Katwijk JO15-3
3e in poule 4e klasse (3e fase) 01
7e in poule 4e klasse (2e fase) 02
6e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 02
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 23 maart
6
Meerburg JO15-3
0
Rijnvogels, fc JO15-2
3
FC Lisse JO15-3
1
VVSB JO15-2
5
ASC JO15-3
1
Kagia JO15-2
Zaterdag 16 maart
2
SJC JO15-3
5
Meerburg JO15-3
8
Voorschoten`97 JO15-3
1
SJZ JO15-2JM
2
Rijnvogels, fc JO15-2
1
FC Lisse JO15-3
4
FC Oegstgeest JO15-5
4
Kagia JO15-2
7
ASC JO15-3
0
Teylingen JO15-2
2
Katwijk JO15-3
2
VVSB JO15-2
Wedstrijdschema
JO15-3
ASC JO15-3
Thuis
06-04-2024
12:00
Veld: VELD2
Nr. 116610CO
SJZ JO15-2JM
JO15-3
Uit
13-04-2024
10:00
veld 2
Nr. 116649CO
Sportpark Haasbroek
JO15-3
SJC JO15-3
Thuis
20-04-2024
10:15
Veld: VELD3L
Nr. 116612CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Meerburg JO15-3 | 5 | 5 | 0 | 0 | 30 | 4 | 0 | 15 |
2. | ASC JO15-3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 33 | 8 | 0 | 13 |
3. | Katwijk JO15-3 | 6 | 4 | 1 | 1 | 20 | 15 | 0 | 13 |
4. | Voorschoten`97 JO15-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 25 | 9 | 0 | 12 |
5. | FC Lisse JO15-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 13 | 0 | 10 |
6. | Kagia JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 17 | 19 | 0 | 7 |
7. | SJC JO15-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 15 | 20 | 0 | 7 |
8. | Rijnvogels, fc JO15-2 | 6 | 2 | 1 | 3 | 9 | 17 | 0 | 7 |
9. | FC Oegstgeest JO15-5 | 6 | 1 | 2 | 3 | 14 | 17 | 0 | 5 |
10. | VVSB JO15-2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 9 | 22 | 0 | 5 |
11. | SJZ JO15-2JM | 6 | 1 | 0 | 5 | 9 | 33 | 0 | 3 |
12. | Teylingen JO15-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 7 | 27 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | ASC JO15-3 | 7 | 6 | 1 | 0 | 28 | 11 | 0 | 19 |
2. | Quick Boys JO15-4 | 7 | 5 | 1 | 1 | 36 | 25 | 0 | 16 |
3. | Foreholte JO15-3 | 7 | 5 | 0 | 2 | 28 | 10 | 0 | 15 |
4. | FC Oegstgeest JO15-5 | 6 | 3 | 0 | 3 | 30 | 19 | 0 | 9 |
5. | SJC JO15-3 | 6 | 2 | 1 | 3 | 16 | 25 | 0 | 7 |
6. | Voorschoten`97 JO15-3 | 7 | 2 | 1 | 4 | 15 | 24 | 0 | 7 |
7. | Katwijk JO15-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 15 | 32 | 0 | 3 |
8. | Rijnvogels, fc JO15-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 9 | 31 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Valken'68 JO15-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 33 | 9 | 0 | 13 |
2. | Blauw-Zwart JO15-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 17 | 5 | 0 | 13 |
3. | FC Oegstgeest JO15-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 22 | 13 | 0 | 9 |
4. | Roodenburg JO15-1 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 20 | 0 | 6 |
5. | RCL JO15-4 | 5 | 1 | 0 | 4 | 16 | 24 | 0 | 3 |
6. | Katwijk JO15-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 14 | 44 | 0 | 0 |
Spelers (17)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
ASC | FCL | FCO | Kag | Kat | Mee | Rij | SJC | SJZ | Tey | VVS | Voo | |
ASC JO15-3 | 2 - 2 | 5 - 1 | 7 - 0 | |||||||||
FC Lisse JO15-3 | 4 - 1 | 3 - 1 | 0 - 5 | |||||||||
FC Oegstgeest JO15-5 | 4 - 4 | 1 - 2 | 1 - 1 | |||||||||
Kagia JO15-2 | 2 - 3 | 7 - 1 | 0 - 6 | |||||||||
Katwijk JO15-3 | 0 - 8 | 10 - 1 | 2 - 2 | |||||||||
Meerburg JO15-3 | 5 - 1 | 6 - 0 | ||||||||||
Rijnvogels, fc JO15-2 | 2 - 1 | 0 - 3 | 2 - 1 | |||||||||
SJC JO15-3 | 4 - 2 | 2 - 5 | 5 - 0 | |||||||||
SJZ JO15-2JM | 0 - 10 | 2 - 3 | 5 - 4 | |||||||||
Teylingen JO15-2 | 2 - 6 | 2 - 2 | 2 - 2 | |||||||||
VVSB JO15-2 | 0 - 8 | 1 - 6 | 3 - 1 | |||||||||
Voorschoten`97 JO15-3 | 4 - 3 | 1 - 3 | 8 - 1 |
ASC | FCO | For | Kat | Qui | Rij | SJC | Voo | |
ASC JO15-3 | 1 - 0 | 3 - 3 | 4 - 1 | |||||
FC Oegstgeest JO15-5 | 3 - 5 | 4 - 5 | 5 - 3 | 10 - 1 | ||||
Foreholte JO15-3 | 3 - 2 | 7 - 3 | 4 - 1 | |||||
Katwijk JO15-3 | 2 - 7 | 0 - 6 | 3 - 5 | |||||
Quick Boys JO15-4 | 9 - 1 | 4 - 2 | 7 - 6 | |||||
Rijnvogels, fc JO15-2 | 1 - 5 | 1 - 7 | 1 - 8 | 1 - 2 | ||||
SJC JO15-3 | 2 - 1 | 4 - 1 | ||||||
Voorschoten`97 JO15-3 | 1 - 3 | 2 - 6 | 2 - 5 | 2 - 2 |
Bla | FCO | Kat | RCL | Roo | Val | |
Blauw-Zwart JO15-2 | 2 - 1 | 2 - 2 | ||||
FC Oegstgeest JO15-3 | 1 - 3 | 4 - 0 | 3 - 1 | |||
Katwijk JO15-3 | 1 - 7 | 3 - 12 | 7 - 8 | |||
RCL JO15-4 | 3 - 4 | 4 - 7 | ||||
Roodenburg JO15-1 | 0 - 3 | 7 - 3 | 1 - 8 | |||
Valken'68 JO15-1 | 6 - 2 | 10 - 0 |