Katwijk MO17-1
1e in poule Hoofdklasse (3e fase) A
4e in poule Hoofdklasse (2e fase) C
3e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Reeks (1e fase) C
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 13 april
1
Graaf W II VAC MO17-1
0
Forum Sport MO17-1
5
Katwijk MO17-1
1
Limmen MO17-1
0
Kolping Boys MO17-1
1
ARC MO17-1
4
AFC IJburg MO17-1
3
Always Forward MO17-1
Woensdag 10 april
1
Graaf W II VAC MO17-1
1
Katwijk MO17-1
Zaterdag 6 april
1
Limmen MO17-1
0
Graaf W II VAC MO17-1
2
Always Forward MO17-1
2
Katwijk MO17-1
3
Forum Sport MO17-1
6
ARC MO17-1
3
AFC IJburg MO17-1
1
Kolping Boys MO17-1
Wedstrijdschema
ARC MO17-1
MO17-1
Uit
20-04-2024
14:15
veld 5
Nr. 104495CO
Sportpark Zegersloot
MO17-1
Kolping Boys MO17-1
Thuis
11-05-2024
12:15
Veld: VELD6
Nr. 104475CO
MO17-1
AFC IJburg MO17-1
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld: VELD1
Nr. 104478CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk MO17-1 | 11 | 7 | 4 | 0 | 29 | 12 | 0 | 25 |
2. | AFC IJburg MO17-1 | 10 | 7 | 0 | 3 | 27 | 19 | 0 | 21 |
3. | ARC MO17-1 | 10 | 5 | 2 | 3 | 23 | 15 | 0 | 17 |
4. | Graaf W II VAC MO17-1 | 11 | 5 | 1 | 5 | 21 | 14 | 0 | 16 |
5. | Always Forward MO17-1 | 10 | 3 | 2 | 5 | 23 | 28 | 0 | 11 |
6. | Forum Sport MO17-1 | 9 | 3 | 2 | 4 | 19 | 22 | 2 | 9 |
7. | Kolping Boys MO17-1 | 10 | 1 | 3 | 6 | 10 | 22 | 0 | 6 |
8. | Limmen MO17-1 | 9 | 1 | 2 | 6 | 8 | 28 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Spirit MO17-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 16 | 12 | 0 | 16 |
2. | DSVP MO17-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 25 | 11 | 0 | 14 |
3. | Sportclub Excelsior MO17-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 5 | 0 | 13 |
4. | Katwijk MO17-1 | 7 | 3 | 2 | 2 | 13 | 9 | 0 | 11 |
5. | Graaf W II VAC MO17-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 6 | 13 | 0 | 7 |
6. | DSO MO17-1 | 7 | 1 | 3 | 3 | 9 | 11 | 0 | 6 |
7. | ARC MO17-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 2 | 15 | 0 | 5 |
8. | Forum Sport MO17-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 11 | 25 | 0 | 5 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | DSO MO17-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 22 | 5 | 0 | 15 |
2. | Hoofddorp s.v. MO17-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 5 | 0 | 10 |
3. | Katwijk MO17-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 9 | 5 | 0 | 10 |
4. | Forum Sport MO17-1 | 5 | 2 | 2 | 1 | 9 | 11 | 0 | 8 |
5. | Graaf W II VAC MO17-1 | 6 | 0 | 4 | 2 | 5 | 7 | 0 | 4 |
6. | ARC MO17-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 10 | 0 | 1 |
7. | Quick Boys MO17-1 | 5 | 0 | 1 | 4 | 3 | 18 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (2)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Spelers (14)
Leonie van der Bent
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
AFC | ARC | Alw | For | Gra | Kat | Kol | Lim | |
AFC IJburg MO17-1 | 4 - 3 | 3 - 4 | 2 - 1 | 1 - 3 | 3 - 1 | 2 - 1 | ||
ARC MO17-1 | 4 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | 6 - 1 | ||||
Always Forward MO17-1 | 1 - 6 | 3 - 0 | 2 - 2 | 4 - 3 | 4 - 1 | |||
Forum Sport MO17-1 | 3 - 6 | 4 - 2 | 4 - 3 | 2 - 2 | ||||
Graaf W II VAC MO17-1 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 1 | 1 - 0 | 1 - 1 | 3 - 0 | 6 - 0 | |
Katwijk MO17-1 | 2 - 0 | 4 - 2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 5 - 1 | |||
Kolping Boys MO17-1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 0 - 4 | 2 - 0 | ||
Limmen MO17-1 | 1 - 1 | 1 - 0 | 2 - 2 |
ARC | DSO | DSV | For | Gra | Kat | Spi | Spo | |
ARC MO17-1 | 0 - 6 | 1 - 1 | 0 - 3 | |||||
DSO MO17-1 | 0 - 0 | 1 - 2 | 3 - 1 | |||||
DSVP MO17-1 | 1 - 2 | 2 - 2 | 3 - 3 | |||||
Forum Sport MO17-1 | 2 - 2 | 2 - 5 | 1 - 0 | 1 - 4 | ||||
Graaf W II VAC MO17-1 | 2 - 0 | 0 - 0 | 0 - 6 | |||||
Katwijk MO17-1 | 0 - 1 | 2 - 0 | 7 - 4 | 1 - 0 | ||||
Spirit MO17-1 | 3 - 3 | 1 - 6 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
Sportclub Excelsior MO17-1 | 3 - 0 | 1 - 0 | 6 - 0 | 0 - 1 |
ARC | DSO | For | Gra | Hoo | Kat | Qui | Rij | |
ARC MO17-1 | 1 - 4 | 0 - 1 | 0 - 1 | |||||
DSO MO17-1 | 6 - 1 | 3 - 1 | 6 - 0 | |||||
Forum Sport MO17-1 | 1 - 1 | 1 - 1 | 5 - 3 | |||||
Graaf W II VAC MO17-1 | 1 - 1 | 2 - 3 | 0 - 0 | |||||
Hoofddorp s.v. MO17-1 | 2 - 1 | 5 - 0 | ||||||
Katwijk MO17-1 | 3 - 0 | 3 - 2 | ||||||
Quick Boys MO17-1 | 0 - 0 | 0 - 2 | 24 - 0 | |||||
Rijnvogels, fc MO17-1 |