Katwijk 2

13e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 1 16
2e in poule Groep 1 22
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 oktober
2
Scheveningen 2
1
Rijnvogels, fc 2
3
ARC 2
0
Noordwijk 2
1
Katwijk 2
4
Quick Boys 2
3
Jodan Boys, de 2
3
FC 's-Gravenzande 2
3
Rijnsburgse Boys 2
2
SC Feyenoord 2
1
Ter Leede 2
2
Forum Sport 2
6
Capelle 2
1
BVCB 2
Zaterdag 9 oktober
0
Capelle 2
1
Rijnsburgse Boys 2
2
SC Feyenoord 2
1
Ter Leede 2
2
Quick Boys 2
0
Scheveningen 2
3
FC 's-Gravenzande 2
0
Rijnvogels, fc 2
2
Katwijk 2
2
ARC 2
3
BVCB 2
2
Forum Sport 2
3
Noordwijk 2
1
Jodan Boys, de 2
Zaterdag 16 oktober
2
Rijnvogels, fc 2
8
Quick Boys 2
1
Scheveningen 2
0
FC 's-Gravenzande 2
3
Rijnsburgse Boys 2
0
Katwijk 2
0
Ter Leede 2
4
BVCB 2
3
Jodan Boys, de 2
2
Capelle 2
1
ARC 2
0
SC Feyenoord 2

Wedstrijdschema

Rijnsburgse Boys 2
Katwijk 2
Uit
16-10-2021 12:00
Nr. 15745772CO
Scheidsrechter: J.A. (Johan) Strijd, , Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
Katwijk 2
Forum Sport 2
Thuis
23-10-2021 12:30
Veld: VELD1
Nr. 15720027CO
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 23.
Scheidsrechter: J. (Joop) de Wit,
Ter Leede 2
Katwijk 2
Uit
30-10-2021 13:00
Nr. 15736388CO
Sportpark: Roodemolenweg 5, 2171 AX SASSENHEIM

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys 24400243012
2.Rijnsburgse Boys 2440093012
3.ARC 2431094010
4.BVCB 24301141009
5.Scheveningen 243015409
6.SC Feyenoord 242028606
7.FC 's-Gravenzande 241128704
8.Jodan Boys, de 2411281104
9.Forum Sport 231025603
10.Noordwijk 231024603
11.Capelle 241039903
12.Rijnvogels, fc 2410361403
13.Katwijk 2401351501
14.Ter Leede 2400421800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 2321012207
2.Rijnsburgse Boys 3320112406
3.Werve, Te 2310261803
4.Quick Boys 3301241001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Hermes DVS 200000000
2.Katwijk 200000000

Teambegeleiders (2)

Spelers (17)

Team resultaten

ARCBVCCapFC'ForJodKatNooQuiRijRijSCFSchTer
ARC 23 - 01 - 0
BVCB 23 - 26 - 2
Capelle 26 - 10 - 1
FC 's-Gravenzande 22 - 33 - 0
Forum Sport 21 - 2
Jodan Boys, de 23 - 23 - 3
Katwijk 22 - 21 - 4
Noordwijk 23 - 11 - 2
Quick Boys 22 - 010 - 0
Rijnsburgse Boys 23 - 03 - 2
Rijnvogels, fc 23 - 12 - 8
SC Feyenoord 24 - 12 - 1
Scheveningen 21 - 02 - 1
Ter Leede 20 - 41 - 2
KatQuiRijWer
Katwijk 20 - 02 - 1
Quick Boys 32 - 5
Rijnsburgse Boys 36 - 0
Werve, Te 21 - 105 - 2

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 22".