Katwijk 2

9e in poule Hoofdklasse A
3e in poule Groep 1 09
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 10 oktober
1
Scheveningen 2
0
Forum Sport 2
1
BVCB 2
1
Katwijk 2
2
Rijnsburgse Boys 2
2
Quick Boys 2
0
FC 's-Gravenzande 2
3
SC Feyenoord 2
1
Jodan Boys, de 2
5
Rijnvogels, fc 2
0
Ter Leede 2
5
Noordwijk 2
Zaterdag 17 oktober
Rijnvogels, fc 2
Scheveningen 2
Jodan Boys, de 2
Rijnsburgse Boys 2
ARC 2
Forum Sport 2
SC Feyenoord 2
Noordwijk 2
Quick Boys 2
Capelle 2
Katwijk 2
Ter Leede 2
FC 's-Gravenzande 2
BVCB 2

Wedstrijdschema

Noordwijk, 2
Katwijk 2
Uit
24-10-2020 10:30
Nr. 14938255CO
AFGELAST, , Scheidsrechter: W.T. (Wim) van Horssen, , Afgelast
Katwijk 2
Forum Sport 2
Thuis
31-10-2020 12:00
Veld: VELD5
Nr. 14939051CO
AFGELAST, , Afgelast
Scheveningen 2
Katwijk 2
Uit
07-11-2020 11:30
Nr. 14937391CO
AFGELAST, , Afgelast

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Scheveningen 24400111012
2.SC Feyenoord 2430116709
3.Rijnvogels, fc 2430112509
4.Quick Boys 232108407
5.BVCB 242119307
6.Rijnsburgse Boys 2421110807
7.ARC 232019206
8.Noordwijk 242028806
9.Katwijk 2411271104
10.Capelle 231023503
11.FC 's-Gravenzande 2410361503
12.Forum Sport 2401331101
13.Ter Leede 2401341601
14.Jodan Boys, de 2300341400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Nieuwerkerk 232019506
2.VVSB 232019806
3.Katwijk 232018906
4.Quick Boys 330035900

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

ARCBVCCapFC'ForJodKatNooQuiRijRijSCFSchTer
ARC 2 - 1 - 23 - 0
BVCB 21 - 13 - 0
Capelle 22 - 3
FC 's-Gravenzande 20 - 5 - 0 - 3
Forum Sport 20 - 41 - 4
Jodan Boys, de 21 - 2 - 1 - 5
Katwijk 23 - 51 - 4 -
Noordwijk 20 - 10 - 6
Quick Boys 2 - 4 - 1 -
Rijnsburgse Boys 21 - 32 - 2
Rijnvogels, fc 22 - 11 - 2 -
SC Feyenoord 27 - 2 - 6 - 2
Scheveningen 22 - 01 - 0
Ter Leede 22 - 20 - 5

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 09".