Katwijk JO11-3
6e in poule 1e klasse (4e fase) 01
4e in poule 1e klasse (3e fase) 02
1e in poule 2e klasse (2e fase) 02
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 01
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Maandag 13 mei
2
SJC JO11-1JM
12
Ter Leede JO11-1
Zaterdag 11 mei
3
VVSB JO11-2
7
Quick Boys JO11-4
5
Rijnsburgse Boys JO11-3
0
Katwijk JO11-3
Wedstrijdschema
JO11-3
VVSB JO11-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: VELD3B
Nr. 133198CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ter Leede JO11-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 48 | 8 | 0 | 12 |
2. | SJC JO11-1JM | 4 | 3 | 0 | 1 | 29 | 17 | 0 | 9 |
3. | Quick Boys JO11-4 | 4 | 3 | 0 | 1 | 15 | 20 | 0 | 9 |
4. | Rijnsburgse Boys JO11-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 13 | 17 | 0 | 3 |
5. | VVSB JO11-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 11 | 37 | 0 | 3 |
6. | Katwijk JO11-3 | 4 | 0 | 0 | 4 | 8 | 25 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | RKAVV JO11-1 | 7 | 7 | 0 | 0 | 75 | 17 | 0 | 21 |
2. | DSO JO11-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 35 | 20 | 0 | 18 |
3. | Rijnsburgse Boys JO11-2 | 7 | 4 | 0 | 3 | 25 | 26 | 0 | 12 |
4. | Katwijk JO11-3 | 7 | 3 | 1 | 3 | 28 | 40 | 0 | 10 |
5. | SJZ JO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 28 | 35 | 0 | 7 |
6. | DWO JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 20 | 30 | 0 | 6 |
7. | Wilhelmus JO11-3 | 7 | 2 | 0 | 5 | 24 | 38 | 0 | 6 |
8. | Graaf W II VAC JO11-2 | 7 | 1 | 0 | 6 | 18 | 47 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO11-3 | 7 | 6 | 0 | 1 | 33 | 12 | 0 | 18 |
2. | Rijnsburgse Boys JO11-2 | 7 | 5 | 1 | 1 | 38 | 21 | 0 | 16 |
3. | Roodenburg JO11-1 | 7 | 5 | 0 | 2 | 36 | 28 | 0 | 15 |
4. | UVS JO11-2 | 7 | 3 | 1 | 3 | 47 | 23 | 0 | 10 |
5. | Sporting Leiden JO11-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 27 | 29 | 0 | 10 |
6. | DoCoS JO11-3JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 16 | 30 | 0 | 6 |
7. | RCL JO11-2 | 6 | 1 | 1 | 4 | 16 | 30 | 0 | 4 |
8. | FC Oegstgeest JO11-1 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 48 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Kagia JO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 20 | 11 | 0 | 15 |
2. | Katwijk JO11-3 | 5 | 3 | 0 | 2 | 23 | 16 | 0 | 9 |
3. | Rijnsburgse Boys JO11-3 | 5 | 2 | 2 | 1 | 31 | 20 | 0 | 8 |
4. | VVSB JO11-2 | 5 | 2 | 1 | 2 | 22 | 26 | 0 | 7 |
5. | Noordwijk JO11-2 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 21 | 0 | 3 |
6. | FC Lisse JO11-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 17 | 25 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Kat | Qui | Rij | SJC | Ter | VVS | |
Katwijk JO11-3 | 3 - 5 | |||||
Quick Boys JO11-4 | 2 - 1 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-3 | 5 - 0 | 3 - 9 | ||||
SJC JO11-1JM | 6 - 2 | 2 - 12 | 12 - 0 | |||
Ter Leede JO11-1 | 9 - 3 | 13 - 1 | ||||
VVSB JO11-2 | 3 - 7 | 6 - 4 | 2 - 14 |
DSO | DWO | Gra | Kat | RKA | Rij | SJZ | Wil | |
DSO JO11-3 | 4 - 0 | 6 - 2 | 5 - 4 | |||||
DWO JO11-3 | 4 - 0 | 3 - 4 | 4 - 11 | 0 - 4 | ||||
Graaf W II VAC JO11-2 | 5 - 10 | 5 - 3 | 4 - 8 | 3 - 5 | ||||
Katwijk JO11-3 | 2 - 3 | 5 - 2 | 7 - 7 | 6 - 5 | ||||
RKAVV JO11-1 | 6 - 2 | 14 - 0 | 15 - 1 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-2 | 4 - 3 | 3 - 1 | 5 - 6 | 4 - 3 | ||||
SJZ JO11-1 | 1 - 5 | 5 - 10 | 0 - 5 | |||||
Wilhelmus JO11-3 | 3 - 6 | 0 - 13 | 2 - 5 |
DoC | FCO | Kat | RCL | Rij | Roo | Spo | UVS | |
DoCoS JO11-3JM | 6 - 1 | 1 - 2 | 4 - 2 | |||||
FC Oegstgeest JO11-1 | 2 - 4 | 2 - 3 | 0 - 15 | |||||
Katwijk JO11-3 | 6 - 0 | 3 - 4 | 8 - 2 | |||||
RCL JO11-2 | 2 - 5 | 1 - 4 | 3 - 5 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-2 | 6 - 0 | 10 - 2 | 5 - 8 | 5 - 3 | ||||
Roodenburg JO11-1 | 3 - 2 | 10 - 1 | 2 - 5 | 6 - 4 | ||||
Sporting Leiden JO11-1 | 1 - 5 | 10 - 3 | 4 - 4 | 2 - 9 | ||||
UVS JO11-2 | 10 - 3 | 1 - 2 | 5 - 5 |
FCL | Kag | Kat | Noo | Rij | VVS | |
FC Lisse JO11-3 | 3 - 4 | 5 - 7 | ||||
Kagia JO11-1 | 4 - 1 | 5 - 4 | 3 - 1 | |||
Katwijk JO11-3 | 1 - 0 | 5 - 6 | 9 - 2 | |||
Noordwijk JO11-2 | 4 - 2 | 1 - 4 | ||||
Rijnsburgse Boys JO11-3 | 6 - 6 | 2 - 3 | 11 - 0 | |||
VVSB JO11-2 | 3 - 5 | 6 - 6 |