Katwijk 4

8e in poule 7e klasse 03
4e in poule Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 41
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 9 oktober
3
Voorschoten`97 10
4
Katwijk 4
9
DoCoS 5
1
LSVV 70 4
2
Sporting Leiden 9
1
Quick Boys 13
1
Rijnsburgse Boys 7
0
Blauw-Zwart 6
Zaterdag 16 oktober
1
DoCoS 6
3
Sporting Leiden 9
2
Quick Boys 13
1
FC Lisse 9
0
DVC 5
6
Voorschoten`97 10
0
LSVV 70 4
4
Rijnsburgse Boys 7

Wedstrijdschema

Katwijk 4
DoCoS 5
Thuis
23-10-2021 12:30
Veld: VELD3
Nr. 15827007CO
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 11.
Scheidsrechter: Afgeschermd,
ASC 3
Katwijk 4
Uit
30-10-2021 15:00
Nr. 15751668CO
Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
Katwijk 4
Rijnsburgse Boys 7
Thuis
06-11-2021 12:00
Veld: VELD4
Nr. 15716051CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sporting Leiden 9330010409
2.FC Lisse 9320117606
3.DoCoS 632017406
4.Rijnsburgse Boys 721104304
5.Quick Boys 1331116604
6.DoCoS 521013303
7.Voorschoten`97 10310211903
8.Katwijk 4310281903
9.ASC 300000000
10.Blauw-Zwart 620021400
11.DVC 520020900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SJC 4321017607
2.VVSB 6321016607
3.Quick Boys 12301281501
4.Katwijk 4301241801

Spelers (8)

Team resultaten

ASCBlaDoCDVCFCLKatLSVQuiRijSpoVoo
ASC 38 - 3
Blauw-Zwart 61 - 3
DoCoS 63 - 03 - 09 - 11 - 3
DVC 50 - 6
FC Lisse 95 - 2
Katwijk 42 - 11
LSVV 70 41 - 50 - 4
Quick Boys 132 - 1
Rijnsburgse Boys 71 - 03 - 3
Sporting Leiden 95 - 22 - 1
Voorschoten`97 103 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 41".