Katwijk 5

5e in poule 7e klasse 01
3e in poule Mannen beker reserve zaterdag Groep 4 38
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 4 september
0
Katwijk 5
5
Quick Boys 13
2
Rijnsburgse Boys 8
0
DoCoS 5
Zaterdag 11 september
2
DoCoS 5
3
Katwijk 5
4
Quick Boys 13
1
Rijnsburgse Boys 8

Wedstrijdschema

Katwijk 5
Rijnsburgse Boys 8
Thuis
18-09-2021 15:30
Veld: VELD6
Nr. 15701451BE
Kleedkamer thuis: 8. Kleedkamer uit: 7.
Katwijk 5
SJO DOSR/WVC
Thuis
25-09-2021 14:00
Veld: VELD2
Nr. 15716315CO
VVSB 6
Katwijk 5
Uit
02-10-2021 13:00
Nr. 15715714CO
Sportpark: Dr Schaepmanlaan 2, 2211 AV NOORDWIJKERHOUT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.ASC 400000000
2.DoCoS 400000000
3.EMM'21 200000000
4.Kagia 600000000
5.Katwijk 500000000
6.FC Lisse 1100000000
7.FC Oegstgeest 800000000
8.Quick Boys 1100000000
9.Rijnsburgse Boys 900000000
10.SJC 300000000
11.VVSB 600000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys 1322009106
2.Rijnsburgse Boys 821013403
3.Katwijk 521013703
4.DoCoS 520022500

Team nieuws

De bal rolt weer!

Woensdag 2 september 2020

Rare tijden zijn het geweest. De wereld leek even op pauze te zijn gezet, omdat één of andere Chinese marktkoopman het een goed idee vond om gefrituurde Sumatraanse rat-aap aan het winkelende publiek te voeren. Het tegendeel bleek waar, want mensen werden er knap ziek van en omdat ze daar kennelijk nooit geleerd hebben dat je je hand voor je mond moet houden als je niest, was binnen no time heel Zuidoost Azië de pisang. 

Lees meer
Toon al het nieuws

Spelers (20)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "7e klasse 01".

DoCKatQuiRij
DoCoS 52 - 3
Katwijk 50 - 5
Quick Boys 134 - 1
Rijnsburgse Boys 82 - 0