Woensdag 22 mei
Katwijk JO11 selectie
ASC JO11 selectie
Thuis
22-05-2024
18:30
Veld: VELD1
Nr. 18398278
Kleedkamer thuis: 18.
Kleedkamer uit: 17.
Katwijk JO14-1
Voorschoten 97 JO14-1
Thuis
22-05-2024
18:30
Veld: VELD4OPEN
Nr. 18504295
Kleedkamer thuis: 16.
Kleedkamer uit: 15.
MO17-2
VVSB MO17-1
Thuis
22-05-2024
20:00
Veld: VELD1
Nr. 108471CO
Kleedkamer thuis: 2.
Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechters: Duijn, Kees van (Scheidsrechter)
JO11-2
ASC JO11-2
Thuis
22-05-2024
18:00
Veld: VELD2B
Nr. 132881CO
Kleedkamer thuis: 6R.
Kleedkamer uit: 5R.
JO9-1
Blauw-Zwart JO9-1
Thuis
22-05-2024
18:00
Nr. 144330CO
Kleedkamer thuis: 4.
Kleedkamer uit: 3.
JO9-2
ASC JO9-2
Thuis
22-05-2024
17:30
Nr. 143287CO
Kleedkamer thuis: 6L.
Kleedkamer uit: 5L.
FC Oegstgeest JO9-2
JO9-3
Uit
22-05-2024
17:30
veld 4 B1
Nr. 143497CO
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
JO8-1
HBS JO8-1
Thuis
22-05-2024
17:00
Nr. 137496CO
Kleedkamer thuis: 10.
Kleedkamer uit: 9.
JO8-5
Teylingen JO8-1
Thuis
22-05-2024
17:00
Nr. 138976CO
Kleedkamer thuis: 8.
Kleedkamer uit: 7.
TAVV MO11-1
MO11-1
Uit
22-05-2024
18:30
veld 2 A
Nr. 134278CO
Sportpark Aardam West
Zaterdag 25 mei
Katwijk JO14-1
Meerburg JO14-1
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld: VELD4OPEN
Nr. 18494597
JO13-7
Ter Leede JO13-4
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: VELD5L
Nr. 116966CO
Rijnsburgse Boys O23-2
O23-2
Uit
25-05-2024
13:30
veld 5
Nr. 122602CO
Sportpark Middelmors
Katwijk
HHC Hardenberg 1
Thuis
25-05-2024
15:30
Veld: VELD1
Nr. 3506CO
Scheidsrechters: Reinshagen, Dyon (Assistent-scheidsrechter), Pelgröm, Mark (Assistent-scheidsrechter), Ulijn, Aron (Vierde official), Afgeschermd, (Scheidsrechter)
Rijnsburgse Boys 2
Katwijk 2
Uit
25-05-2024
15:30
veld 5
Nr. 47004CO
Scheidsrechters: Mulder, Tom (Scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Sportpark Middelmors
Rijnsburgse Boys 6
Katwijk 3
Uit
25-05-2024
16:00
veld 4 geen A-cat.
Nr. 28778CO
Sportpark Middelmors
Katwijk 4
SJC 8
Thuis
25-05-2024
14:00
Veld: VELD5L
Nr. 57595CO
MMO JO19-1
JO19-1
Uit
25-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 124867CO
Sportpark MMO
JO19-2
Foreholte JO19-4
Thuis
25-05-2024
14:00
Veld: VELD3L
Nr. 92547CO
Naaldwijk JO17-1
JO17-1
Uit
25-05-2024
10:30
veld 3
Nr. 118196CO
Sportpark de Hoge Bomen Naaldwijk
JO16-1
DSO JO16-2
Thuis
25-05-2024
11:55
Veld: VELD3L
Nr. 104958CO
FC Zoetermeer JO15-1
JO15-1
Uit
25-05-2024
16:15
veld 4
Nr. 105106CO
Scheidsrechters: Slingerland, Diederik (Assistent-scheidsrechter), Sportpark FC Zoetermeer
JO15-3
FC Lisse JO15-3
Thuis
25-05-2024
12:15
Veld: VELD6
Nr. 116613CO
RCL JO15-4
JO15-4
Uit
25-05-2024
13:45
veld 6
Nr. 100435CO
Sportpark De Bloemerd
JO15-5
S.V. Kickers'69 JO15-1
Thuis
25-05-2024
12:00
Veld: VELD5L
Nr. 100427CO
HVV JO14-1
JO14-1
Uit
25-05-2024
10:00
veld 2
Nr. 98957CO
