Katwijk 1

7e in poule 2e divisie 2e divisie
10e in poule kwalificatieronde 2 BV
31e in poule 1e ronde (64) BV
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
0
GVVV
3
IJsselmeervogels
1
Excelsior M
2
Jong Sparta Rotterdam
5
ASWH
2
Jong FC Volendam
0
Kozakken Boys
2
Kon. HFC
3
Rijnsb.Boys
1
Quick Boys
1
Katwijk
2
AFC
2
Spakenburg
1
Noordwijk
1
TEC
1
Scheveningen
1
De Treffers
1
HHC Hardenberg
Zaterdag 12 oktober
0
Scheveningen
1
GVVV
4
AFC
0
ASWH
1
Noordwijk
3
Excelsior M
2
IJsselmeervogels
2
Spakenburg
0
Jong FC Volendam
1
De Treffers
1
Kon. HFC
0
Quick Boys
3
HHC Hardenberg
3
Rijnsb.Boys
1
Jong Sparta Rotterdam
0
Kozakken Boys
1
TEC
0
Katwijk

Wedstrijdschema

Kozakken Boys
Katwijk
Uit
26-10-2019 15:00
Nr. 13594678CO
Sportpark: Lange Wiep 1, 4251 XZ WERKENDAM
Flevo Boys
Katwijk
Uit
29-10-2019 19:45
Nr. 14132723BE
Sportpark: Espelerlaan 80, 8302 DC EMMELOORD
Katwijk
Noordwijk
Thuis
02-11-2019 15:30
Veld: VELD1
Nr. 13594627CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.IJsselmeervogels8620269020
2.Rijnsb.Boys84311913015
3.HHC Hardenberg84221812014
4.AFC84221814014
5.Kon. HFC8422139014
6.De Treffers8422128014
7.Katwijk8413148013
8.Jong Sparta Rotterdam84131313013
9.Kozakken Boys84041513012
10.TEC8332810012
11.Noordwijk83231614011
12.GVVV83231214011
13.Excelsior M83141217010
14.Spakenburg8143132107
15.ASWH8215112207
16.Quick Boys812561205
17.Jong FC Volendam8125132005
18.Scheveningen802631302
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASWH11005103
2.OSS'2011005103
3.Rijnsb.Boys11003103
4.Ajax11002003
5.Fortuna Wormerveer11002003
6.Groene Ster11002003
7.Spakenburg11002003
8.ODIN 5911004303
9.Goes11003203
10.Katwijk11003203
11.Quick11003203
12.Excelsior'3111002103
13.GVVV11002103
14.Harkemase Boys11001003
15.De Treffers11001003
16.OFC10102201
17.Westlandia10102201
18.Achilles Veen10101101
19.HHC Hardenberg10101101
20.Flevo Boys10100001
21.EVV10100001
22.Barendrecht10013400
23.DUNO D10012300
24.Quick Boys10012300
25.Silvolde10012300
26.Dongen10011200
27.Kozakken Boys10011200
28.Blauw Geel'38/JUMBO10010100
29.Scheveningen10010100
30.Noordwijk10011300
31.ADO '2010010200
32.Kloetinge10010200
33.SDO10010200
34.VVOG10010200
35.Jodan Boys10011500
36.TEC10011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles Veen00000000
2.ADO Den Haag00000000
3.AFC00000000
4.Ajax00000000
5.Almere City FC00000000
6.ASWH00000000
7.SC Cambuur00000000
8.FC Den Bosch00000000
9.FC Dordrecht00000000
10.FC Eindhoven00000000
11.FC Emmen00000000
12.Excelsior00000000
13.Excelsior'3100000000
14.Excelsior M00000000
15.Flevo Boys00000000
16.Fortuna Sittard00000000
17.Fortuna Wormerveer00000000
18.Go Ahead Eagles00000000
19.Goes00000000
20.De Graafschap00000000
21.FC 's-Gravenzande00000000
22.FC Groningen00000000
23.Groene Ster00000000
24.GVVV00000000
25.Harkemase Boys00000000
26.Helmond Sport00000000
27.Heracles Almelo00000000
28.Hoek00000000
29.sc Heerenveen00000000
30.IJsselmeervogels00000000
31.Katwijk00000000
32.Kon. HFC00000000
33.MVV00000000
34.NAC Breda00000000
35.N.E.C.00000000
36.ODIN 5900000000
37.OFC00000000
38.TOP Oss00000000
39.OSS'2000000000
40.PEC Zwolle00000000
41.Quick00000000
42.RKC Waalwijk00000000
43.Roda JC00000000
44.Rijnsb.Boys00000000
45.Sparta Rotterdam00000000
46.Spakenburg00000000
47.Sparta Nijkerk00000000
48.SteDoCo00000000
49.Telstar00000000
50.De Treffers00000000
51.FC Twente00000000
52.FC Utrecht00000000
53.Vitesse00000000
54.FC Volendam00000000
55.VVV-Venlo00000000
56.Willem II00000000

Spelers (22)

Team resultaten

AFCASWDeTExcGVVHHCIJsJonJonKatKonKozNooQuiRijSchSpaTEC
AFC4 - 01 - 10 - 10 - 0
ASWH1 - 35 - 22 - 01 - 1
De Treffers1 - 13 - 11 - 21 - 0
Excelsior M1 - 31 - 21 - 40 - 0
GVVV2 - 21 - 20 - 33 - 4
HHC Hardenberg1 - 23 - 31 - 06 - 1
IJsselmeervogels5 - 14 - 21 - 12 - 25 - 1
Jong FC Volendam4 - 60 - 14 - 11 - 1
Jong Sparta Rotterdam0 - 11 - 02 - 13 - 1
Katwijk1 - 23 - 02 - 30 - 0
Kon. HFC4 - 12 - 33 - 11 - 0
Kozakken Boys2 - 40 - 24 - 20 - 1
Noordwijk5 - 11 - 34 - 12 - 5
Quick Boys0 - 23 - 10 - 21 - 1
Rijnsb.Boys2 - 11 - 10 - 13 - 1
Scheveningen0 - 10 - 20 - 02 - 5
Spakenburg2 - 42 - 22 - 1
TEC2 - 01 - 01 - 11 - 1
AchADOAjaASWBarBlaDeTDonDUNEVVExcFleForGoeGroGVVHarHHCJodKatKloKozNooODIOFCOSSQuiQuiRijSchSDOSilSpaTECVVOWes
Achilles Veen1 - 1 (12
ADO '200 - 2
Ajax
ASWH5 - 1
Barendrecht
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 1
De Treffers
Dongen1 - 2
DUNO D2 - 3
EVV0 - 0 (4
Excelsior'31
Flevo Boys
Fortuna Wormerveer
Goes
Groene Ster2 - 0
GVVV2 - 1
Harkemase Boys
HHC Hardenberg
Jodan Boys
Katwijk
Kloetinge
Kozakken Boys
Noordwijk1 - 3
ODIN 594 - 3
OFC
OSS'205 - 1
Quick Boys2 - 3
Quick
Rijnsb.Boys
Scheveningen0 - 1
SDO
Silvolde2 - 3
Spakenburg2 - 0
TEC
VVOG0 - 2
Westlandia2 - 2 (3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde (64) BV".