Zaterdag 18 september
ASC MO10-1
MO10-1
Uit
18-09-2021 10:00
Nr. 15711635CO
Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
Foreholte JO10-5JM
MO10-2
Uit
18-09-2021 08:30
Nr. 15725694CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
Katwijk
Scheveningen
Thuis
18-09-2021 15:30
Veld: VELD1
Nr. 15342999CO
Kleedkamer thuis: 23. Kleedkamer uit: 26.
Scheidsrechter: W.H. (Wim) Bronsvoort,
Lugdunum O23-1
O23
Uit
18-09-2021 12:00
Nr. 15711185CO
Sportpark: Oegstgeesterweg 2 B, 2334 BZ LEIDEN
Katwijk 2
Rijnsburgse Boys 3
Thuis
18-09-2021 12:15
Veld: VELD1
Nr. 15368952BE
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
Scheidsrechter: R. (Robbert) Minkhorst,
Uit
18-09-2021 12:00
Nr. 15368962BE
Scheidsrechter: J.H. (Jordi) Sol, , Sportpark: Heulweg 32 A, 2291 BZ WATERINGEN
Thuis
18-09-2021 15:15
Veld: VELD5
Nr. 15700782BE
Kleedkamer thuis: 14. Kleedkamer uit: 13.
Scheidsrechter: Afgeschermd,
Katwijk 5
Rijnsburgse Boys 8
Thuis
18-09-2021 15:30
Veld: VELD6
Nr. 15701451BE
Kleedkamer thuis: 8. Kleedkamer uit: 7.
Graaf W II VAC 4
Katwijk 7
Uit
18-09-2021 15:00
Nr. 15785360BE
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
Katwijk 8
Rijnsburgse Boys 11
Thuis
18-09-2021 15:15
Veld: VELD2
Nr. 15702095BE
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 11.
Katwijk 9
Rijnsburgse Boys 10
Thuis
18-09-2021 15:15
Veld: VELD3
Nr. 15703379BE
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
JO19-1
Laakkwart. JO19-1
Thuis
18-09-2021 13:00
Veld: VELD3
Nr. 15367773BE
Kleedkamer thuis: 6. Kleedkamer uit: 5.
Scheidsrechter: C.P.P. (Cees) Dekkers,
JO19-2
VVSB JO19-2
Thuis
18-09-2021 14:15
Veld: VELD4
Nr. 15710377CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
Scheidsrechter: S. (Simon) Kloos,
Sporting Leiden JO17-1
JO17-1
Uit
18-09-2021 11:00
Nr. 15739586CO
Sportpark: Smaragdlaan 97, 2332 JP LEIDEN
JO17-2
Warmunda, SV JO17-1
Thuis
18-09-2021 11:00
Veld: VELD2
Nr. 15708319CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
JO17-3
Quick Boys, JO17-5
Thuis
18-09-2021 12:15
Veld: VELD4
Nr. 15833312CO
Kleedkamer thuis: 8. Kleedkamer uit: 7.
JO17-4
Kagia JO17-1
Thuis
18-09-2021 13:00
Veld: VELD2
Nr. 15713418CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.
JO15-1
Die Haghe JO15-1
Thuis
18-09-2021 10:15
Veld: VELD1
Nr. 15368011BE
Kleedkamer thuis: 18. Kleedkamer uit: 17.
Scheidsrechter: H. (Henny) van Oosten,
JO15-2
Quick Boys, JO15-4
Thuis
18-09-2021 11:45
Veld: VELD5
Nr. 15729797CO
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 11.
Scheidsrechter: Afgeschermd,
DoCoS JO15-2
JO15-3
Uit
18-09-2021 08:30
Nr. 15739547CO
Scheidsrechter: S. (Stefan) van der Weijden, , Sportpark: Haagse Schouwweg 5, 2332 KG LEIDEN
JO13-1
Quick JO13-2
Thuis
18-09-2021 10:45
Veld: VELD6
Nr. 15368140BE
Kleedkamer thuis: 6L. Kleedkamer uit: 5L.
Scheidsrechter: L. (Leonard) Heemskerk,
JO13-2
UVS JO13-2
Thuis
18-09-2021 08:45
Veld: VELD4
Nr. 15708258CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.
Scheidsrechter: L. (Leo) Varkevisser,
Teylingen JO13-1
JO13-3
Uit
18-09-2021 09:00
Nr. 15746002CO
Scheidsrechter: J.P. (Jaap) van Vliet, , Sportpark: Roodemolenweg 5, 2171 AX SASSENHEIM
JO13-4
Quick Boys, JO13-5
Thuis
18-09-2021 10:00
Veld: VELD5
Nr. 15741153CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.