Scheidsrechters: Nijhuis, Arie (Scheidsrechter), Sportpark De Diepput
Ter Leede JO13-1
JO13-2
Uit
25-05-2024
09:30
veld 8-Ter Leede
Nr. 117998CO
Scheidsrechters: Oudesluijs, Peter (Scheidsrechter), Sportpark Roodemolen
Lugdunum JO13-1
JO13-3
Uit
25-05-2024
08:30
veld 1-Lugdunum/Football Factory
Nr. 105550CO
Sportpark Kikkerpolder
JO13-4
FC Oegstgeest JO13-2
Thuis
25-05-2024
12:00
Veld: VELD1
Nr. 98528CO
JO13-5
VVSB JO13-2
Thuis
25-05-2024
10:15
Veld: VELD5L
Nr. 105711CO
EMM'21 JO13-3
JO13-6
Uit
25-05-2024
09:00
veld 1
Nr. 116954CO
Sportpark Alkemade Oost
RKDEO JO11-1
JO11-1
Uit
25-05-2024
08:30
veld 3 A
Nr. 132976CO
Sportpark Centrum
UVS JO11-2
JO11-2
Uit
25-05-2024
11:00
veld 2b-UVS (pup veld) B
Nr. 132978CO
Sportpark Kikkerpolder
JO11-3
VVSB JO11-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: VELD3B
Nr. 133198CO
JO11-4
Quick Boys JO11-5
Thuis
25-05-2024
10:15
Veld: VELD3B
Nr. 132796CO
JO11-5
Valken'68 JO11-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Nr. 133911CO
FC Oegstgeest JO11-2
JO11-7
Uit
25-05-2024
08:30
veld 4 A
Nr. 132992CO
Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
JO11-8
Blauw-Zwart JO11-3
Thuis
25-05-2024
11:00
Veld: VELD2A
Nr. 133642CO
SJC JO10-8JM
JO10-1
Uit
25-05-2024
10:30
veld 3 B1
Nr. 136174CO
Scheidsrechters: Zelffluiten, Z. (Spelbegeleider), Sportpark SJC
Valken'68 JO9-1
JO9-1
Uit
25-05-2024
10:00
veld 4 A2
Nr. 143493CO
Sportpark 't Duyfrak
Foreholte JO9-1
JO9-2
Uit
25-05-2024
08:30
veld 4 B1
Nr. 143494CO
Sportpark Elsgeest
JO9-3
Voorschoten`97 JO9-3
Thuis
25-05-2024
09:45
Nr. 144134CO
JO9-4
Ter Leede JO9-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Nr. 144621CO
Noordwijk JO9-4
JO9-5
Uit
25-05-2024
08:45
veld 3 A2
Nr. 143503CO
Sportpark Duinwetering
Forum Sport JO8-1
JO8-1
Uit
25-05-2024
08:30
veld 2 A1
Nr. 138667CO
Sportpark 't Loo
JO8-2
Vredenburch JO8-1
Thuis
25-05-2024
08:30
Nr. 140128CO
JO8-3
Rijnvogels JO8-1
Thuis
25-05-2024
09:45
Nr. 138907CO
SJC JO8-2
JO8-4
Uit
25-05-2024
09:15
veld 3 B1
Nr. 138673CO
Scheidsrechters: Zelffluiten, Z. (Spelbegeleider), Sportpark SJC
Ter Leede JO8-1
JO8-5
Uit
25-05-2024
08:30
veld 7C-Ter Leede A1
Nr. 138728CO
Sportpark Roodemolen
JO8-6
VVSB JO8-3
Thuis
25-05-2024
08:30
Nr. 139807CO
MO17-1
AFC IJburg MO17-1
Thuis
25-05-2024
10:00
Veld: VELD1
Nr. 104478CO
MO15-1
Valken'68 MO15-2
Thuis
25-05-2024
10:15
Veld: VELD6
Nr. 100676CO
Voorschoten`97 MO13-1
MO13-1
Uit
25-05-2024
08:30
veld 6
Nr. 118811CO
Scheidsrechters: Arkel, Sil van (Scheidsrechter), Sportpark Adegeest
MO13-2
ASC MO13-2
Thuis
25-05-2024
08:30
Veld: VELD6
Nr. 98896CO
MO11-1
SV Leidschenveen MO11-1
Thuis
25-05-2024
10:15
Veld: VELD2A
Nr. 134369CO
RCL MO11-1
MO11-2
Uit
25-05-2024
10:00
veld 4 B - Sloos schilderwerken
Nr. 134378CO
Sportpark De Bloemerd
MO10-1
SJC JO10-7
Thuis
25-05-2024
09:45
Nr. 134755CO
MO20-1
S.V. Kickers'69 MO20-1 (9-tal)
Thuis
25-05-2024
14:15
Veld: VELD6
Nr. 98653CO