Katwijk JO11-5
2e in poule 4e klasse (4e fase) AI
8e in poule 4e klasse (3e fase) 01
5e in poule 4e klasse (2e fase) 01
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 16 maart
7
Foreholte JO11-3JM
1
SJC JO11-3JM
4
Noordwijk JO11-4
5
VVSB JO11-4M
4
Rijnsburgse Boys JO11-4
2
ASC JO11-5
6
SV Warmunda JO11-1
2
Katwijk JO11-5
Wedstrijdschema
JO11-5
Quick Boys JO11-10
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: VELD2B
Nr. 132808CO
Voorschoten`97 JO11-5
JO11-5
Uit
13-04-2024
08:30
veld 5 B
Nr. 132986CO
Sportpark Adegeest
DoCoS JO11-2
JO11-5
Uit
20-04-2024
10:35
veld 4 A
Nr. 132987CO
Sportpark Morskwartier
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DoCoS JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Katwijk JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | Quick Boys JO11-10 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | Sporting Leiden JO11-2 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | Valken'68 JO11-3 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Voorschoten`97 JO11-5 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijnsburgse Boys JO11-4 | 7 | 5 | 2 | 0 | 48 | 23 | 0 | 17 |
2. | ASC JO11-5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 29 | 11 | 0 | 12 |
3. | Foreholte JO11-3JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 27 | 19 | 0 | 12 |
4. | SV Warmunda JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 37 | 35 | 0 | 12 |
5. | VVSB JO11-4M | 7 | 3 | 1 | 3 | 29 | 39 | 0 | 10 |
6. | SJC JO11-3JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 19 | 44 | 0 | 6 |
7. | Noordwijk JO11-4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 26 | 30 | 0 | 5 |
8. | Katwijk JO11-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 27 | 41 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC Lisse JO11-4 | 7 | 7 | 0 | 0 | 57 | 8 | 0 | 21 |
2. | Ter Leede JO11-4 | 7 | 6 | 0 | 1 | 31 | 14 | 0 | 18 |
3. | Kagia JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 36 | 29 | 0 | 15 |
4. | VVSB JO11-4M | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 23 | 0 | 9 |
5. | Katwijk JO11-5 | 7 | 3 | 0 | 4 | 24 | 25 | 0 | 9 |
6. | Noordwijk JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 25 | 37 | 0 | 6 |
7. | Foreholte JO11-4JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 38 | 0 | 3 |
8. | SJC JO11-4JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 38 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijnvogels, fc JO11-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 26 | 5 | 0 | 12 |
2. | Quick Boys JO11-6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 14 | 0 | 9 |
3. | Meerburg, JO11-4JM | 4 | 2 | 0 | 2 | 22 | 21 | 0 | 6 |
4. | Blauw-Zwart JO11-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 15 | 16 | 0 | 3 |
5. | Katwijk JO11-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 11 | 37 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (2)
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
ASC | For | Kat | Noo | Rij | SJC | SVW | VVS | |
ASC JO11-5 | 0 - 2 | 8 - 1 | 5 - 2 | |||||
Foreholte JO11-3JM | 3 - 2 | 7 - 1 | 3 - 5 | 4 - 5 | ||||
Katwijk JO11-5 | 1 - 9 | 1 - 6 | 5 - 5 | |||||
Noordwijk JO11-4 | 4 - 4 | 10 - 3 | 4 - 5 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-4 | 4 - 2 | 5 - 2 | 10 - 5 | |||||
SJC JO11-3JM | 1 - 5 | 3 - 2 | 5 - 11 | 5 - 4 | ||||
SV Warmunda JO11-1 | 6 - 2 | 10 - 1 | 1 - 10 | |||||
VVSB JO11-4M | 2 - 11 | 4 - 4 | 5 - 1 | 6 - 10 |
FCL | For | Kag | Kat | Noo | SJC | Ter | VVS | |
FC Lisse JO11-4 | 11 - 1 | 5 - 3 | 6 - 1 | 12 - 0 | ||||
Foreholte JO11-4JM | 1 - 3 | 2 - 4 | 0 - 2 | |||||
Kagia JO11-2 | 5 - 4 | 3 - 2 | 8 - 2 | 10 - 2 | ||||
Katwijk JO11-5 | 1 - 8 | 5 - 2 | 8 - 0 | 4 - 2 | ||||
Noordwijk JO11-4 | 18 - 0 | 1 - 0 | 0 - 11 | |||||
SJC JO11-4JM | 1 - 12 | 1 - 6 | ||||||
Ter Leede JO11-4 | 5 - 3 | 3 - 2 | 5 - 1 | |||||
VVSB JO11-4M | 3 - 6 | 7 - 2 | 5 - 1 | 0 - 2 |
Bla | FCO | Kat | Mee | Qui | Rij | |
Blauw-Zwart JO11-2 | 4 - 6 | 1 - 3 | ||||
FC Oegstgeest JO11-2 | 1 - 19 | |||||
Katwijk JO11-5 | 2 - 6 | 3 - 13 | ||||
Meerburg, JO11-4JM | 5 - 4 | 2 - 8 | ||||
Quick Boys JO11-6 | 14 - 0 | 6 - 5 | 6 - 2 | |||
Rijnvogels, fc JO11-1 | 25 - 0 | 12 - 1 | 3 - 1 |