Katwijk JO13-2
7e in poule 1e klasse (3e fase) 01
1e in poule 1e klasse (2e fase) 01
2e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers
Uitslag
Zaterdag 16 maart
3
Ter Leede JO13-2
0
Teylingen JO13-1
3
Katwijk JO13-2
5
Rijnsburgse Boys JO13-2
5
FC Lisse JO13-2
3
RCL JO13-2
1
Noordwijk JO13-1
1
Valken'68 JO13-1
3
Ter Leede JO13-1
1
SV Warmunda JO13-1
Zaterdag 9 maart
5
Rijnsburgse Boys JO13-2
2
Ter Leede JO13-1
0
Noordwijk JO13-1
4
Ter Leede JO13-2
4
RCL JO13-2
5
Teylingen JO13-1
2
Kagia JO13-1
5
Katwijk JO13-2
5
SV Warmunda JO13-1
3
FC Lisse JO13-2
Wedstrijdschema
JO13-2
RCL JO13-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: VELD6
Nr. 117975CO
Teylingen JO13-1
JO13-2
Uit
13-04-2024
08:30
veld 1-Ter Leede en Teylingen
Nr. 118015CO
Sportpark Roodemolen
JO13-2
FC Lisse JO13-2
Thuis
20-04-2024
08:30
Veld: VELD6
Nr. 117971CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ter Leede JO13-2 | 5 | 4 | 1 | 0 | 13 | 3 | 0 | 13 |
2. | Ter Leede JO13-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 18 | 11 | 0 | 12 |
3. | Rijnsburgse Boys JO13-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 16 | 9 | 0 | 12 |
4. | SV Warmunda JO13-1 | 6 | 4 | 0 | 2 | 26 | 15 | 0 | 12 |
5. | FC Lisse JO13-2 | 6 | 3 | 0 | 3 | 20 | 21 | 0 | 9 |
6. | Valken'68 JO13-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 10 | 11 | 0 | 8 |
7. | Katwijk JO13-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 13 | 14 | 0 | 6 |
8. | Teylingen JO13-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 | 21 | 0 | 6 |
9. | Noordwijk JO13-1 | 4 | 1 | 1 | 2 | 5 | 8 | 0 | 4 |
10. | RCL JO13-2 | 6 | 1 | 0 | 5 | 13 | 26 | 0 | 3 |
11. | Kagia JO13-1 | 5 | 0 | 0 | 5 | 9 | 20 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO13-2 | 6 | 4 | 2 | 0 | 16 | 3 | 0 | 14 |
2. | SV Warmunda JO13-1 | 6 | 3 | 3 | 0 | 35 | 15 | 0 | 12 |
3. | FC Lisse JO13-2 | 7 | 3 | 2 | 2 | 16 | 12 | 0 | 11 |
4. | Noordwijk JO13-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | 16 | 0 | 8 |
5. | Kagia JO13-1 | 7 | 2 | 2 | 3 | 13 | 25 | 0 | 8 |
6. | Ter Leede JO13-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 10 | 24 | 0 | 7 |
7. | Teylingen JO13-1 | 6 | 1 | 2 | 3 | 10 | 13 | 0 | 5 |
8. | Rijnsburgse Boys JO13-2 | 6 | 1 | 2 | 3 | 12 | 17 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Foreholte JO13-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 37 | 6 | 0 | 15 |
2. | Katwijk JO13-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 18 | 10 | 0 | 10 |
3. | Valken'68 JO13-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 19 | 14 | 0 | 10 |
4. | RCL JO13-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 18 | 25 | 0 | 6 |
5. | Quick Boys JO13-3 | 5 | 1 | 0 | 4 | 9 | 23 | 0 | 3 |
6. | DoCoS JO13-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 6 | 29 | 0 | 0 |
Spelers (14)
Jesse Durieux
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
FCL | Kag | Kat | Noo | RCL | Rij | SVW | Ter | Ter | Tey | Val | |
FC Lisse JO13-2 | 5 - 3 | 0 - 3 | 5 - 6 | ||||||||
Kagia JO13-1 | 2 - 3 | 2 - 5 | 1 - 3 | ||||||||
Katwijk JO13-2 | 3 - 5 | 0 - 1 | |||||||||
Noordwijk JO13-1 | 1 - 2 | 0 - 4 | 1 - 1 | ||||||||
RCL JO13-2 | 3 - 1 | 2 - 4 | 4 - 5 | ||||||||
Rijnsburgse Boys JO13-2 | 5 - 2 | 2 - 1 | |||||||||
SV Warmunda JO13-1 | 5 - 3 | 5 - 3 | 8 - 0 | ||||||||
Ter Leede JO13-1 | 4 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
Ter Leede JO13-2 | 3 - 1 | 3 - 2 | 3 - 0 | ||||||||
Teylingen JO13-1 | 2 - 4 | 5 - 3 | 3 - 5 | ||||||||
Valken'68 JO13-1 | 2 - 5 | 0 - 0 |
FCL | Kag | Kat | Noo | Rij | SVW | Ter | Tey | |
FC Lisse JO13-2 | 4 - 1 | 2 - 2 | 4 - 1 | |||||
Kagia JO13-1 | 2 - 2 | 2 - 13 | 3 - 1 | 2 - 3 | ||||
Katwijk JO13-2 | 2 - 1 | 0 - 0 | 4 - 1 | 8 - 0 | ||||
Noordwijk JO13-1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 0 - 1 | 5 - 2 | ||||
Rijnsburgse Boys JO13-2 | 3 - 1 | 4 - 4 | ||||||
SV Warmunda JO13-1 | 7 - 1 | 3 - 3 | ||||||
Ter Leede JO13-2 | 1 - 1 | 1 - 0 | 3 - 6 | 3 - 2 | ||||
Teylingen JO13-1 | 1 - 2 | 1 - 1 | 0 - 2 |
DoC | For | Kat | Qui | RCL | Val | |
DoCoS JO13-2 | 2 - 4 | 3 - 9 | ||||
Foreholte JO13-1 | 5 - 0 | 11 - 1 | ||||
Katwijk JO13-2 | 6 - 0 | 3 - 5 | 2 - 0 | |||
Quick Boys JO13-3 | 0 - 7 | 3 - 5 | 2 - 7 | |||
RCL JO13-2 | 3 - 5 | 0 - 3 | ||||
Valken'68 JO13-1 | 5 - 1 | 2 - 9 | 2 - 2 |