Katwijk JO11-4
2e in poule 2e klasse (4e fase) 02
4e in poule 2e klasse (3e fase) 01
7e in poule 1e klasse (2e fase) 01
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
2
Teylingen JO11-1
14
FC Lisse JO11-2
18
Quick Boys JO11-4
0
Ter Leede JO11-2
9
Rijnsburgse Boys JO11-3
1
Katwijk JO11-4
Wedstrijdschema
JO11-4
DoCoS JO11-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: VELD3B
Nr. 132174CO
Rijnvogels JO11-1
JO11-4
Uit
13-04-2024
09:00
veld 3 A
Nr. 132984CO
Sportpark De Kooltuin
Roodenburg JO11-1
JO11-4
Uit
20-04-2024
10:45
veld 2 B
Nr. 132985CO
Sportpark Noord
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DoCoS JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Katwijk JO11-4 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Quick Boys JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Rijnvogels, fc JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Roodenburg JO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Voorschoten`97 JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Boys JO11-4 | 6 | 6 | 0 | 0 | 52 | 10 | 0 | 18 |
2. | Rijnsburgse Boys JO11-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 45 | 14 | 0 | 15 |
3. | FC Lisse JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 36 | 14 | 0 | 10 |
4. | Katwijk JO11-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 35 | 24 | 0 | 10 |
5. | Teylingen JO11-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 21 | 48 | 0 | 6 |
6. | Noordwijk JO11-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 21 | 36 | 0 | 3 |
7. | Ter Leede JO11-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 72 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | EMM'21 JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 24 | 9 | 0 | 16 |
2. | Meerburg JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 46 | 27 | 0 | 15 |
3. | SJC JO11-1JM | 7 | 5 | 0 | 2 | 40 | 29 | 0 | 15 |
4. | Ter Leede JO11-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 62 | 22 | 0 | 14 |
5. | Quick Boys JO11-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 36 | 0 | 12 |
6. | ASC JO11-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 30 | 31 | 0 | 7 |
7. | Katwijk JO11-4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 12 | 48 | 0 | 3 |
8. | Kagia JO11-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 12 | 48 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO11-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 47 | 7 | 0 | 12 |
2. | Rijnsburgse Boys JO11-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 37 | 10 | 0 | 12 |
3. | Quick Boys JO11-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 34 | 8 | 0 | 12 |
4. | Valken'68 JO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 25 | 22 | 0 | 6 |
5. | FC Oegstgeest JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 15 | 41 | 0 | 3 |
6. | DoCoS JO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 74 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
FCL | Kat | Noo | Qui | Rij | Ter | Tey | |
FC Lisse JO11-2 | 6 - 2 | 2 - 3 | 10 - 0 | ||||
Katwijk JO11-4 | 3 - 3 | 0 - 6 | 19 - 1 | ||||
Noordwijk JO11-3 | 4 - 6 | 3 - 9 | 2 - 6 | 3 - 5 | |||
Quick Boys JO11-4 | 7 - 3 | 18 - 0 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-3 | 4 - 1 | 9 - 1 | |||||
Ter Leede JO11-2 | 4 - 7 | 0 - 10 | 3 - 8 | ||||
Teylingen JO11-1 | 2 - 14 | 1 - 6 | 2 - 9 | 3 - 13 |
ASC | EMM | Kag | Kat | Mee | Qui | SJC | Ter | |
ASC JO11-2 | 12 - 1 | 5 - 6 | 5 - 6 | |||||
EMM'21 JO11-1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 2 - 2 | |||||
Kagia JO11-1 | 1 - 3 | 2 - 8 | 2 - 5 | 3 - 4 | ||||
Katwijk JO11-4 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 6 | 2 - 11 | ||||
Meerburg JO11-2 | 13 - 1 | 8 - 3 | 6 - 5 | |||||
Quick Boys JO11-3 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 6 | 2 - 10 | ||||
SJC JO11-1JM | 9 - 0 | 0 - 4 | 9 - 0 | 7 - 6 | ||||
Ter Leede JO11-1 | 5 - 5 | 16 - 2 | 13 - 3 |
DoC | FCO | Kat | Qui | Rij | Val | |
DoCoS JO11-2 | 0 - 18 | 1 - 12 | ||||
FC Oegstgeest JO11-1 | 6 - 1 | 1 - 9 | 4 - 11 | |||
Katwijk JO11-4 | 13 - 1 | 8 - 2 | ||||
Quick Boys JO11-5 | 18 - 1 | 7 - 3 | 3 - 2 | |||
Rijnsburgse Boys JO11-2 | 20 - 1 | 1 - 0 | 5 - 0 | |||
Valken'68 JO11-2 | 1 - 6 | 1 - 6 |