Katwijk JO11-3
1e in poule 1e klasse (4e fase) 01
4e in poule 1e klasse (3e fase) 02
1e in poule 2e klasse (2e fase) 02
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
DWO JO11-3
4
SJZ JO11-1
Zaterdag 16 maart
3
DWO JO11-3
4
Katwijk JO11-3
0
SJZ JO11-1
5
Wilhelmus JO11-3
14
RKAVV JO11-1
0
Graaf W II VAC JO11-2
6
DSO JO11-3
2
Rijnsburgse Boys JO11-2
Wedstrijdschema
Ter Leede JO11-1
JO11-3
Uit
06-04-2024
09:45
veld 8-Ter Leede B
Nr. 132982CO
Sportpark Roodemolen
JO11-3
Quick Boys JO11-4
Thuis
13-04-2024
08:30
Nr. 132793CO
SJC JO11-1JM
JO11-3
Uit
20-04-2024
11:45
veld 5 A - veld 5
Nr. 132980CO
Sportpark SJC
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Quick Boys JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Rijnsburgse Boys JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | SJC JO11-1JM | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Ter Leede JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | VVSB JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKAVV JO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 75 | 17 | 0 | 21 |
2. | DSO JO11-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 35 | 20 | 0 | 18 |
3. | Rijnsburgse Boys JO11-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 25 | 26 | 0 | 12 |
4. | Katwijk JO11-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 28 | 40 | 0 | 10 |
5. | SJZ JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 28 | 35 | 0 | 7 |
6. | DWO JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 20 | 30 | 0 | 6 |
7. | Wilhelmus JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 24 | 38 | 0 | 6 |
8. | Graaf W II VAC JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 47 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO11-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 33 | 12 | 0 | 18 |
2. | Rijnsburgse Boys JO11-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 38 | 21 | 0 | 16 |
3. | Roodenburg JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 36 | 28 | 0 | 15 |
4. | UVS JO11-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 47 | 23 | 0 | 10 |
5. | Sporting Leiden JO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 27 | 29 | 0 | 10 |
6. | DoCoS JO11-3JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 16 | 30 | 0 | 6 |
7. | RCL JO11-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 16 | 30 | 0 | 4 |
8. | FC Oegstgeest JO11-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 48 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kagia JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 20 | 11 | 0 | 15 |
2. | Katwijk JO11-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 16 | 0 | 9 |
3. | Rijnsburgse Boys JO11-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 31 | 20 | 0 | 8 |
4. | VVSB JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 22 | 26 | 0 | 7 |
5. | Noordwijk JO11-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 21 | 0 | 3 |
6. | FC Lisse JO11-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 17 | 25 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
DSO | DWO | Gra | Kat | RKA | Rij | SJZ | Wil | |
DSO JO11-3 | 4 - 0 | 6 - 2 | 5 - 4 | |||||
DWO JO11-3 | 4 - 0 | 3 - 4 | 4 - 11 | 0 - 4 | ||||
Graaf W II VAC JO11-2 | 5 - 10 | 5 - 3 | 4 - 8 | 3 - 5 | ||||
Katwijk JO11-3 | 2 - 3 | 5 - 2 | 7 - 7 | 6 - 5 | ||||
RKAVV JO11-1 | 6 - 2 | 14 - 0 | 15 - 1 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-2 | 4 - 3 | 3 - 1 | 5 - 6 | 4 - 3 | ||||
SJZ JO11-1 | 1 - 5 | 5 - 10 | 0 - 5 | |||||
Wilhelmus JO11-3 | 3 - 6 | 0 - 13 | 2 - 5 |
DoC | FCO | Kat | RCL | Rij | Roo | Spo | UVS | |
DoCoS JO11-3JM | 6 - 1 | 1 - 2 | 4 - 2 | |||||
FC Oegstgeest JO11-1 | 2 - 4 | 2 - 3 | 0 - 15 | |||||
Katwijk JO11-3 | 6 - 0 | 3 - 4 | 8 - 2 | |||||
RCL JO11-2 | 2 - 5 | 1 - 4 | 3 - 5 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-2 | 6 - 0 | 10 - 2 | 5 - 8 | 5 - 3 | ||||
Roodenburg JO11-1 | 3 - 2 | 10 - 1 | 2 - 5 | 6 - 4 | ||||
Sporting Leiden JO11-1 | 1 - 5 | 10 - 3 | 4 - 4 | 2 - 9 | ||||
UVS JO11-2 | 10 - 3 | 1 - 2 | 5 - 5 |
FCL | Kag | Kat | Noo | Rij | VVS | |
FC Lisse JO11-3 | 3 - 4 | 5 - 7 | ||||
Kagia JO11-1 | 4 - 1 | 5 - 4 | 3 - 1 | |||
Katwijk JO11-3 | 1 - 0 | 5 - 6 | 9 - 2 | |||
Noordwijk JO11-2 | 4 - 2 | 1 - 4 | ||||
Rijnsburgse Boys JO11-3 | 6 - 6 | 2 - 3 | 11 - 0 | |||
VVSB JO11-2 | 3 - 5 | 6 - 6 |