Katwijk 2

9e in poule Hoofdklasse A
3e in poule Groep 1 09
Bekijk spelers en teambegeleiders

Wedstrijdschema

Capelle 2
Katwijk 2
Uit
13-03-2021 10:30
Nr. 14938701CO
Sportpark: P C Boutenssingel 1, 2902 BG CAPELLE AAN DEN IJSSEL
FC 's-Gravenzande 2
Katwijk 2
Uit
20-03-2021 12:15
Nr. 14938315CO
Sportpark: Koningin Julianaweg 154, 2691 GH 'S-GRAVENZANDE
Katwijk 2
Feyenoord, sc 2
Thuis
27-03-2021 12:00
Veld: VELD1
Nr. 14937523CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scheveningen 24400111012
2.SC Feyenoord 2430116709
3.Rijnvogels, fc 2430112509
4.Quick Boys 232108407
5.BVCB 242119307
6.Rijnsburgse Boys 2421110807
7.ARC 232019206
8.Noordwijk 242028806
9.Katwijk 2411271104
10.Capelle 231023503
11.FC 's-Gravenzande 2410361503
12.Forum Sport 2401331101
13.Ter Leede 2401341601
14.Jodan Boys, de 2300341400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwerkerk 232019506
2.VVSB 232019806
3.Katwijk 232018906
4.Quick Boys 330035900

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse A".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 09".