Katwijk JO13-1

4e in poule Hoofdklasse A
1e in poule Groep 1 07
12e in poule Groep 1 1e KO ronde
13e in poule Groep 1 2e KO ronde
4e in poule Groep 1 1/8 Finale
7e in poule Groep 1 1/4e Finale
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 6 april
4
Forum Sport JO13-1
0
RKAVV Jo13-1G
1
RCL JO13-1
0
Wilhelmus JO13-1
4
Sportlust '46 JO13-1
0
SJC JO13-1
3
Katwijk JO13-1
5
Jodan Boys, de JO13-1
1
Foreholte JO13-1G
2
Noordwijk JO13-1
1
Graaf W II VAC JO13-1
1
Meerburg JO13-1
Zaterdag 13 april
3
SJC JO13-1
6
Forum Sport JO13-1
0
Noordwijk JO13-1
2
RCL JO13-1
3
Meerburg JO13-1
3
Foreholte JO13-1G
2
Jodan Boys, de JO13-1
0
Sportlust '46 JO13-1
10
RKAVV Jo13-1G
0
Graaf W II VAC JO13-1
2
Wilhelmus JO13-1
1
Katwijk JO13-1
Dinsdag 16 april
6
Meerburg JO13-1
2
SJC JO13-1

Wedstrijdschema

JO13-1
Thuis
24-04-2019 18:30
Veld: VELD1
Nr.
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 10.
Nieuwe JO13-1
Sportlust '46 JO13-1
JO13-1
Uit
04-05-2019 09:45
Nr. 13012927CO
Sportpark: Waardsedijk 31, 3448 HV WOERDEN
JO13-1
RCL, JO13-1
Thuis
11-05-2019 10:00
Veld: VELD5
Nr. 13012973CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO13-11814315311045
2.Jodan Boys, de JO13-11814135424043
3.RCL JO13-11812244019038
4.Katwijk JO13-11811346937036
5.Forum Sport JO13-11810264836032
6.Meerburg JO13-1197393839024
7.Foreholte JO13-1G186573728023
8.RKAVV Jo13-1G1871103748022
9.Noordwijk JO13-11962112741020
10.Sportlust '46 JO13-11853103847018
11.SJC JO13-11933131861012
12.Graaf W II VAC JO13-1190217107802
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO13-121106404
2.SJC JO13-120204402
3.LYRA JO13-120112401
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spijkenisse JO13-111008203
2.Strijen JO13-1G11007103
3.Alphense Boys JO13-211006103
4.Alphense Boys JO13-311005003
5.Be Fair JO13-111005003
6.Feyenoord, sc JO13-111005003
7.Quick Boys JO13-111005003
8.Nootdorp JO13-111006203
9.VELO JO13-111005103
10.Westlandia JO13-111004003
11.Feyenoord JO1211003003
12.Katwijk JO13-111006403
13.Berkel JO13-111004203
14.Den Hoorn JO13-111004203
15.UVS JO13-111003103
16.SJZ JO13-111002003
17.Charlois, sv JO13-111002103
18.DHC JO13-111002103
19.Olympia JO13-111002103
20.TOGB JO13-111002103
21.ASC JO13-111001003
22.Zwaluwen JO13-111001003
23.ARC JO13-111002203
24.VFC JO13-111001103
25.Barendrecht JO13-111001103
26.VOC JO13-111000003
27.Die Haghe JO13-110012200
28.Excelsior M. JO13-110011100
29.Feyenoord JO1110011100
30.HBS JO13-110010000
31.FC 's-Gravenzande JO13-110011200
32.Nieuwerkerk JO13-110011200
33.Verburch JO13-110011200
34.Zestienhoven JO13-110011200
35.Bergambacht JO13-110010100
36.Concordia JO13-110010100
37.FC Oudewater JO13-110014600
38.BVCB JO13-110012400
39.Meerburg JO13-110012400
40.Blauw-Zwart JO13-110011300
41.SJC JO13-110010200
42.Smitshoek JO13-210010300
43.Hillegersberg, vv JO13-110012600
44.SVS JO13-110011500
45.Sparta (AV) JO13-110010400
46.Voorschoten`97 JO13-110011600
47.Hellevoetsluis JO13-110010500
48.HVV JO13-110010500
49.Jodan Boys, de JO13-110010500
50.RCL JO13-110010500
51.OVV JO13-1G10012800
52.Brielle, VV JO13-110011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord JO1211006003
2.Alphense Boys JO13-211005103
3.Charlois, sv JO13-111005103
4.VELO JO13-111005103
5.Zwaluwen JO13-111004003
6.Feyenoord, sc JO13-111004103
7.Westlandia JO13-111003103
8.Alphense Boys JO13-311003203
9.Den Hoorn JO13-111002103
10.VFC JO13-111002203
11.Berkel JO13-100000000
12.DHC JO13-100000000
13.Katwijk JO13-100000000
14.Quick Boys JO13-100000000
15.UVS JO13-100000000
16.ARC JO13-110012200
17.Barendrecht JO13-110012300
18.Olympia JO13-110011200
19.Nootdorp JO13-110011300
20.Spijkenisse JO13-110011400
21.Be Fair JO13-110011500
22.SJZ JO13-110011500
23.VOC JO13-110011500
24.TOGB JO13-110010400
25.ASC JO13-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Feyenoord JO1211004003
2.Feyenoord, sc JO13-111005203
3.Westlandia JO13-111004103
4.Katwijk JO13-111003003
5.VELO JO13-111003103
6.Alphense Boys JO13-311002103
7.DHC JO13-111001003
8.Quick Boys JO13-111000003
9.Den Hoorn JO13-110010000
10.Strijen JO13-1G10011200
11.Berkel JO13-110010100
12.Charlois, sv JO13-110011300
13.Zwaluwen JO13-110012500
14.Alphense Boys JO13-210011400
15.UVS JO13-110010300
16.VFC JO13-110010400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DHC JO13-111004103
2.Quick Boys JO13-111004103
3.Westlandia JO13-111003003
4.Feyenoord, sc JO13-111001003
5.Feyenoord JO1210010100
6.Alphense Boys JO13-310011400
7.Katwijk JO13-110011400
8.VELO JO13-110010300

Spelers (2)

Team resultaten

ForForGraJodKatMeeNooRCLRKASJCSpoWil
Foreholte JO13-1G2 - 22 - 01 - 2
Forum Sport JO13-13 - 24 - 05 - 1
Graaf W II VAC JO13-10 - 61 - 11 - 20 - 40 - 2
Jodan Boys, de JO13-12 - 14 - 02 - 01 - 1
Katwijk JO13-15 - 13 - 56 - 1
Meerburg JO13-13 - 30 - 26 - 20 - 00 - 3
Noordwijk JO13-11 - 54 - 00 - 24 - 2
RCL JO13-11 - 02 - 21 - 0
RKAVV Jo13-1G10 - 03 - 12 - 40 - 5
SJC JO13-12 - 13 - 62 - 90 - 4
Sportlust '46 JO13-12 - 23 - 34 - 0
Wilhelmus JO13-12 - 13 - 00 - 0

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 07".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 2e KO ronde".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/8 Finale".

AlpDHCFeyFeyKatQuiVELWes
Alphense Boys JO13-3
DHC JO13-14 - 1
Feyenoord JO120 - 1
Feyenoord, sc JO13-1
Katwijk JO13-1
Quick Boys JO13-14 - 1
VELO JO13-10 - 3
Westlandia JO13-1