Katwijk JO10-2

1e in poule Groep 3 08
1e in poule Groep 2 11
1e in poule Groep 2 10
1e in poule Groep 2 1 (tussenronde)
7e in poule Groep 2 1/8 finales
2e in poule Groep 2 1/4 finales
4e in poule Groep 2 1/2 Finale
Bekijk spelers

Uitslag

Woensdag 17 april
7
RCL JO10-2
1
Katwijk JO10-2
9
NSVV JO10-1
3
Gouda JO10-1

Wedstrijdschema

DoCoS JO10-2
JO10-2
Uit
04-05-2019 10:30
Nr. 13345660CO
Sportpark: Haagse Schouwweg 5, 2332 KG LEIDEN
JO10-2
Wilhelmus JO10-3
Thuis
11-05-2019 09:45
Veld: VELD2
Nr. 13345632CO
Graaf W II VAC JO10-3
JO10-2
Uit
15-05-2019 18:30
Nr. 13345670CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO10-23300351309
2.Quick Boys JO10-23201182106
3.Noordwijk JO10-23102212903
4.Rijnsburgse Boys JO10-33003172800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO10-211006303
2.Rijnvogels, fc JO10-210013600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO10-211004203
2.Blauw-Zwart JO10-110012400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO10-2110010103
2.FC Lisse JO10-2100111000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Gouda JO10-1110018003
2.Smitshoek JO10-4110012303
3.NSVV JO10-1110011403
4.RCL JO10-211008203
5.FC 's-Gravenzande JO10-311006203
6.HBSS JO10-111004303
7.Katwijk JO10-210108801
8.RAS JO10-110108801
9.Vredenburch JO10-210103301
10.FC Lisse JO10-310103301
11.VOC JO10-510013400
12.RKDEO JO10-310012600
13.DONK JO10-110012800
14.Alexandria'66 JO10-2100141100
15.'s-Gravendeel vv JO10-2100131200
16.RKDEO JO10-4100101800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NSVV JO10-111006203
2.Katwijk JO10-211005103
3.Gouda JO10-111007503
4.RCL JO10-211003103
5.Smitshoek JO10-410015700
6.FC 's-Gravenzande JO10-310011300
7.HBSS JO10-110012600
8.Vredenburch JO10-210011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.NSVV JO10-111009303
2.RCL JO10-211007103
3.Gouda JO10-110013900
4.Katwijk JO10-210011700

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "2e klasse 10".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 3 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 11".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 10".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1 (tussenronde)".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "1e klasse 5".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 2 1/8 finales".

FC'GouHBSKatNSVRCLSmiVre
FC 's-Gravenzande JO10-31 - 3
Gouda JO10-1
HBSS JO10-12 - 6
Katwijk JO10-25 - 1
NSVV JO10-1
RCL JO10-2
Smitshoek JO10-45 - 7
Vredenburch JO10-2
GouKatNSVRCL
Gouda JO10-1
Katwijk JO10-2
NSVV JO10-19 - 3
RCL JO10-27 - 1