Katwijk 1

6e in poule 1e ronde (64) BV
19e in poule 2e ronde (32) BV
1e in poule 2e divisie A
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 7 oktober
2
Jong Sparta Rotterdam
2
Lienden
5
Katwijk
0
Rijnsb.Boys
4
GVVV
1
Achilles '29
5
Kon. HFC
1
Barendrecht
1
Excelsior M
1
Kozakken Boys
0
Dijk De
3
FC Lisse
1
De Treffers
2
HHC Hardenberg
2
VVSB
2
IJsselmeervogels
Zondag 8 oktober
2
TEC
0
AFC
Woensdag 11 oktober
1
FC Lisse
1
Hoek
Zaterdag 14 oktober
2
FC Lisse
3
Excelsior M
1
IJsselmeervogels
5
De Treffers
2
Kozakken Boys
2
GVVV
3
Rijnsb.Boys
1
Jong Sparta Rotterdam
1
Barendrecht
3
Dijk De
0
HHC Hardenberg
1
Katwijk
0
Achilles '29
2
TEC
Zondag 15 oktober
0
AFC
1
VVSB
1
Lienden
1
Kon. HFC

Wedstrijdschema

Katwijk
Barendrecht
Thuis
21-10-2017 15:30
Veld: VELD1
Nr. 11598950CO
Kleedkamer thuis: 26. Kleedkamer uit: 25.
Scheidsrechter: D. Serik,
Katwijk
VVSB
Thuis
24-10-2017 19:45
Nr. 12223109BE
Scheidsrechter: R. Dieperink,
Excelsior M
Katwijk
Uit
28-10-2017 15:30
Nr. 11598882CO
Sportpark: Lavendelstraat 2, 3142 NC MAASSLUIS

Poule stand

Er zijn geen standen bekend voor de pool "1e ronde (64) ".

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Utrecht11006003
2.PEC Zwolle11005003
3.Roda JC11005003
4.Ajax11005103
5.SC Cambuur11005103
6.Katwijk11004003
7.PSV11004003
8.VVSB11004103
9.VVV-Venlo11003003
10.FC Groningen11004203
11.Willem II11004203
12.De Treffers11003103
13.FC Twente11003103
14.FC Volendam11003103
15.Go Ahead Eagles11003103
16.N.E.C.11003103
17.Almere City FC11002003
18.Feyenoord11002003
19.Heracles Almelo11002003
20.Achilles '2911004303
21.AZ11003203
22.FC Den Bosch11003203
23.Kon. HFC11003203
24.Dijk De11002103
25.sc Heerenveen11002103
26.FC Eindhoven11001003
27.Fortuna Sittard11001003
28.GVVV11001003
29.RKC Waalwijk11001003
30.De Graafschap10101101
31.FC Lisse10101101
32.Hoek10101101
33.Kozakken Boys10101101
34.Swift10100001
35.Vitesse10100001
36.NAC Breda10013400
37.MVV10012300
38.Staphorst10012300
39.Zwaluwen10012300
40.Excelsior10011200
41.HHC Hardenberg10011200
42.FC Dordrecht10010100
43.Noordwijk10010100
44.Sparta Nijkerk10010100
45.Sparta Rotterdam10010100
46.csv Apeldoorn10012400
47.Hercules10012400
48.Barendrecht10011300
49.FC Emmen10011300
50.ONS Sneek10011300
51.Quick Boys10011300
52.Genemuiden SC10011300
53.ADO Den Haag10010200
54.FC Oss10010200
55.Rijnsb.Boys10010200
56.Telstar10011400
57.Blauw Geel'38/JUMBO10010300
58.Helmond Sport10011500
59.Scheveningen10011500
60.SDC Putten10010400
61.Ter Leede10010400
62.Capelle10010500
63.Meern De10010500
64.Ajax10010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Achilles '2900000000
2.Ajax00000000
3.Almere City FC00000000
4.AZ00000000
5.De Treffers00000000
6.Dijk De00000000
7.FC Den Bosch00000000
8.FC Eindhoven00000000
9.FC Groningen00000000
10.FC Twente00000000
11.FC Utrecht00000000
12.FC Volendam00000000
13.Feyenoord00000000
14.Fortuna Sittard00000000
15.Go Ahead Eagles00000000
16.GVVV00000000
17.Heracles Almelo00000000
18.Hoek00000000
19.Katwijk00000000
20.Kon. HFC00000000
21.Kozakken Boys00000000
22.N.E.C.00000000
23.PEC Zwolle00000000
24.PSV00000000
25.RKC Waalwijk00000000
26.Roda JC00000000
27.SC Cambuur00000000
28.sc Heerenveen00000000
29.Swift00000000
30.VVSB00000000
31.VVV-Venlo00000000
32.Willem II00000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk7700203021
2.GVVV8512149016
3.Kon. HFC8422189014
4.Lienden84221715014
5.IJsselmeervogels83411210013
6.HHC Hardenberg84131413013
7.Kozakken Boys83321810012
8.Dijk De84041516012
9.De Treffers83231715011
10.VVSB82421113010
11.Excelsior M8242810010
12.Barendrecht83141620010
13.TEC8224111608
14.Achilles '298224132008
15.Rijnsb.Boys7214101507
16.FC Lisse7133121506
17.AFC711541304
18.Jong Sparta Rotterdam803571503

