Katwijk G1
2e in poule Groep 1 04
4e in poule 1e klasse D
5e in poule 1e klasse 03
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
3
NOCKralingen G1
1
SEV G1JM
Zaterdag 13 april
7
SEV G1JM
2
Excelsior'20 G1JM
0
NOCKralingen G1
0
VFC G1
1
Katwijk G1
1
Oranje Wit G1JM
Zaterdag 6 april
0
Excelsior'20 G1JM
4
NOCKralingen G1
3
VFC G1
0
Katwijk G1
6
Oranje Wit G1JM
2
SEV G1JM
Wedstrijdschema
Excelsior'20 G1JM
G1
Uit
20-04-2024
11:30
veld 3 A
Nr. 127950CO
Sportpark Thurlede
SEV G1JM
G1
Uit
11-05-2024
10:00
veld 11-SEV A
Nr. 127961CO
Sportpark Kastelenring
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | dvv Delft G3 | 3 | 3 | 0 | 0 | 16 | 2 | 0 | 9 |
2. | Katwijk G1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 9 | 8 | 0 | 4 |
3. | ARC G1 | 3 | 1 | 1 | 1 | 6 | 10 | 0 | 4 |
4. | DRL G1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 5 | 16 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Oranje Wit G1JM | 8 | 6 | 2 | 0 | 26 | 14 | 0 | 20 |
2. | VFC G1 | 8 | 6 | 1 | 1 | 21 | 8 | 0 | 19 |
3. | NOCKralingen G1 | 8 | 4 | 1 | 3 | 19 | 12 | 0 | 13 |
4. | Katwijk G1 | 7 | 2 | 1 | 4 | 8 | 12 | 0 | 7 |
5. | Excelsior'20 G1JM | 8 | 2 | 1 | 5 | 26 | 30 | 0 | 7 |
6. | SEV G1JM | 9 | 1 | 0 | 8 | 16 | 40 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Delft G2JM | 8 | 5 | 1 | 2 | 26 | 14 | 0 | 16 |
2. | Barendrecht G1 | 8 | 5 | 1 | 2 | 25 | 17 | 0 | 16 |
3. | SVV G1 | 8 | 3 | 2 | 3 | 19 | 18 | 0 | 11 |
4. | vv Smitshoek G2 | 6 | 2 | 0 | 4 | 17 | 20 | 0 | 6 |
5. | Katwijk G1 | 6 | 1 | 0 | 5 | 4 | 22 | 0 | 3 |
Teambegeleiders (4)
Spelers (13)
Daan van Kesteren
Menno van der Meer
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
ARC | DRL | Kat | dvv | |
ARC G1 | 4 - 3 | |||
DRL G1 | 2 - 5 | 0 - 7 | ||
Katwijk G1 | 2 - 2 | |||
dvv Delft G3 | 5 - 0 | 4 - 2 |
Exc | Kat | NOC | Ora | SEV | VFC | |
Excelsior'20 G1JM | 0 - 4 | 6 - 6 | 9 - 2 | |||
Katwijk G1 | 3 - 2 | 1 - 2 | 1 - 1 | 2 - 0 | 0 - 2 | |
NOCKralingen G1 | 2 - 4 | 3 - 1 | 0 - 0 | |||
Oranje Wit G1JM | 3 - 2 | 2 - 1 | 2 - 1 | 6 - 2 | 3 - 1 | |
SEV G1JM | 7 - 2 | 1 - 6 | 0 - 3 | 2 - 6 | ||
VFC G1 | 3 - 1 | 3 - 0 | 3 - 1 | 3 - 1 |
Bar | Del | Kat | SVV | VEP | vvS | |
Barendrecht G1 | 3 - 2 | 6 - 0 | 5 - 5 | 3 - 0 | 4 - 3 | |
Delft G2JM | 2 - 1 | 9 - 0 | 3 - 0 | 5 - 4 | ||
Katwijk G1 | 0 - 2 | 3 - 0 | 0 - 2 | 1 - 1 | ||
SVV G1 | 3 - 0 | 2 - 2 | 3 - 1 | 2 - 3 | ||
VEP G1 | 0 - 6 | 1 - 1 | ||||
vv Smitshoek G2 | 2 - 4 | 1 - 3 | 4 - 2 | 6 - 1 |