Katwijk MO11-1
2e in poule 1e klasse (4e fase) 01
3e in poule 1e klasse (3e fase) 01
4e in poule 1e klasse (2e fase) 01
2e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 23 maart
0
FC Lisse MO11-1
1
TAVV MO11-1
Zaterdag 16 maart
6
TAVV MO11-1
0
Blauw-Zwart MO11-1
4
FC Lisse MO11-1
3
Rijnsburgse Boys MO11-1
0
Valken'68 MO11-1
6
Katwijk MO11-1
1
FC Oegstgeest MO11-1
4
SVC'08 MO11-1
Wedstrijdschema
FC Lisse MO11-1
MO11-1
Uit
06-04-2024
08:45
veld 10 JO12 & 11 A
Nr. 134276CO
Sportpark Ter Specke
MO11-1
Voorschoten`97 MO11-1
Thuis
13-04-2024
09:00
Veld: VELD2A
Nr. 134295CO
TAVV MO11-1
MO11-1
Uit
20-04-2024
08:45
veld 1 A
Nr. 134278CO
Sportpark Aardam West
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Duindorp sv MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
2. | Katwijk MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
3. | SV Leidschenveen MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
4. | FC Lisse MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
5. | TAVV MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
6. | Voorschoten`97 MO11-1 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | SVC'08 MO11-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 39 | 6 | 0 | 19 |
2. | TAVV MO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 20 | 11 | 0 | 16 |
3. | Katwijk MO11-1 | 7 | 4 | 1 | 2 | 28 | 18 | 0 | 13 |
4. | FC Lisse MO11-1 | 7 | 3 | 0 | 4 | 14 | 32 | 0 | 9 |
5. | Rijnsburgse Boys MO11-1 | 7 | 1 | 4 | 2 | 13 | 15 | 0 | 7 |
6. | Valken'68 MO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 16 | 19 | 0 | 7 |
7. | FC Oegstgeest MO11-1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 18 | 24 | 0 | 7 |
8. | Blauw-Zwart MO11-1 | 7 | 0 | 1 | 6 | 11 | 34 | 0 | 1 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Boys MO11-1 | 7 | 6 | 1 | 0 | 39 | 6 | 0 | 19 |
2. | HVV MO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 29 | 13 | 0 | 16 |
3. | SVC'08 MO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 28 | 16 | 0 | 16 |
4. | Katwijk MO11-1 | 7 | 4 | 0 | 3 | 20 | 23 | 0 | 12 |
5. | FC Lisse MO11-1 | 7 | 2 | 0 | 5 | 19 | 30 | 0 | 6 |
6. | Valken'68 MO11-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 10 | 19 | 0 | 5 |
7. | FC Oegstgeest MO11-1 | 7 | 1 | 1 | 5 | 23 | 38 | 0 | 4 |
8. | Graaf W II VAC MO11-1 | 7 | 1 | 0 | 6 | 14 | 37 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | FC Oegstgeest MO11-1 | 5 | 5 | 0 | 0 | 36 | 9 | 0 | 15 |
2. | Katwijk MO11-1 | 5 | 4 | 0 | 1 | 35 | 8 | 0 | 12 |
3. | Rijnsburgse Boys MO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 18 | 12 | 0 | 7 |
4. | Blauw-Zwart MO11-1 | 5 | 2 | 1 | 2 | 17 | 23 | 0 | 7 |
5. | Quick Boys MO11-2 | 5 | 0 | 1 | 4 | 4 | 30 | 0 | 1 |
6. | Voorschoten`97 MO11-3 | 5 | 0 | 1 | 4 | 2 | 30 | 0 | 1 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (11)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Bla | FCL | FCO | Kat | Rij | SVC | TAV | Val | |
Blauw-Zwart MO11-1 | 2 - 4 | 2 - 6 | 5 - 5 | |||||
FC Lisse MO11-1 | 5 - 3 | 4 - 3 | 1 - 8 | 0 - 1 | ||||
FC Oegstgeest MO11-1 | 3 - 3 | 1 - 4 | 3 - 0 | |||||
Katwijk MO11-1 | 8 - 0 | 5 - 2 | 0 - 6 | 1 - 4 | ||||
Rijnsburgse Boys MO11-1 | 1 - 0 | 1 - 3 | 2 - 2 | 1 - 1 | ||||
SVC'08 MO11-1 | 6 - 0 | 2 - 2 | 8 - 0 | 5 - 2 | ||||
TAVV MO11-1 | 6 - 0 | 5 - 0 | 2 - 0 | |||||
Valken'68 MO11-1 | 6 - 2 | 7 - 0 | 0 - 6 |
FCL | FCO | Gra | HVV | Kat | Qui | SVC | Val | |
FC Lisse MO11-1 | 8 - 1 | 0 - 2 | 2 - 7 | 1 - 7 | ||||
FC Oegstgeest MO11-1 | 5 - 7 | 3 - 9 | 3 - 4 | |||||
Graaf W II VAC MO11-1 | 3 - 6 | 3 - 8 | 0 - 2 | 3 - 1 | ||||
HVV MO11-1 | 6 - 1 | 3 - 1 | 5 - 0 | |||||
Katwijk MO11-1 | 4 - 1 | 2 - 1 | 2 - 4 | |||||
Quick Boys MO11-1 | 10 - 2 | 6 - 2 | 10 - 0 | |||||
SVC'08 MO11-1 | 6 - 3 | 2 - 2 | 0 - 4 | 5 - 1 | ||||
Valken'68 MO11-1 | 4 - 0 | 3 - 3 | 1 - 3 | 0 - 0 |
Bla | FCO | Kat | Qui | Rij | Voo | |
Blauw-Zwart MO11-1 | 8 - 2 | 2 - 2 | ||||
FC Oegstgeest MO11-1 | 5 - 2 | 6 - 3 | ||||
Katwijk MO11-1 | 13 - 0 | 3 - 6 | 8 - 0 | |||
Quick Boys MO11-2 | 1 - 9 | 0 - 4 | 1 - 1 | |||
Rijnsburgse Boys MO11-1 | 2 - 4 | 7 - 0 | ||||
Voorschoten`97 MO11-3 | 1 - 5 | 0 - 10 | 0 - 7 |