Woensdag 3 april
Katwijk JO11 selectie
Meerburg JO11 selectie
Thuis
03-04-2024
18:30
Veld: VELD1
Nr. 18212330
Vrijdag 5 april
Voorschoten`97 VR30+1
VR30+1
Uit
05-04-2024
19:30
veld 5 A
Nr. 129619CO
Sportpark Adegeest
ASC VR30+1
VR30+1
Uit
05-04-2024
20:00
veld 5 B
Nr. 129580CO
Sportpark Adegeest
VR30+1
SJC VR30+1
Thuis
05-04-2024
20:30
Veld: VELD5B
Nr. 129643CO
35+1 7x7
Quick Boys 35+1
Thuis
05-04-2024
19:30
Veld: VELD2B
Nr. 130358CO
Voorschoten`97 35+1
35+1 7x7
Uit
05-04-2024
21:30
veld 2 A
Nr. 130273CO
Sportpark Adegeest
35+1 7x7
MMO 35+1
Thuis
05-04-2024
21:00
Veld: VELD2B
Nr. 130338CO
EMM'21 35+3
35+1 7x7
Uit
05-04-2024
20:30
veld 2 B
Nr. 130237CO
Sportpark Adegeest
Sporting Leiden 35+1
35+2 7x7
Uit
05-04-2024
22:00
veld 4 A
Nr. 130275CO
Sportpark Morsch 2
35+2 7x7
FC Oegstgeest 35+1
Thuis
05-04-2024
21:30
Veld: VELD4B
Nr. 130339CO
UVS 35+1
35+2 7x7
Uit
05-04-2024
21:00
veld 4 B
Nr. 130233CO
Sportpark Morsch 2
35+2 7x7
EMM'21 35+4
Thuis
05-04-2024
20:00
Veld: VELD4B
Nr. 130359CO
35+3 7x7
Quick Boys 35+2
Thuis
05-04-2024
20:00
Nr. 130360CO
Meerburg 35+1
35+3 7x7
Uit
05-04-2024
21:00
veld 3 B
Nr. 130232CO
Sportpark Morsch 2
35+3 7x7
Rijnsburgse Boys 35+1
Thuis
05-04-2024
21:30
Nr. 130340CO
Sporting Leiden 35+2
35+3 7x7
Uit
05-04-2024
22:00
veld 3 A
Nr. 130279CO
Sportpark Morsch 2
Zaterdag 6 april
RCL JO13-7
JO13-7
Uit
06-04-2024
10:15
veld 2 - Welkoop
Nr. 116963CO
Sportpark De Bloemerd
MO17-2
SJC MO17-2
Thuis
06-04-2024
12:15
Veld: VELD6
Nr. 108476CO
O23-2
DIOS sv. O23-1
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: VELD1
Nr. 122622CO
Rijnsburgse Boys 1
Katwijk
Uit
06-04-2024
13:30
veld 1 (1e niet thuis, 1 wds om 10:30uur)
Nr. 3469CO
Scheidsrechters: Kuijntjes, Willem (Vierde official), Sportpark Middelmors
Kozakken Boys O23-1
O23-1
Uit
06-04-2024
12:00
veld 1
Nr. 8491CO
Scheidsrechters: Gelderen, Rodney van (Scheidsrechter), Sportpark De Zwaaier
Jodan Boys, de 2
Katwijk 2
Uit
06-04-2024
14:00
veld 1
Nr. 48086CO
Scheidsrechters: Laan, Bart van der (Scheidsrechter), Sportpark Oosterwei
RCL 11
Katwijk 3
Uit
06-04-2024
13:45
veld 3
Nr. 42250CO
Sportpark De Bloemerd
Katwijk 4
Noordwijk 9
Thuis
06-04-2024
14:00
Veld: VELD5L
Nr. 34254CO
Ster, De 35+1
35+1
Uit
06-04-2024
14:30
veld 2
Nr. 34332CO
Sportpark Brinckerinckstraat
Altior JO19-1
JO19-1
Uit
06-04-2024
15:00
veld 2
Nr. 124860CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter), Sportpark Altior
JO19-2
Nootdorp JO19-3
Thuis
06-04-2024
13:30
Veld: VELD3L
Nr. 92550CO
HMSH JO17-1
JO17-1
Uit
06-04-2024
11:15
veld 1
Nr. 118206CO
Sportpark HMSH
BSC '68 JO17-2
JO17-2
Uit
06-04-2024
14:30
veld 3
Nr. 109162CO
Sportpark Ons Nieuwe Erf
JO16-1
Concordia JO16-2
Thuis
06-04-2024
12:00
Veld: VELD5L
Nr. 104959CO
BSC '68 JO15-1
JO15-1
Uit
06-04-2024
10:15
veld 4
Nr. 105126CO
Sportpark Ons Nieuwe Erf
JO15-3
ASC JO15-3
Thuis
06-04-2024
12:00
Veld: VELD2
Nr. 116610CO
Nieuwkoop JO15-1JM
JO15-4
Uit
06-04-2024
10:00
veld 1
Nr. 100462CO
Sportpark De Dulen
Woubrugge JO15-2
JO15-5
Uit
06-04-2024
10:00
veld 1
Nr. 100446CO
Sportpark Bateweg Noord
JO14-1