Begeleiders (1)

Spelers (22)

Trainingen

ma
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Kleedkamer 25
di
19:30
-
21:00
Veld 1 (ABCD)
Kleedkamer 25
do
19:30
-
21:30
Veld 1 (ABCD)
Kleedkamer 25
Volledig schema

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e ronde (64) ".

AchADOAjaAjaAlmAZBarBlaCapcsvDeGDeTDijExcFCDFCDFCEFCEFCGFCLFCOFCTFCUFCVFeyForGenGoAGVVHelHerHerHHCHoeKatKonKozMeeMVVNECNACNooONSPECPSVQuiRijRKCRodSCCscHSchSDCSpaSpaStaSwiTelTerVitVVSVVVWilZwa
Achilles '294 - 3
ADO Den Haag
Ajax0 - 6
Ajax
Almere City FC
AZ
Barendrecht1 - 3
Blauw Geel'38/JUMBO0 - 3
Capelle0 - 5
csv Apeldoorn2 - 4
De Graafschap
De Treffers
Dijk De2 - 1
Excelsior1 - 2
FC Den Bosch
FC Dordrecht
FC Eindhoven
FC Emmen1 - 3
FC Groningen
FC Lisse1 - 1
FC Oss0 - 2
FC Twente
FC Utrecht
FC Volendam
Feyenoord2 - 0
Fortuna Sittard
Genemuiden SC1 - 3
Go Ahead Eagles
GVVV1 - 0
Helmond Sport1 - 5
Heracles Almelo
Hercules2 - 4
HHC Hardenberg
Hoek
Katwijk4 - 0
Kon. HFC
Kozakken Boys1 - 1
Meern De0 - 5
MVV2 - 3
N.E.C.
NAC Breda
Noordwijk0 - 1
ONS Sneek1 - 3
PEC Zwolle
PSV
Quick Boys1 - 3
Rijnsb.Boys0 - 2
RKC Waalwijk1 - 0
Roda JC
SC Cambuur
sc Heerenveen
Scheveningen1 - 5
SDC Putten0 - 4
Sparta Nijkerk0 - 1
Sparta Rotterdam
Staphorst2 - 3
Swift0 - 0
Telstar
Ter Leede
Vitesse
VVSB4 - 1
VVV-Venlo
Willem II
Zwaluwen2 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e ronde (32) BV".

AchAFCBarDeTDijExcFCLGVVHHCIJsJonKatKonKozLieRijTECVVS
Achilles '293 - 02 - 21 - 40 - 2
AFC0 - 31 - 42 - 00 - 1
Barendrecht1 - 33 - 43 - 21 - 1
De Treffers1 - 23 - 32 - 01 - 2
Dijk De6 - 10 - 31 - 01 - 3
Excelsior M1 - 11 - 11 - 1
FC Lisse2 - 32 - 21 - 3
GVVV4 - 13 - 01 - 02 - 1
HHC Hardenberg2 - 00 - 12 - 14 - 3
IJsselmeervogels1 - 52 - 01 - 11 - 0
Jong Sparta Rotterdam2 - 21 - 30 - 12 - 2
Katwijk2 - 03 - 25 - 04 - 0
Kon. HFC5 - 10 - 14 - 1
Kozakken Boys1 - 15 - 04 - 12 - 2
Lienden3 - 03 - 20 - 31 - 12 - 1
Rijnsb.Boys3 - 20 - 03 - 12 - 3
TEC2 - 01 - 11 - 22 - 2
VVSB1 - 31 - 12 - 20 - 2