Katwijk JO19-2
4e in poule 4e klasse (3e fase) 02*
8e in poule 4e klasse (2e fase) 01
5e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
3
VVSB JO19-2
1
Woubrugge JO19-2
4
FC Oegstgeest JO19-3
2
Kagia JO19-2
3
Katwijk JO19-2
2
SV Leidschenveen JO19-3
6
Teylingen JO19-2
1
Nootdorp JO19-3
1
Foreholte JO19-4
1
ASC JO19-2
6
Voorschoten`97 JO19-5
4
Blauw-Zwart JO19-2
Wedstrijdschema
JO19-2
Nootdorp JO19-3
Thuis
06-04-2024
13:30
Veld: VELD3L
Nr. 92550CO
Voorschoten`97 JO19-5
JO19-2
Uit
13-04-2024
16:15
veld 6
Nr. 92559CO
Sportpark Adegeest
Teylingen JO19-2
JO19-2
Uit
20-04-2024
12:00
veld 5-Teylingen
Nr. 92569CO
Sportpark Roodemolen
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Teylingen JO19-2 | 5 | 5 | 0 | 0 | 20 | 5 | 0 | 15 |
2. | Foreholte JO19-4 | 6 | 4 | 1 | 1 | 29 | 16 | 0 | 13 |
3. | Voorschoten`97 JO19-5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 26 | 12 | 0 | 11 |
4. | Katwijk JO19-2 | 6 | 3 | 2 | 1 | 20 | 9 | 0 | 11 |
5. | SV Leidschenveen JO19-3 | 5 | 3 | 1 | 1 | 15 | 4 | 0 | 10 |
6. | Nootdorp JO19-3 | 6 | 2 | 3 | 1 | 10 | 13 | 0 | 9 |
7. | FC Oegstgeest JO19-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 14 | 13 | 0 | 7 |
8. | Woubrugge JO19-2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 11 | 33 | 0 | 6 |
9. | VVSB JO19-2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 20 | 0 | 5 |
10. | Blauw-Zwart JO19-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 14 | 19 | 0 | 4 |
11. | ASC JO19-2 | 6 | 0 | 3 | 3 | 5 | 17 | 0 | 3 |
12. | Kagia JO19-2 | 6 | 0 | 2 | 4 | 9 | 21 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorschoten`97 JO19-5 | 7 | 4 | 3 | 0 | 15 | 7 | 0 | 15 |
2. | Quick Boys JO19-3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 6 | 0 | 13 |
3. | Foreholte JO19-3 | 7 | 2 | 4 | 1 | 17 | 8 | 0 | 10 |
4. | Blauw-Zwart JO19-3 | 6 | 2 | 2 | 2 | 16 | 11 | 0 | 8 |
5. | Teylingen JO19-2 | 4 | 2 | 0 | 2 | 7 | 10 | 0 | 6 |
6. | FC Oegstgeest JO19-3 | 6 | 1 | 3 | 2 | 11 | 22 | 0 | 6 |
7. | SV Leidschenveen JO19-3 | 6 | 1 | 2 | 3 | 8 | 12 | 0 | 5 |
8. | Katwijk JO19-2 | 6 | 0 | 1 | 5 | 8 | 26 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorschoten`97 JO19-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 14 | 5 | 0 | 12 |
2. | Blauw-Zwart JO19-3 | 5 | 4 | 0 | 1 | 11 | 2 | 0 | 12 |
3. | Quick Boys JO19-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 14 | 9 | 0 | 7 |
4. | Foreholte JO19-3 | 5 | 2 | 1 | 2 | 9 | 6 | 0 | 7 |
5. | Katwijk JO19-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 7 | 15 | 0 | 6 |
6. | ASC JO19-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 5 | 23 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
ASC | Bla | FCO | For | Kag | Kat | Noo | SVL | Tey | VVS | Voo | Wou | |
ASC JO19-2 | 1 - 4 | 1 - 1 | 0 - 0 | |||||||||
Blauw-Zwart JO19-2 | 2 - 1 | 2 - 2 | 4 - 5 | |||||||||
FC Oegstgeest JO19-3 | 4 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||||||
Foreholte JO19-4 | 1 - 1 | 4 - 2 | 14 - 3 | |||||||||
Kagia JO19-2 | 1 - 3 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||||||
Katwijk JO19-2 | 8 - 1 | 3 - 2 | 4 - 0 | |||||||||
Nootdorp JO19-3 | 2 - 1 | 0 - 0 | 2 - 2 | |||||||||
SV Leidschenveen JO19-3 | 3 - 1 | 7 - 0 | 3 - 0 | |||||||||
Teylingen JO19-2 | 2 - 1 | 6 - 1 | ||||||||||
VVSB JO19-2 | 2 - 7 | 1 - 5 | 3 - 1 | |||||||||
Voorschoten`97 JO19-5 | 9 - 1 | 6 - 4 | 7 - 0 | |||||||||
Woubrugge JO19-2 | 3 - 2 | 3 - 2 | 1 - 5 |
Bla | FCO | For | Kat | Qui | SVL | Tey | Voo | |
Blauw-Zwart JO19-3 | 9 - 2 | 2 - 4 | 1 - 0 | 1 - 1 | ||||
FC Oegstgeest JO19-3 | 1 - 7 | 2 - 0 | 2 - 2 | |||||
Foreholte JO19-3 | 1 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | |||||
Katwijk JO19-2 | 3 - 3 | 0 - 7 | ||||||
Quick Boys JO19-3 | 1 - 1 | 5 - 0 | 0 - 1 | |||||
SV Leidschenveen JO19-3 | 4 - 3 | 1 - 3 | ||||||
Teylingen JO19-2 | 3 - 2 | 0 - 5 | 4 - 1 | 0 - 2 | ||||
Voorschoten`97 JO19-5 | 4 - 1 | 3 - 1 | 2 - 2 |
ASC | Bla | For | Kat | Qui | Voo | |
ASC JO19-2 | 2 - 9 | 0 - 4 | ||||
Blauw-Zwart JO19-3 | 4 - 0 | 3 - 0 | 2 - 0 | |||
Foreholte JO19-3 | 3 - 1 | 0 - 2 | 0 - 2 | |||
Katwijk JO19-2 | 3 - 2 | 0 - 5 | 3 - 0 | |||
Quick Boys JO19-3 | 2 - 0 | 1 - 1 | ||||
Voorschoten`97 JO19-5 | 5 - 1 | 3 - 2 |