Katwijk 6

8e in poule 8e klasse 03
3e in poule Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 15
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
Quick Boys 16
Noordwijk 10
10
Ter Leede 7
2
Katwijk 6
3
FC Lisse 14
4
Kagia 8
Zaterdag 23 oktober
0
Quick Boys 16
10
Voorschoten`97 12

Wedstrijdschema

Rijnvogels 7
Katwijk 6
Uit
30-10-2021 14:30
Nr. 15710088CO
Sportpark: 1e Mientlaan 1, 2223 LG KATWIJK ZH
Katwijk 6
Teylingen 6
Thuis
06-11-2021 14:30
Veld: VELD3
Nr. 15731400CO
Katwijk 6
Voorschoten`97 12
Thuis
27-11-2021 14:30
Veld: VELD6
Nr. 15720202CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnsburgse Boys 11330020409
2.Voorschoten`97 12330019409
3.Ter Leede 7430124609
4.Rijnvogels, fc 722005206
5.Noordwijk 10320133706
6.Kagia 83111101004
7.FC Lisse 143102101403
8.Katwijk 6410393703
9.SJC 530126901
10.LSVV 70 400000000
11.Quick Boys 16300341600
12.Teylingen 6300313200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.VVSB 1022007206
2.Quick Boys 1520113501
3.Katwijk 620111401

Spelers (20)

Team resultaten

FCLKagKatNooQuiRijRijSJCTerTeyVoo
FC Lisse 143 - 4
Kagia 83 - 3
Katwijk 61 - 174 - 3
Noordwijk 102 - 514 - 1
Quick Boys 16 - 0 - 10
Rijnsburgse Boys 117 - 2
Rijnvogels, fc 72 - 13 - 1
SJC 52 - 3
Ter Leede 74 - 310 - 2
Teylingen 60 - 80 - 10
Voorschoten`97 128 - 41 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 15".