Rijnsburgse Boys JO12-3
JO12-1
Uit
18-09-2021 10:45
Nr. 15807086CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
FC Lisse JO11-1
JO11-1
Uit
18-09-2021 10:00
Nr. 15716566CO
Sportpark: Spekkelaan 1, 2161 GH LISSE
Rijnvogels JO11-1
JO11-2
Uit
18-09-2021 09:00
Nr. 15716391CO
Sportpark: 1e Mientlaan 1, 2223 LG KATWIJK ZH
Rijnsburgse Boys JO11-2
JO11-3
Uit
18-09-2021 12:00
Nr. 15710746CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
JO11-4
Blauw-Zwart JO11-2
Thuis
18-09-2021 09:15
Veld: VELD3-Half veld (A)
Nr. 15726765CO
Kleedkamer thuis: 16R. Kleedkamer uit: 15R.
JO11-5
Teylingen JO11-1
Thuis
18-09-2021 09:15
Veld: VELD3-Half veld (B)
Nr. 15744880CO
Kleedkamer thuis: 14. Kleedkamer uit: 13.
Blauw-Zwart JO11-4
JO11-6
Uit
18-09-2021 09:00
Nr. 15729149CO
Sportpark: Dr. Mansveltkade 2, 2242 XM WASSENAAR
JO11-7
SJC, JO11-3JM
Thuis
18-09-2021 08:45
Veld: VELD6
Nr. 15747465CO
Kleedkamer thuis: 12R. Kleedkamer uit: 11R.
Graaf W II VAC JO14-3
JO14-2
Uit
18-09-2021 11:45
Nr. 15712326CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
JO10-1
Foreholte JO10-6
Thuis
18-09-2021 08:30
Veld: VELD2-Kwart veld A
Nr. 15723846CO
Kleedkamer thuis: 10R. Kleedkamer uit: 9R.
JO10-2
Van Nispen, Rkvv 1
Thuis
18-09-2021 09:30
Veld: VELD2-Kwart veld A
Nr. 15743775CO
Kleedkamer thuis: 12L. Kleedkamer uit: 11L.
JO9-1
FC Lisse JO9-1
Thuis
18-09-2021 09:30
Veld: VELD2-Kwart veld B
Nr. 15729862CO
Kleedkamer thuis: 8R. Kleedkamer uit: 7R.
Noordwijk, JO9-1
JO9-2
Uit
18-09-2021 08:45
Nr. 15711792CO
Sportpark: Duinwetering 105, 2203 HM NOORDWIJK ZH
Quick Boys, JO9-10
JO9-3
Uit
18-09-2021 09:25
Nr. 15715460CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
JO9-4
Rijnsburgse Boys JO9-4
Thuis
18-09-2021 08:30
Veld: VELD2-Kwart veld B
Nr. 15720477CO
Kleedkamer thuis: 8R. Kleedkamer uit: 7R.
Mini 2016
Katwijk Mini 2015
Thuis
18-09-2021 08:30
Veld: VELD1-Kwart veld B
Nr.
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 23.
JO8-1
SJC, JO8-1JM
Thuis
18-09-2021 09:30
Veld: VELD2-Kwart veld C
Nr. 15706944CO
Kleedkamer thuis: 6L. Kleedkamer uit: 5L.
SJC, JO8-2JM
JO8-2
Uit
18-09-2021 08:30
Nr. 15734536CO
Sportpark: Lageweg 6, 2201 TV NOORDWIJK ZH
Valken'68, JO8-5
JO8-3
Uit
18-09-2021 08:45
Nr. 15732944CO
Sportpark: Duyfraklaan 9, 2235 SL VALKENBURG ZH
JO8-4
Foreholte JO8-3
Thuis
18-09-2021 08:30
Veld: VELD2-Kwart veld C
Nr. 15713096CO
Kleedkamer thuis: 6R. Kleedkamer uit: 5R.
MO19-1
RKDEO MO19-1
Thuis
18-09-2021 13:15
Veld: VELD6
Nr. 15701795BE
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechter: J.W.R. (Jan) van der Plas,
SJC, MO15-1
MO15-1
Uit
18-09-2021 10:30
Nr. 15701101BE
Scheidsrechter: Z. (Z.) Zelffluiten, , Sportpark: Lageweg 6, 2201 TV NOORDWIJK ZH
MO15-2
Duindorp sv MO15-1
Thuis
18-09-2021 10:30
Veld: VELD4
Nr. 15703611BE
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechter: J.W.R. (Jan) van der Plas,
MO13-1
Floreant MO13-2
Thuis
18-09-2021 08:30
Veld: VELD5
Nr. 15703273BE
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Honselersdijk G3
G1
Uit
18-09-2021 12:00
Nr. 15382266BE
Sportpark: Strijphorst 2, 2675 WN HONSELERSDIJK