
18.FC Den Bosch11003203
19.Kon. HFC11003203
20.Dijk De11002103
21.sc Heerenveen11002103
22.FC Eindhoven11001003
23.Fortuna Sittard11001003
24.GVVV11001003
25.RKC Waalwijk11001003
26.De Graafschap10101101
27.FC Lisse10101101
28.Hoek10101101
29.Kozakken Boys10101101
30.Swift10100001
31.Vitesse10100001
32.Blauw Geel'38/JUMBO00000000
33.FC Groningen00000000
34.Hercules00000000
35.Meern De00000000
36.PEC Zwolle00000000
37.PSV00000000
38.SDC Putten00000000
39.VVV-Venlo00000000
40.NAC Breda10013400
41.MVV10012300
42.Staphorst10012300
43.Zwaluwen10012300
44.Excelsior10011200
45.HHC Hardenberg10011200
46.FC Dordrecht10010100
47.Noordwijk10010100
48.Sparta Nijkerk10010100
49.Sparta Rotterdam10010100
50.csv Apeldoorn10012400
51.Barendrecht10011300
52.FC Emmen10011300
53.Genemuiden SC10011300
54.ONS Sneek10011300
55.Quick Boys10011300
56.ADO Den Haag10010200
57.FC Oss10010200
58.Rijnsb.Boys10010200
59.Telstar10011400
60.Helmond Sport10011500
61.Scheveningen10011500
62.Ter Leede10010400
63.Capelle10010500
64.Ajax10010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJsselmeervogels431082010
2.Katwijk33007009
3.Lienden43019709
4.Achilles '29422010408
5.HHC Hardenberg42118807
6.Kon. HFC42028506
7.GVVV42025506
8.Dijk De42025706
9.Excelsior M41213505
10.Kozakken Boys41129604
11.Barendrecht41128904
12.AFC31113404
13.De Treffers41124804
14.Rijnsb.Boys31025603
15.VVSB40315703
16.FC Lisse30213602
17.TEC402241102
18.Jong Sparta Rotterdam40132601

Begeleiders (1)

Spelers (22)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde (64) ".

AchADOAjaAjaAlmAZBarCapcsvDeGDeTDijExcFCDFCDFCEFCEFCLFCOFCTFCUFCVFeyForGenGoAGVVHelHerHHCHoeKatKonKozMVVNECNACNooONSQuiRijRKCRodSCCscHSchSpaSpaStaSwiTelTerVitVVSWilZwa
Achilles '294 - 3
ADO Den Haag
Ajax0 - 6
Ajax
Almere City FC
AZ
Barendrecht1 - 3
Capelle0 - 5
csv Apeldoorn2 - 4
De Graafschap
De Treffers
Dijk De2 - 1
Excelsior1 - 2
FC Den Bosch
FC Dordrecht
FC Eindhoven
FC Emmen1 - 3
FC Lisse1 - 1
FC Oss0 - 2
FC Twente
FC Utrecht
FC Volendam
Feyenoord2 - 0
Fortuna Sittard
Genemuiden SC1 - 3
Go Ahead Eagles
GVVV1 - 0
Helmond Sport1 - 5
Heracles Almelo
HHC Hardenberg
Hoek
Katwijk4 - 0
Kon. HFC
Kozakken Boys1 - 1
MVV2 - 3
N.E.C.
NAC Breda
Noordwijk0 - 1
ONS Sneek1 - 3
Quick Boys1 - 3
Rijnsb.Boys0 - 2
RKC Waalwijk1 - 0
Roda JC
SC Cambuur
sc Heerenveen
Scheveningen1 - 5
Sparta Nijkerk0 - 1
Sparta Rotterdam
Staphorst2 - 3
Swift0 - 0
Telstar
Ter Leede
Vitesse
VVSB4 - 1
Willem II
Zwaluwen2 - 3
AchAFCBarDeTDijExcFCLGVVHHCIJsJonKatKonKozLieRijTECVVS
Achilles '293 - 02 - 2
AFC0 - 32 - 0
Barendrecht3 - 41 - 1
De Treffers1 - 22 - 0
Dijk De1 - 01 - 3
Excelsior M1 - 1
FC Lisse2 - 2
GVVV3 - 02 - 1
HHC Hardenberg2 - 14 - 3
IJsselmeervogels2 - 01 - 0
Jong Sparta Rotterdam2 - 20 - 1
Katwijk2 - 04 - 0
Kon. HFC0 - 14 - 1
Kozakken Boys1 - 15 - 0
Lienden3 - 00 - 32 - 1
Rijnsb.Boys3 - 2
TEC1 - 12 - 2
VVSB1 - 31 - 1