Katwijk 2

1e in poule 1e klasse A
1e in poule Groep 1 09
23e in poule Groep 1 1e KO ronde
2e in poule Groep 1 2e KO ronde
10e in poule Groep 1 1/16e Finale
4e in poule Groep 1 1/8 finale
2e in poule Groep 1 1/4 Finale
2e in poule Groep 1 1/2 Finale
2e in poule Groep 1 Finale reserve Groep 1
Bekijk spelers

Wedstrijdschema

Katwijk 2
Ajax Zaterdag 2
Thuis
17-08-2019 12:00
Veld: VELD1
Nr.
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 23.
Katwijk 2
SJC 2
Thuis
20-08-2019 20:00
Veld: VELD5
Nr.
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 23.
Katwijk 2
ODIN '59 2
Thuis
24-08-2019 12:00
Veld: VELD1
Nr.
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 23.

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 22418156820055
2.Quick Boys 32417436533055
3.Voorschoten`97 22415456028049
4.Scheveningen 22415368048048
5.BVCB 22412756045043
6.Honselersdijk 22412394243039
7.Sportclub Monster 2249874038035
8.Verburch 22472153664023
9.FC Lisse 32463154260021
10.RCL 22463154363021
11.Valken'68 22463154786021
12.LYRA 22445153557017
13.Nootdorp 22444163568016
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 232015306
2.Quick Boys 332016506
3.Rijnvogels, fc 231025503
4.Neptunus-Schiebroek 231025803
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys 411008103
2.Noordwijk 211005003
3.Westlandia 211005003
4.RVVH 211005103
5.Sportlust '46 211004003
6.Excelsior M. 211004103
7.Feyenoord, sc 211004103
8.Forum Sport 211004103
9.Smitshoek 311004103
10.XerxesDZB 211003003
11.Jodan Boys, de 211004203
12.Spijkenisse 211004203
13.FC Lisse 211003103
14.Rhoon 211003103
15.Rijnvogels, fc 311003103
16.Smitshoek 211003103
17.VDL 211005403
18.Westlandia 311004303
19.FC 's-Gravenzande 211002103
20.Jodan Boys, de 411002103
21.Scheveningen 311002103
22.DWO 211001003
23.Katwijk 211003303
24.SHO 511003303
25.GDA 211002203
26.Voorschoten`97 211001103
27.DBGC 211000003
28.Be Fair 200000000
29.Valken'68 310013300
30.Zuidland 210013300
31.Werve, Te 210012200
32.Meerburg 210011100
33.GHVV'13 210010000
34.Nootdorp 210014500
35.Zwaluwen 210013400
36.Berkel 210011200
37.LYRA 410011200
38.LYRA 210011200
39.Scheveningen 210010100
40.Smitshoek 410012400
41.Soccer Boys 210012400
42.Oud-Beijerland 210011300
43.Quick Boys 310011300
44.RVVH 310011300
45.Rijnsburgse Boys 310011300
46.Alexandria'66 310011400
47.Hellevoetsluis 210011400
48.Jodan Boys, de 310011400
49.Schipluiden 210011400
50.Vitesse Delft 210010300
51.Rijnmond Hoogvliet Sport 210011500
52.Koudekerk 310010400
53.DoCoS 210010500
54.VVOR 210010500
55.RCL 210011800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scheveningen 311005103
2.Katwijk 211005203
3.Westlandia 311004103
4.GDA 211003003
5.XerxesDZB 211003003
6.Rijnvogels, fc 311002003
7.FC Lisse 211003203
8.Noordwijk 211003203
9.Voorschoten`97 211004403
10.Feyenoord, sc 211001103
11.DBGC 200000000
12.Quick Boys 400000000
13.RVVH 200000000
14.Schoonhoven 200000000
15.SHO 500000000
16.Smitshoek 300000000
17.Sportlust '46 200000000
18.Forum Sport 210014400
19.Jodan Boys, de 210011100
20.FC 's-Gravenzande 210012300
21.Westlandia 210012300
22.Excelsior M. 210010200
23.Rhoon 210012500
24.Jodan Boys, de 410011400
25.DWO 210010300
26.VDL 210010300
27.Smitshoek 210011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Lisse 211009203
2.Sportlust '46 211006203
3.Noordwijk 211004003
4.Voorschoten`97 211005203
5.Groeneweg 211004103
6.Feyenoord, sc 211003003
7.Foreholte 211005303
8.Smitshoek 311004203
9.Quick Boys 411003103
10.Katwijk 211003203
11.Rijnvogels, fc 311002103
12.SHO 511002103
13.Leonidas 211001003
14.TOGB 211001103
15.fc Boshuizen 211001103
16.Schoonhoven 200000000
17.XerxesDZB 200000000
18.FC IJsselmonde 210011100
19.RVVH 210011100
20.DHC 210012300
21.Scheveningen 310011200
22.Westlandia 310011200
23.GSC ESDO 310010100
24.Swift Boys 210013500
25.CWO 210012400
26.HBS 210011300
27.DONK 210012500
28.Spartaan'20 210011400
29.Antibarbari 210010300
30.RKDEO 210012600
31.GDA 210010400
32.Quick 410012900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.fc Boshuizen 211004103
2.Feyenoord, sc 211003003
3.TOGB 211003103
4.Katwijk 211002003
5.Rijnvogels, fc 311002003
6.Smitshoek 311002003
7.FC Lisse 211004303
8.Noordwijk 211001003
9.Sportlust '46 210013400
10.Voorschoten`97 210010100
11.Leonidas 210011300
12.Foreholte 210010200
13.Groeneweg 210010200
14.XerxesDZB 210010200
15.Quick Boys 410011400
16.SHO 510010300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk 211004003
2.Katwijk 211006303
3.Feyenoord, sc 211005203
4.FC Lisse 211003003
5.TOGB 210013600
6.Smitshoek 310012500
7.Rijnvogels, fc 310010300
8.fc Boshuizen 210010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord, sc 211002003
2.Katwijk 211003203
3.FC Lisse 210012300
4.Noordwijk 210010200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord, sc 211002003
2.Katwijk 210010200

Spelers (3)

Team resultaten

BVCFCLHonKatLYRNooQuiRCLSchSpoValVerVoo
BVCB 23 - 21 - 31 - 14 - 10 - 21 - 77 - 1
FC Lisse 32 - 30 - 21 - 31 - 42 - 10 - 3
Honselersdijk 22 - 13 - 12 - 24 - 21 - 30 - 00 - 3
Katwijk 22 - 14 - 16 - 07 - 01 - 01 - 2
LYRA 21 - 14 - 02 - 11 - 21 - 42 - 41 - 4
Nootdorp 21 - 30 - 10 - 02 - 61 - 24 - 22 - 2
Quick Boys 34 - 02 - 01 - 04 - 13 - 11 - 41 - 1
RCL 22 - 33 - 50 - 31 - 32 - 21 - 2
Scheveningen 27 - 13 - 22 - 37 - 37 - 15 - 2
Sportclub Monster 24 - 01 - 12 - 11 - 13 - 31 - 1
Valken'68 22 - 74 - 22 - 11 - 72 - 20 - 4
Verburch 22 - 11 - 12 - 10 - 34 - 12 - 14 - 3
Voorschoten`97 22 - 23 - 18 - 02 - 30 - 12 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 09".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/16e Finale".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8 finale".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/4 Finale".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/2 Finale".

FeyKat
Feyenoord, sc 22 - 0
Katwijk 2