Katwijk 4

8e in poule 7e klasse 03
4e in poule Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 41
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
1
DoCoS 6
3
Sporting Leiden 9
2
Quick Boys 13
1
FC Lisse 9
0
DVC 5
6
Voorschoten`97 10
0
LSVV 70 4
4
Rijnsburgse Boys 7
Zaterdag 23 oktober
0
Katwijk 4
3
DoCoS 5
2
DVC 5
6
Rijnsburgse Boys 7
1
ASC 3
1
DoCoS 6

Wedstrijdschema

ASC 3
Katwijk 4
Uit
30-10-2021 15:00
Nr. 15751668CO
Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
Katwijk 4
Rijnsburgse Boys 7
Thuis
06-11-2021 12:00
Veld: VELD4
Nr. 15716051CO
Quick Boys, 13
Katwijk 4
Uit
20-11-2021 16:15
Nr. 15707688CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Sporting Leiden 9330010409
2.Rijnsburgse Boys 7321010507
3.DoCoS 642118507
4.FC Lisse 9320117606
5.DoCoS 532016306
6.Quick Boys 1331116604
7.Voorschoten`97 10310211903
8.Katwijk 4410382203
9.ASC 310101101
10.Blauw-Zwart 620021400
11.DVC 5300321500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.SJC 4321017607
2.VVSB 6321016607
3.Quick Boys 12301281501
4.Katwijk 4301241801

Spelers (8)

Team resultaten

ASCBlaDoCDVCFCLKatLSVQuiRijSpoVoo
ASC 31 - 18 - 3
Blauw-Zwart 61 - 3
DoCoS 63 - 03 - 09 - 11 - 3
DVC 52 - 60 - 6
FC Lisse 95 - 2
Katwijk 40 - 32 - 11
LSVV 70 41 - 50 - 4
Quick Boys 132 - 1
Rijnsburgse Boys 71 - 03 - 3
Sporting Leiden 95 - 22 - 1
Voorschoten`97 103 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 41".