Katwijk JO11-5
1e in poule 4e klasse (4e fase) AI
8e in poule 4e klasse (3e fase) 01
5e in poule 4e klasse (2e fase) 01
5e in poule 3e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
8
Sporting Leiden JO11-2
1
DoCoS JO11-2
3
Voorschoten`97 JO11-5
6
Katwijk JO11-5
Zaterdag 6 april
6
Katwijk JO11-5
6
Quick Boys JO11-10
7
Valken'68 JO11-3
3
Sporting Leiden JO11-2
2
DoCoS JO11-2
2
Voorschoten`97 JO11-5
Wedstrijdschema
DoCoS JO11-2
JO11-5
Uit
20-04-2024
11:00
veld 4 A
Nr. 132987CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter), Sportpark Morskwartier
Sporting Leiden JO11-2
JO11-5
Uit
11-05-2024
10:00
veld 1 A
Nr. 132988CO
Sportpark Morsch 2
JO11-5
Valken'68 JO11-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Nr. 133911CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO11-5 | 2 | 1 | 1 | 0 | 12 | 9 | 0 | 4 |
2. | Valken'68 JO11-3 | 1 | 1 | 0 | 0 | 7 | 3 | 0 | 3 |
3. | Sporting Leiden JO11-2 | 2 | 1 | 0 | 1 | 11 | 8 | 0 | 3 |
4. | Quick Boys JO11-10 | 1 | 0 | 1 | 0 | 6 | 6 | 0 | 1 |
5. | Voorschoten`97 JO11-5 | 2 | 0 | 1 | 1 | 5 | 8 | 0 | 1 |
6. | DoCoS JO11-2 | 2 | 0 | 1 | 1 | 3 | 10 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijnsburgse Boys JO11-4 | 7 | 5 | 2 | 0 | 48 | 23 | 0 | 17 |
2. | ASC JO11-5 | 6 | 4 | 0 | 2 | 29 | 11 | 0 | 12 |
3. | Foreholte JO11-3JM | 7 | 4 | 0 | 3 | 27 | 19 | 0 | 12 |
4. | SV Warmunda JO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 37 | 35 | 0 | 12 |
5. | VVSB JO11-4M | 7 | 3 | 1 | 3 | 29 | 39 | 0 | 10 |
6. | SJC JO11-3JM | 7 | 2 | 0 | 5 | 19 | 44 | 0 | 6 |
7. | Noordwijk JO11-4 | 6 | 1 | 2 | 3 | 26 | 30 | 0 | 5 |
8. | Katwijk JO11-5 | 7 | 1 | 1 | 5 | 27 | 41 | 0 | 4 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC Lisse JO11-4 | 7 | 7 | 0 | 0 | 57 | 8 | 0 | 21 |
2. | Ter Leede JO11-4 | 7 | 6 | 0 | 1 | 31 | 14 | 0 | 18 |
3. | Kagia JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 36 | 29 | 0 | 15 |
4. | VVSB JO11-4M | 6 | 3 | 0 | 3 | 17 | 23 | 0 | 9 |
5. | Katwijk JO11-5 | 7 | 3 | 0 | 4 | 24 | 25 | 0 | 9 |
6. | Noordwijk JO11-4 | 7 | 2 | 0 | 5 | 25 | 37 | 0 | 6 |
7. | Foreholte JO11-4JM | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 38 | 0 | 3 |
8. | SJC JO11-4JM | 6 | 0 | 0 | 6 | 7 | 38 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Rijnvogels, fc JO11-1 | 4 | 4 | 0 | 0 | 26 | 5 | 0 | 12 |
2. | Quick Boys JO11-6 | 4 | 3 | 0 | 1 | 19 | 14 | 0 | 9 |
3. | Meerburg, JO11-4JM | 4 | 2 | 0 | 2 | 22 | 21 | 0 | 6 |
4. | Blauw-Zwart JO11-2 | 4 | 1 | 0 | 3 | 15 | 16 | 0 | 3 |
5. | Katwijk JO11-5 | 4 | 0 | 0 | 4 | 11 | 37 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (1)
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
DoC | Kat | Qui | Spo | Val | Voo | |
DoCoS JO11-2 | 2 - 2 | |||||
Katwijk JO11-5 | 6 - 6 | |||||
Quick Boys JO11-10 | ||||||
Sporting Leiden JO11-2 | 8 - 1 | |||||
Valken'68 JO11-3 | 7 - 3 | |||||
Voorschoten`97 JO11-5 | 3 - 6 |
ASC | For | Kat | Noo | Rij | SJC | SVW | VVS | |
ASC JO11-5 | 0 - 2 | 8 - 1 | 5 - 2 | |||||
Foreholte JO11-3JM | 3 - 2 | 7 - 1 | 3 - 5 | 4 - 5 | ||||
Katwijk JO11-5 | 1 - 9 | 1 - 6 | 5 - 5 | |||||
Noordwijk JO11-4 | 4 - 4 | 10 - 3 | 4 - 5 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-4 | 4 - 2 | 5 - 2 | 10 - 5 | |||||
SJC JO11-3JM | 1 - 5 | 3 - 2 | 5 - 11 | 5 - 4 | ||||
SV Warmunda JO11-1 | 6 - 2 | 10 - 1 | 1 - 10 | |||||
VVSB JO11-4M | 2 - 11 | 4 - 4 | 5 - 1 | 6 - 10 |
FCL | For | Kag | Kat | Noo | SJC | Ter | VVS | |
FC Lisse JO11-4 | 11 - 1 | 5 - 3 | 6 - 1 | 12 - 0 | ||||
Foreholte JO11-4JM | 1 - 3 | 2 - 4 | 0 - 2 | |||||
Kagia JO11-2 | 5 - 4 | 3 - 2 | 8 - 2 | 10 - 2 | ||||
Katwijk JO11-5 | 1 - 8 | 5 - 2 | 8 - 0 | 4 - 2 | ||||
Noordwijk JO11-4 | 18 - 0 | 1 - 0 | 0 - 11 | |||||
SJC JO11-4JM | 1 - 12 | 1 - 6 | ||||||
Ter Leede JO11-4 | 5 - 3 | 3 - 2 | 5 - 1 | |||||
VVSB JO11-4M | 3 - 6 | 7 - 2 | 5 - 1 | 0 - 2 |
Bla | FCO | Kat | Mee | Qui | Rij | |
Blauw-Zwart JO11-2 | 4 - 6 | 1 - 3 | ||||
FC Oegstgeest JO11-2 | 1 - 19 | |||||
Katwijk JO11-5 | 2 - 6 | 3 - 13 | ||||
Meerburg, JO11-4JM | 5 - 4 | 2 - 8 | ||||
Quick Boys JO11-6 | 14 - 0 | 6 - 5 | 6 - 2 | |||
Rijnvogels, fc JO11-1 | 25 - 0 | 12 - 1 | 3 - 1 |