Katwijk JO13-1

3e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 1 07
12e in poule Groep 1 1e KO ronde
13e in poule Groep 1 2e KO ronde
9e in poule Groep 1 1/8 Finale
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 februari
4
Feyenoord, sc JO13-1
1
Spijkenisse JO13-1
0
TOGB JO13-1
4
Zwaluwen JO13-1
Dinsdag 5 februari
0
ASC JO13-1
6
Feyenoord JO12
Zaterdag 9 februari
5
Forum Sport JO13-1
1
Sportlust '46 JO13-1
0
Meerburg JO13-1
3
Wilhelmus JO13-1
1
Noordwijk JO13-1
5
Jodan Boys, de JO13-1
2
SJC JO13-1
1
Foreholte JO13-1G
2
RKAVV Jo13-1G
4
Katwijk JO13-1
0
Graaf W II VAC JO13-1
4
RCL JO13-1

Wedstrijdschema

JO13-1
Meerburg JO13-1
Thuis
16-02-2019 10:15
Veld: VELD1
Nr. 13156661CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
Scheidsrechter: M. (Maarten) Witte,
JO13-1
UVS JO13-1
Thuis
20-02-2019 18:00
Veld: VELD1
Nr.
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 10.
Scheidsrechters: Marco Hoek
JO13-1
UVS JO13-1
Thuis
23-02-2019 10:30
Veld: VELD1
Nr. 13535106BE
Scheidsrechter: Afgeschermd,

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO13-1121110428034
2.Jodan Boys, de JO13-11210023916030
3.Katwijk JO13-1128314522027
4.RCL JO13-1127142817022
5.Foreholte JO13-1G125342818018
6.Meerburg JO13-1126062522018
7.Forum Sport JO13-1126062527018
8.RKAVV Jo13-1G125071931015
9.SJC JO13-1123271128011
10.Sportlust '46 JO13-112309274009
11.Noordwijk JO13-112219133007
12.Graaf W II VAC JO13-112011175001
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO13-121106404
2.SJC JO13-120204402
3.LYRA JO13-120112401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO13-111008203
2.Strijen JO13-1G11007103
3.Alphense Boys JO13-211006103
4.Alphense Boys JO13-311005003
5.Be Fair JO13-111005003
6.Feyenoord, sc JO13-111005003
7.Quick Boys JO13-111005003
8.Nootdorp JO13-111006203
9.VELO JO13-111005103
10.Westlandia JO13-111004003
11.Feyenoord JO1211003003
12.Katwijk JO13-111006403
13.Berkel JO13-111004203
14.Den Hoorn JO13-111004203
15.UVS JO13-111003103
16.SJZ JO13-111002003
17.Charlois, sv JO13-111002103
18.DHC JO13-111002103
19.Olympia JO13-111002103
20.TOGB JO13-111002103
21.ASC JO13-111001003
22.Zwaluwen JO13-111001003
23.ARC JO13-111002203
24.VFC JO13-111001103
25.Barendrecht JO13-111001103
26.VOC JO13-111000003
27.Die Haghe JO13-110012200
28.Excelsior M. JO13-110011100
29.Feyenoord JO1110011100
30.HBS JO13-110010000
31.FC 's-Gravenzande JO13-110011200
32.Nieuwerkerk JO13-110011200
33.Verburch JO13-110011200
34.Zestienhoven JO13-110011200
35.Bergambacht JO13-110010100
36.Concordia JO13-110010100
37.FC Oudewater JO13-110014600
38.BVCB JO13-110012400
39.Meerburg JO13-110012400
40.Blauw-Zwart JO13-110011300
41.SJC JO13-110010200
42.Smitshoek JO13-210010300
43.Hillegersberg, vv JO13-110012600
44.SVS JO13-110011500
45.Sparta (AV) JO13-110010400
46.Voorschoten`97 JO13-110011600
47.Hellevoetsluis JO13-110010500
48.HVV JO13-110010500
49.Jodan Boys, de JO13-110010500
50.RCL JO13-110010500
51.OVV JO13-1G10012800
52.Brielle, VV JO13-110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord JO1211006003
2.Alphense Boys JO13-211005103
3.Charlois, sv JO13-111005103
4.VELO JO13-111005103
5.Zwaluwen JO13-111004003
6.Feyenoord, sc JO13-111004103
7.Westlandia JO13-111003103
8.Alphense Boys JO13-311003203
9.Den Hoorn JO13-111002103
10.VFC JO13-111002203
11.Berkel JO13-100000000
12.DHC JO13-100000000
13.Katwijk JO13-100000000
14.Quick Boys JO13-100000000
15.UVS JO13-100000000
16.ARC JO13-110012200
17.Barendrecht JO13-110012300
18.Olympia JO13-110011200
19.Nootdorp JO13-110011300
20.Spijkenisse JO13-110011400
21.Be Fair JO13-110011500
22.SJZ JO13-110011500
23.VOC JO13-110011500
24.TOGB JO13-110010400
25.ASC JO13-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Alphense Boys JO13-200000000
2.Alphense Boys JO13-300000000
3.Berkel JO13-100000000
4.Charlois, sv JO13-100000000
5.Den Hoorn JO13-100000000
6.DHC JO13-100000000
7.Feyenoord, sc JO13-100000000
8.Feyenoord JO1200000000
9.Katwijk JO13-100000000
10.Quick Boys JO13-100000000
11.Strijen JO13-1G00000000
12.UVS JO13-100000000
13.VELO JO13-100000000
14.VFC JO13-100000000
15.Westlandia JO13-100000000
16.Zwaluwen JO13-100000000

Spelers (2)

Team resultaten

ForForGraJodKatMeeNooRCLRKASJCSpoWil
Foreholte JO13-1G
Forum Sport JO13-15 - 1
Graaf W II VAC JO13-10 - 4
Jodan Boys, de JO13-1
Katwijk JO13-1
Meerburg JO13-10 - 3
Noordwijk JO13-11 - 5
RCL JO13-1
RKAVV Jo13-1G2 - 4
SJC JO13-12 - 1
Sportlust '46 JO13-1
Wilhelmus JO13-1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 07".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

AlpARCASCBarBeFChaDenFeyFeyNooOlySJZSpiTOGVELVFCVOCWesZwa
Alphense Boys JO13-33 - 25 - 1
ARC JO13-1
ASC JO13-10 - 6
Barendrecht JO13-1
Be Fair JO13-1
Charlois, sv JO13-15 - 1
Den Hoorn JO13-12 - 1
Feyenoord JO12
Feyenoord, sc JO13-14 - 1
Nootdorp JO13-1
Olympia JO13-1
SJZ JO13-1
Spijkenisse JO13-1
TOGB JO13-10 - 4
VELO JO13-15 - 1
VFC JO13-12 - 2
VOC JO13-1
Westlandia JO13-13 - 1
Zwaluwen JO13-1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8 Finale".