FC Lisse JO14-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: VELD1
Nr. 98985CO
JO13-1
RODA '23 Rksv JO13-1JM
Thuis
06-04-2024
12:00
Veld: VELD1
Nr. 133507CO
JO13-2
RCL JO13-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: VELD6
Nr. 117975CO
DoCoS JO13-2
JO13-3
Uit
06-04-2024
10:15
veld 2
Nr. 105555CO
Sportpark Morskwartier
JO13-4
Valken'68 JO13-2
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: VELD4OPEN
Nr. 98531CO
Foreholte JO13-4
JO13-5
Uit
06-04-2024
10:00
veld 3
Nr. 105704CO
Sportpark Elsgeest
JO13-6
ASC JO13-4
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: VELD5L
Nr. 127939CO
JO11-1
Quick JO11-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: VELD3B
Nr. 132826CO
Rijnsburgse Boys JO11-2
JO11-2
Uit
06-04-2024
11:45
veld 4 geen A-cat. B
Nr. 132979CO
Sportpark Middelmors
Ter Leede JO11-1
JO11-3
Uit
06-04-2024
09:45
veld 8-Ter Leede B
Nr. 132982CO
Sportpark Roodemolen
JO11-4
DoCoS JO11-1
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: VELD3B
Nr. 132174CO
JO11-5
Quick Boys JO11-10
Thuis
06-04-2024
08:30
Veld: VELD2B
Nr. 132808CO
Noordwijk JO11-4
JO11-6
Uit
06-04-2024
08:45
veld 2 B
Nr. 132990CO
Sportpark Duinwetering
Foreholte JO11-5
JO11-7
Uit
06-04-2024
08:30
veld 3 A
Nr. 132994CO
Sportpark Elsgeest
JO11-8
Voorschoten`97 JO11-6
Thuis
06-04-2024
11:30
Nr. 133433CO
Rijnsburgse Boys JO10-5
JO10-1
Uit
06-04-2024
09:30
veld 4 geen A-cat. B1
Nr. 136173CO
Sportpark Middelmors
JO9-1
RKAVV JO9-1
Thuis
06-04-2024
09:30
Nr. 144303CO
DoCoS JO9-1
JO9-2
Uit
06-04-2024
08:30
veld 4 A2
Nr. 143495CO
Sportpark Morskwartier
ROAC JO9-1
JO9-3
Uit
06-04-2024
10:15
veld 1 A2
Nr. 143496CO
Sportpark Hertogspark
Van Nispen JO9-1
JO9-4
Uit
06-04-2024
10:30
veld 3 A1
Nr. 143499CO
Sportpark De Zilk
JO9-5
RCL JO9-7
Thuis
06-04-2024
09:30
Nr. 144048CO
GSC ESDO JO8-1
JO8-1
Uit
06-04-2024
09:00
veld 3 A1
Nr. 138666CO
Sportpark Escamp I GSC ESDO
JO8-2
Die Haghe JO8-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 136697CO
JO8-3
FC Oegstgeest JO8-2
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 136676CO
VVSB JO8-2
JO8-4
Uit
06-04-2024
08:30
veld 4C A1
Nr. 138672CO
Sportpark De Boekhorst
Altior JO8-2
JO8-5
Uit
06-04-2024
09:45
veld 1 A1
Nr. 138727CO
Sportpark Altior
Rijnsburgse Boys JO8-3
JO8-6
Uit
06-04-2024
08:30
veld 4 geen A-cat. A2
Nr. 138932CO
Sportpark Middelmors
Always Forward MO17-1
MO17-1
Uit
06-04-2024
15:00
veld 4
Nr. 104502CO
Sportpark Wilhelmina
MO15-1
FC Lisse MO15-2
Thuis
06-04-2024
10:15
Veld: VELD6
Nr. 100673CO
MO13-1
FC Oegstgeest MO13-1
Thuis
06-04-2024
10:15
Veld: VELD5L
Nr. 118784CO
Rijnsburgse Boys MO13-2
MO13-2
Uit
06-04-2024
08:30
veld 5
Nr. 98911CO
Sportpark Middelmors
FC Lisse MO11-1
MO11-1
Uit
06-04-2024
08:45
veld 10 JO12 & 11 A
Nr. 134276CO
Sportpark Ter Specke
MO11-2
Voorschoten`97 MO11-3
Thuis
06-04-2024
10:00
Veld: VELD2B
Nr. 134387CO
MO10-1
Bernardus MO10-1
Thuis
06-04-2024
08:30
Nr. 134709CO
FC Lisse MO20-1
MO20-1
Uit
06-04-2024
15:00
veld 7
Nr. 98637CO
Sportpark Ter Specke
G2
ESTO G1
Thuis
06-04-2024
11:30
Veld: VELD3B
Nr. 119127CO
VFC G1
G1
Uit
06-04-2024
13:00
veld 3 A
Nr. 93317CO
Sportpark VFC