Katwijk JO11-3

6e in poule 4e klasse 6
3e in poule Groep 5 21
11e in poule 4e klasse 4
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 februari
ROAC JO11-1
SJZ JO11-1
6
Katwijk JO11-3
8
BSC '68 JO11-2
2
Noordwijk JO11-4
5
Koudekerk JO11-2G
1
Quick Boys JO11-5
6
SJC JO11-2
Zaterdag 9 februari
0
BSC '68 JO11-2
1
Voorschoten`97 JO11-5
19
SJZ JO11-1
0
Altior JO11-1
9
Roodenburg JO11-2
2
Quick Boys JO11-5
8
Koudekerk JO11-2G
2
Katwijk JO11-3
4
SJC JO11-2
1
Noordwijk JO11-4
0
Ter Leede JO11-2
2
ROAC JO11-1

Wedstrijdschema

JO11-3
Ter Leede JO11-2
Thuis
16-02-2019 08:30
Veld: VELD3-CD
Nr. 13367089CO
Kleedkamer thuis: 6R. Kleedkamer uit: 5R.
SJZ JO11-1
JO11-3
Uit
09-03-2019 08:45
Nr. 13367110CO
Sportpark: Nieuweweg 6, 2381 NW ZOETERWOUDE
JO11-3
Noordwijk JO11-4
Thuis
16-03-2019 08:30
Veld: VELD3
Nr. 13367086CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Kagia JO11-286206617020
2.Blauw-Zwart JO11-275204915017
3.Valken'68 JO11-175115417016
4.SJC JO11-284223723014
5.Wilhelmus JO11-483232135011
6.Katwijk JO11-38215334407
7.Quick Boys JO11-58215155407
8.RCL JO11-3G8206335006
9.Alphense Boys JO11-58017146701
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Blauw-Zwart JO11-2330024909
2.Valken'68 JO11-13201241306
3.Katwijk JO11-33102132103
4.Quick Boys JO11-5300352300
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Koudekerk JO11-2G220013406
2.SJC JO11-2220010206
3.SJZ JO11-1110019003
4.Roodenburg JO11-211009203
5.ROAC JO11-111002003
6.Voorschoten`97 JO11-511001003
7.BSC '68 JO11-221018703
8.Ter Leede JO11-210010200
9.Altior JO11-1100101900
10.Noordwijk JO11-420023900
11.Katwijk JO11-3200281600
12.Quick Boys JO11-5200231500

Team resultaten

AlpBlaKagQui
Alphense Boys JO11-5
Blauw-Zwart JO11-213 - 1
Kagia JO11-210 - 1
Quick Boys JO11-5

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 5 21".

AltBSCKatKouNooQuiROARooSJCSJZTerVoo
Altior JO11-1
BSC '68 JO11-2 - 0 - 1
Katwijk JO11-36 - 8 -
Koudekerk JO11-2G8 - 2 -
Noordwijk JO11-4 - 2 - 5
Quick Boys JO11-51 - 6
ROAC JO11-1 -
Roodenburg JO11-29 - 2
SJC JO11-24 - 1
SJZ JO11-119 - 0 -
Ter Leede JO11-20 - 2
Voorschoten`97 JO11-5 -