Katwijk 1

1e in poule 2e divisie A
6e in poule 1e ronde (64) BV
19e in poule 2e ronde (32) BV
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 10 februari
1
IJsselmeervogels
0
Excelsior M
3
FC Lisse
2
TEC
Zaterdag 17 februari
1
AFC
1
Rijnsb.Boys
1
GVVV
0
Katwijk
0
FC Lisse
1
VVSB
3
Barendrecht
0
De Treffers
1
Kon. HFC
2
Dijk De
4
Kozakken Boys
2
HHC Hardenberg
3
IJsselmeervogels
1
Lienden
1
Excelsior M
0
TEC
2
Achilles '29
4
Jong Sparta Rotterdam

Wedstrijdschema

Katwijk
FC Lisse
Thuis
24-02-2018 15:30
Veld: VELD1
Nr. 11598956CO
Kleedkamer thuis: 26. Kleedkamer uit: 25.
Live op FOX Sports. Gast, Tim de (Vierde official)
Lienden
Katwijk
Uit
03-03-2018 15:30
Nr. 11599025CO
Sportpark: Molenstraat 18, 4033 AV LIENDEN
Katwijk
AFC
Thuis
10-03-2018 15:30
Nr. 11598957CO

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "1e ronde (64) ".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk2116054419048
2.Kozakken Boys2114345223045
3.GVVV2110563423035
4.Barendrecht2111284039035
5.VVSB2110563032035
6.HHC Hardenberg2010374736033
7.Rijnsb.Boys2110383440033
8.Excelsior M218762821031
9.Lienden209383337030
10.Kon. HFC208573523029
11.IJsselmeervogels218583327029
12.FC Lisse218493333028
13.Jong Sparta Rotterdam2164113846022
14.De Treffers2063112939021
15.Dijk De2070133148021
16.AFC2154121935019
17.TEC2152143048017
18.Achilles '292052133051016
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Utrecht11006003
2.PEC Zwolle11005003
3.Roda JC11005003
4.Ajax11005103
5.SC Cambuur11005103
6.Katwijk11004003
7.PSV11004003
8.VVSB11004103
9.VVV-Venlo11003003
10.FC Groningen11004203
11.Willem II11004203
12.De Treffers11003103
13.FC Twente11003103
14.FC Volendam11003103
15.Go Ahead Eagles11003103
16.N.E.C.11003103
17.Almere City FC11002003
18.Feyenoord11002003
19.Heracles Almelo11002003
20.Achilles '2911004303
21.AZ11003203
22.FC Den Bosch11003203
23.Kon. HFC11003203
24.Dijk De11002103
25.sc Heerenveen11002103
26.FC Eindhoven11001003
27.Fortuna Sittard11001003
28.GVVV11001003
29.RKC Waalwijk11001003
30.De Graafschap10101101
31.FC Lisse10101101
32.Hoek10101101
33.Kozakken Boys10101101
34.Swift10100001
35.Vitesse10100001
36.NAC Breda10013400
37.MVV10012300
38.Staphorst10012300
39.Zwaluwen10012300
40.Excelsior10011200
41.HHC Hardenberg10011200
42.FC Dordrecht10010100
43.Noordwijk10010100
44.Sparta Nijkerk10010100
45.Sparta Rotterdam10010100
46.csv Apeldoorn10012400
47.Hercules10012400
48.Barendrecht10011300
49.FC Emmen10011300
50.ONS Sneek10011300
51.Quick Boys10011300
52.Genemuiden SC10011300
53.ADO Den Haag10010200
54.FC Oss10010200
55.Rijnsb.Boys10010200
56.Telstar10011400
57.Blauw Geel'38/JUMBO10010300
58.Helmond Sport10011500
59.Scheveningen10011500
60.SDC Putten10010400
61.Ter Leede10010400
62.Capelle10010500
63.Meern De10010500
64.Ajax10010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.RKC Waalwijk11007003
2.AZ11004003
3.Ajax11004103
4.Feyenoord11004103
5.FC Twente11003003
6.Fortuna Sittard11003003
7.N.E.C.11003003
8.Heracles Almelo11003103
9.Roda JC11003103
10.VVV-Venlo11003103
11.SC Cambuur11002003
12.VVSB11002103
13.Willem II11002103
14.GVVV11001003
15.Kozakken Boys10102201
16.PEC Zwolle10102201
17.FC Volendam10100001
18.PSV10100001
19.Katwijk10011200
20.sc Heerenveen10011200
21.Kon. HFC10010100
22.FC Groningen10011300
23.FC Utrecht10011300
24.Hoek10011300
25.FC Den Bosch10010200
26.Dijk De10011400
27.Swift10011400
28.Achilles '2910010300
29.FC Eindhoven10010300
30.Go Ahead Eagles10010300
31.Almere City FC10010400
32.De Treffers10010700

Begeleiders (1)

Spelers (22)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Kleedkamer 25
di
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Kleedkamer 25
do
19:30
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
Kleedkamer 25
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde (64) ".

AchAFCBarDeTDijExcFCLGVVHHCIJsJonKatKonKozLieRijTECVVS
-
Achilles '291 - 22 - 13 - 02 - 12 - 22 - 41 - 41 - 20 - 22 - 3
AFC0 - 31 - 41 - 10 - 42 - 02 - 02 - 32 - 20 - 11 - 10 - 1
Barendrecht3 - 03 - 01 - 32 - 13 - 00 - 01 - 43 - 43 - 21 - 1
De Treffers0 - 21 - 21 - 23 - 32 - 01 - 23 - 2 - 2 - 21 - 30 - 1
Dijk De6 - 11 - 21 - 30 - 32 - 61 - 00 - 31 - 30 - 32 - 4
Excelsior M1 - 12 - 10 - 04 - 13 - 01 - 11 - 13 - 01 - 00 - 0
FC Lisse3 - 02 - 02 - 32 - 02 - 21 - 31 - 21 - 31 - 03 - 20 - 1
GVVV4 - 12 - 33 - 01 - 02 - 23 - 12 - 21 - 00 - 12 - 1
HHC Hardenberg - 2 - 03 - 13 - 14 - 20 - 12 - 14 - 34 - 02 - 34 - 1
IJsselmeervogels0 - 10 - 11 - 51 - 01 - 12 - 01 - 10 - 11 - 03 - 15 - 0
Jong Sparta Rotterdam2 - 21 - 35 - 10 - 13 - 43 - 13 - 22 - 32 - 22 - 1
Katwijk3 - 02 - 10 - 12 - 12 - 01 - 00 - 23 - 25 - 04 - 0
Kon. HFC2 - 35 - 11 - 20 - 00 - 24 - 00 - 11 - 24 - 13 - 0
Kozakken Boys5 - 21 - 13 - 05 - 04 - 12 - 24 - 24 - 12 - 11 - 23 - 1
Lienden2 - 03 - 21 - 0 - 3 - 00 - 33 - 20 - 31 - 12 - 14 - 0
Rijnsb.Boys1 - 03 - 22 - 42 - 12 - 11 - 60 - 03 - 11 - 10 - 22 - 3
TEC2 - 03 - 41 - 22 - 01 - 10 - 21 - 23 - 11 - 32 - 2
VVSB3 - 21 - 31 - 12 - 04 - 22 - 20 - 20 - 22 - 10 - 23 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde (64) BV".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e ronde (32) BV".