Katwijk JO13-5
3e in poule 4e klasse (3e fase) 01
3e in poule 4e klasse (2e fase) 02
3e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
2
VVSB JO13-2
6
Teylingen JO13-2
1
Meerburg JO13-4
2
UVS JO13-3
1
RCL JO13-6
2
Foreholte JO13-4
Zaterdag 16 maart
5
Rijnsburgse Boys JO13-5
5
Katwijk JO13-5
9
FC Oegstgeest JO13-3
0
Noordwijk JO13-2
3
Foreholte JO13-4
1
VVSB JO13-2
0
RCL JO13-6
4
Ter Leede JO13-3
4
Teylingen JO13-2
2
Valken'68 JO13-3
Wedstrijdschema
Foreholte JO13-4
JO13-5
Uit
06-04-2024
10:00
veld 3
Nr. 105704CO
Sportpark Elsgeest
JO13-5
Teylingen JO13-2
Thuis
13-04-2024
08:30
Veld: VELD6
Nr. 105712CO
Valken'68 JO13-3
JO13-5
Uit
20-04-2024
09:00
veld 2
Nr. 105738CO
Sportpark 't Duyfrak
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Foreholte JO13-4 | 6 | 6 | 0 | 0 | 30 | 8 | 0 | 18 |
2. | FC Oegstgeest JO13-3 | 6 | 4 | 0 | 2 | 32 | 15 | 0 | 12 |
3. | Katwijk JO13-5 | 5 | 3 | 2 | 0 | 17 | 13 | 0 | 11 |
4. | Rijnsburgse Boys JO13-5 | 6 | 3 | 2 | 1 | 19 | 14 | 0 | 11 |
5. | UVS JO13-3 | 6 | 3 | 1 | 2 | 16 | 11 | 0 | 10 |
6. | VVSB JO13-2 | 5 | 3 | 0 | 2 | 20 | 12 | 0 | 9 |
7. | Meerburg JO13-4 | 4 | 2 | 1 | 1 | 17 | 8 | 0 | 7 |
8. | Teylingen JO13-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 15 | 20 | 0 | 6 |
9. | Noordwijk JO13-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 8 | 25 | 0 | 3 |
10. | Ter Leede JO13-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 16 | 26 | 0 | 3 |
11. | RCL JO13-6 | 3 | 0 | 0 | 3 | 2 | 15 | 0 | 0 |
12. | Valken'68 JO13-3 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 29 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Boys JO13-5 | 7 | 7 | 0 | 0 | 55 | 6 | 0 | 21 |
2. | Meerburg JO13-4 | 7 | 6 | 0 | 1 | 40 | 9 | 0 | 18 |
3. | Katwijk JO13-5 | 7 | 4 | 1 | 2 | 31 | 21 | 0 | 13 |
4. | Voorschoten'97 JO13-5JM | 7 | 3 | 0 | 4 | 12 | 27 | 0 | 9 |
5. | Valken'68 JO13-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 16 | 24 | 0 | 6 |
6. | Bernardus JO13-3 | 6 | 2 | 0 | 4 | 10 | 18 | 0 | 6 |
7. | Rijnsburgse Boys JO13-4 | 7 | 1 | 1 | 5 | 10 | 28 | 0 | 4 |
8. | SJZ JO13-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 7 | 48 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Foreholte JO13-3JM | 5 | 5 | 0 | 0 | 28 | 8 | 0 | 15 |
2. | VVSB JO13-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 25 | 11 | 0 | 12 |
3. | Katwijk JO13-5 | 5 | 3 | 0 | 2 | 14 | 13 | 0 | 9 |
4. | Rijnsburgse Boys JO13-4 | 5 | 2 | 0 | 3 | 20 | 12 | 0 | 6 |
5. | Noordwijk JO13-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 18 | 22 | 0 | 3 |
6. | Ter Leede JO13-4 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 43 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (15)
Jayden van den Oever
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
FCO | For | Kat | Mee | Noo | RCL | Rij | Ter | Tey | UVS | VVS | Val | |
FC Oegstgeest JO13-3 | 3 - 4 | 9 - 0 | 4 - 2 | |||||||||
Foreholte JO13-4 | 5 - 4 | 6 - 1 | 3 - 1 | |||||||||
Katwijk JO13-5 | 2 - 2 | 2 - 1 | ||||||||||
Meerburg JO13-4 | 7 - 3 | 1 - 2 | 7 - 1 | |||||||||
Noordwijk JO13-2 | 2 - 4 | 0 - 3 | ||||||||||
RCL JO13-6 | 1 - 2 | 0 - 4 | ||||||||||
Rijnsburgse Boys JO13-5 | 5 - 5 | 4 - 1 | 2 - 5 | |||||||||
Ter Leede JO13-3 | 1 - 5 | 4 - 5 | 2 - 4 | |||||||||
Teylingen JO13-2 | 3 - 6 | 4 - 2 | ||||||||||
UVS JO13-3 | 5 - 1 | 1 - 1 | 5 - 2 | |||||||||
VVSB JO13-2 | 9 - 1 | 2 - 6 | ||||||||||
Valken'68 JO13-3 | 1 - 6 | 0 - 9 | 0 - 3 |
Ber | Kat | Mee | Qui | Rij | SJZ | Val | Voo | |
Bernardus JO13-3 | 2 - 4 | 4 - 0 | ||||||
Katwijk JO13-5 | 2 - 7 | 1 - 6 | 3 - 3 | 5 - 2 | ||||
Meerburg JO13-4 | 4 - 0 | 1 - 4 | 4 - 1 | |||||
Quick Boys JO13-5 | 7 - 1 | 9 - 1 | 10 - 0 | 10 - 0 | ||||
Rijnsburgse Boys JO13-4 | 1 - 2 | 0 - 3 | 1 - 4 | |||||
SJZ JO13-2 | 0 - 10 | 0 - 15 | 2 - 5 | |||||
Valken'68 JO13-3 | 2 - 6 | 2 - 9 | 4 - 0 | 1 - 2 | ||||
Voorschoten'97 JO13-5JM | 2 - 1 | 1 - 6 | 3 - 4 | 3 - 1 |
For | Kat | Noo | Rij | Ter | VVS | |
Foreholte JO13-3JM | 3 - 0 | 4 - 3 | ||||
Katwijk JO13-5 | 2 - 0 | 6 - 3 | ||||
Noordwijk JO13-2 | 2 - 7 | 3 - 5 | 11 - 0 | |||
Rijnsburgse Boys JO13-4 | 5 - 0 | 1 - 6 | ||||
Ter Leede JO13-4 | 1 - 7 | 0 - 11 | 0 - 8 | |||
VVSB JO13-2 | 2 - 7 | 4 - 1 | 5 - 2 |