Katwijk JO17-2
3e in poule 4e klasse (3e fase) 02*
6e in poule 4e klasse (2e fase) 01
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 18 mei
1
FC Oegstgeest JO17-4
2
BSC '68 JO17-2
Zaterdag 11 mei
14
EMM'21 JO17-3
0
SJZ JO17-2JM
Wedstrijdschema
JO17-2
Graaf W II VAC JO17-3
Thuis
29-05-2024
19:00
Veld: VELD4OPEN
Nr. 109152CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Graaf W II VAC JO17-3 | 8 | 5 | 1 | 2 | 18 | 11 | 0 | 16 |
2. | EMM'21 JO17-3 | 8 | 4 | 2 | 2 | 24 | 11 | 0 | 14 |
3. | Katwijk JO17-2 | 9 | 4 | 1 | 4 | 28 | 18 | 0 | 13 |
4. | BSC '68 JO17-2 | 10 | 4 | 1 | 5 | 20 | 22 | 0 | 13 |
5. | SJZ JO17-2JM | 10 | 3 | 2 | 5 | 18 | 45 | 0 | 11 |
6. | FC Oegstgeest JO17-4 | 9 | 3 | 1 | 5 | 16 | 17 | 0 | 10 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Voorschoten`97 JO17-3 | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 4 | 0 | 16 |
2. | Noordwijk JO17-2 | 6 | 5 | 1 | 0 | 22 | 6 | 0 | 16 |
3. | RCL JO17-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 19 | 11 | 0 | 15 |
4. | Foreholte JO17-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 11 | 11 | 0 | 7 |
5. | SJC JO17-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 12 | 16 | 0 | 7 |
6. | Katwijk JO17-2 | 7 | 2 | 0 | 5 | 14 | 14 | 0 | 6 |
7. | Graaf W II VAC JO17-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 20 | 0 | 3 |
8. | FC Oegstgeest JO17-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 29 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijnsburgse Boys JO17-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 28 | 9 | 0 | 13 |
2. | Hillegom sv JO17-2 | 5 | 3 | 2 | 0 | 26 | 17 | 0 | 11 |
3. | SV Warmunda JO17-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 22 | 15 | 0 | 10 |
4. | FC Lisse JO17-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 19 | 17 | 0 | 3 |
5. | Katwijk JO17-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 13 | 31 | 0 | 3 |
6. | Noordwijk JO17-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 12 | 31 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (1)
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
BSC | EMM | FCO | Gra | Kat | SJZ | |
BSC '68 JO17-2 | 1 - 2 | 1 - 2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 4 - 5 | |
EMM'21 JO17-3 | 0 - 0 | 2 - 0 | 1 - 1 | 14 - 0 | ||
FC Oegstgeest JO17-4 | 1 - 2 | 0 - 2 | 2 - 4 | 6 - 0 | ||
Graaf W II VAC JO17-3 | 3 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 3 - 2 | 1 - 1 | |
Katwijk JO17-2 | 2 - 5 | 5 - 0 | 2 - 3 | 8 - 2 | ||
SJZ JO17-2JM | 3 - 4 | 3 - 2 | 1 - 1 | 1 - 4 | 2 - 1 |
FCO | For | Gra | Kat | Noo | RCL | SJC | Voo | |
FC Oegstgeest JO17-4 | 1 - 6 | 0 - 1 | ||||||
Foreholte JO17-2 | 3 - 0 | 2 - 1 | 3 - 3 | 1 - 2 | ||||
Graaf W II VAC JO17-3 | 5 - 1 | 0 - 6 | ||||||
Katwijk JO17-2 | 4 - 0 | 0 - 1 | 0 - 5 | |||||
Noordwijk JO17-2 | 9 - 1 | 2 - 0 | 3 - 2 | 2 - 0 | ||||
RCL JO17-3 | 6 - 1 | 3 - 2 | 6 - 2 | |||||
SJC JO17-3 | 2 - 5 | 0 - 3 | ||||||
Voorschoten`97 JO17-3 | 7 - 1 | 2 - 1 | 1 - 1 | 4 - 0 |
FCL | Hil | Kat | Noo | Rij | SVW | |
FC Lisse JO17-3 | 4 - 5 | 10 - 0 | 0 - 2 | |||
Hillegom sv JO17-2 | 8 - 3 | 4 - 4 | ||||
Katwijk JO17-2 | 5 - 3 | 1 - 6 | 2 - 8 | |||
Noordwijk JO17-2 | 2 - 5 | 6 - 2 | 2 - 11 | |||
Rijnsburgse Boys JO17-2 | 4 - 4 | 5 - 2 | ||||
SV Warmunda JO17-1 | 5 - 2 | 3 - 2 |