Katwijk 8

3e in poule 8e klasse 02
4e in poule Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 01
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 4 september
3
Quick Boys 17
4
Rijnsburgse Boys 11
Zaterdag 11 september
0
Katwijk 8
5
Quick Boys 17
3
Rijnsburgse Boys 11
0
Rijnvogels, fc 8

Wedstrijdschema

Katwijk 8
Rijnsburgse Boys 11
Thuis
18-09-2021 15:15
Veld: VELD2
Nr. 15702095BE
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 11.
Rijnvogels 10
Katwijk 8
Uit
25-09-2021 12:30
Nr. 15744457CO
Sportpark: 1e Mientlaan 1, 2223 LG KATWIJK ZH
Katwijk 8
LVV Football Factory
Thuis
02-10-2021 14:00
Veld: VELD3
Nr. 15739444CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Football Factory 400000000
2.Kagia 700000000
3.Katwijk 800000000
4.FC Lisse 1200000000
5.FC Oegstgeest 1300000000
6.Quick Boys 1800000000
7.Rijnsburgse Boys 1300000000
8.Rijnvogels, fc 1000000000
9.SJC 600000000
10.Valken'68 600000000
11.Voorschoten`97 1600000000
12.VVSB 1200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnsburgse Boys 1122007306
2.Quick Boys 1721018403
3.Rijnvogels, fc 821013303
4.Katwijk 820020800

Spelers (18)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "8e klasse 02".

KatQuiRijRij
Katwijk 80 - 5
Quick Boys 173 - 4
Rijnsburgse Boys 113 - 0
Rijnvogels, fc 83 - 0