Katwijk 1

4e in poule 2e divisie Betnation Divisie
10e in poule 2e divisie Betnation Divisie (periode 1)
1e in poule 2e divisie Betnation Divisie (periode 2)
5e in poule 2e divisie Betnation Divisie (periode 3)
20e in poule 2e ronde (32) 2e ronde
2e in poule 1e ronde 1e ronde
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 13 april
0
ACV
3
Scheveningen
0
FC Lisse
1
ADO '20
2
Excelsior M
0
Rijnsburgse Boys
0
Noordwijk
0
Quick Boys
1
HHC Hardenberg
3
De Treffers
3
Jong Almere City FC
3
GVVV
0
Kozakken Boys
3
Spakenburg
3
AFC
1
Jong Sparta Rotterdam
3
Katwijk
1
Kon. HFC
Zaterdag 6 april
0
Rijnsburgse Boys
3
Katwijk
2
GVVV
2
FC Lisse
2
Scheveningen
2
Excelsior M
0
Kon. HFC
2
AFC
4
Quick Boys
1
Jong Almere City FC
8
Spakenburg
0
Noordwijk
3
ADO '20
0
HHC Hardenberg
1
Jong Sparta Rotterdam
0
Kozakken Boys
2
De Treffers
1
ACV

Wedstrijdschema

AFC 1
Katwijk
Uit
20-04-2024 15:00
Veld 1 (HV)
Nr. 3351CO
Scheidsrechters: Roeleveld, Marcel (Vierde official), Winter, Frank (Assistent-scheidsrechter), Westenberg, Roy (Assistent-scheidsrechter), Leeuwen, Lars van (Scheidsrechter), Sportpark Goed Genoeg
Katwijk
Jong Sparta Rotterdam 1
Thuis
04-05-2024 15:30
Veld: VELD1
Nr. 3504CO
Katwijk
Excelsior M. Excelsior M
Thuis
11-05-2024 15:30
Veld: VELD1
Nr. 3505CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg2921447333067
2.De Treffers2919555835062
3.Quick Boys2917576037056
4.Katwijk29172105338053
5.GVVV2913884643047
6.AFC2912985042045
7.Jong Almere City FC2912895447044
8.Jong Sparta Rotterdam29134124842043
9.Kon. HFC2911994741042
10.ACV29133134547042
11.HHC Hardenberg29125124134041
12.ADO '2029113153747036
13.Rijnsburgse Boys29105144049035
14.Noordwijk29613103444031
15.Scheveningen2969143654027
16.Excelsior M2957173356022
17.Kozakken Boys2947183154019
18.FC Lisse2936203174015
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Spakenburg1210022914030
2.De Treffers128222413026
3.Kon. HFC127232315023
4.Quick Boys127142518022
5.HHC Hardenberg12624168020
6.ACV126242217020
7.GVVV125431717019
8.Noordwijk124621914018
9.Jong Sparta Rotterdam125252118017
10.Katwijk125161717016
11.AFC124441519016
12.ADO '20125161418016
13.Jong Almere City FC123452019013
14.Scheveningen123451924013
15.Rijnsburgse Boys123361418012
16.Kozakken Boys12147101707
17.Excelsior M12147142807
18.FC Lisse12129133805
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk118122211025
2.Spakenburg117312613024
3.Jong Almere City FC117222113023
4.De Treffers117132318022
5.Quick Boys116322115021
6.AFC116232716020
7.GVVV116231814020
8.Rijnsburgse Boys116142219019
9.ACV116051718018
10.HHC Hardenberg115241915017
11.Jong Sparta Rotterdam115061819015
12.Kon. HFC112541819011
13.Excelsior M11227131708
14.Noordwijk11155101508
15.Kozakken Boys11227142508
16.ADO '201121892307
17.FC Lisse11137112406
18.Scheveningen1113792406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.De Treffers6420114014
2.Spakenburg6411186013
3.Quick Boys6411144013
4.ADO '206411146013
5.Katwijk64021410012
6.Jong Sparta Rotterdam632195011
7.AFC62318709
8.Scheveningen62228608
9.GVVV6222111208
10.Kon. HFC62226708
11.Jong Almere City FC6222131508
12.Excelsior M621361107
13.Noordwijk612351505
14.FC Lisse611471204
15.Kozakken Boys611471204
16.HHC Hardenberg611461104
17.ACV611461204
18.Rijnsburgse Boys611441204
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Go Ahead Eagles11007103
2.N.E.C.11006103
3.SC Cambuur11003003
4.FC Groningen11003103
5.PSV11003103
6.ADO Den Haag11002003
7.Fortuna Sittard11002003
8.Quick Boys11002003
9.Hercules11003203
10.Almere City FC11002103
11.Feyenoord11002103
12.AFC11001003
13.Excelsior M11001003
14.Vitesse11001003
15.AZ10102201
16.Excelsior10102201
17.HHC Hardenberg10102201
18.Spakenburg10102201
19.Ajax10012300
20.Katwijk10011200
21.FC Utrecht10011200
22.DEM10010100
23.sc Heerenveen10010100
24.RKAV Volendam10010100
25.FC Twente10011300
26.Willem II10011300
27.FC Eindhoven10010200
28.De Graafschap10010200
29.Sparta Rotterdam10010200
30.FC Dordrecht10010300
31.GVVV10011600
32.De Treffers10011700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Almere City FC11008103
2.Katwijk11005003
3.RKAV Volendam11005003
4.sc Heerenveen11005103
5.De Treffers11004003
6.SC Cambuur11004103
7.N.E.C.11005303
8.DEM11003103
9.FC Dordrecht11003103
10.Spakenburg11003103
11.Willem II11003103
12.De Graafschap11002003
13.HHC Hardenberg11002003
14.Sparta Rotterdam11002003
15.FC Utrecht11003203
16.ADO Den Haag11001003
17.AFC11001003
18.FC Eindhoven11001003
19.Excelsior M11001003
20.Fortuna Sittard11001003
21.FC Groningen11001003
22.GVVV11001003
23.Quick Boys11001003
24.Vitesse11001003
25.FC Den Bosch10101101
26.Excelsior10101101
27.Go Ahead Eagles10101101
28.Kon. HFC10101101
29.Hercules10100001
30.Scheveningen10100001
31.RKC Waalwijk10012300
32.Groene Ster10010100
33.NAC Breda10010100
34.Noordwijk10010100
35.TOP Oss10010100
36.PEC Zwolle10010100
37.Rijnsburgse Boys10010100
38.Sparta Nijkerk10010100
39.Telstar10010100
40.FC Volendam10010100
41.Roda JC10013500
42.Helmond Sport10011300
43.Hoogeveen10011300
44.FC Lisse10011300
45.SJC10011300
46.FC Emmen10010200
47.Heracles Almelo10010200
48.IJsselmeervogels10010200
49.MVV Maastricht10011400
50.VVV-Venlo10011500
51.UNA10010400
52.Eemdijk10010500
53.TEC10010500
54.OJC ROSMALEN10011800

Spelers (1)

Team resultaten

ACVADOAFCDeTExcFCLGVVHHCJonJonKatKonKozNooQuiRijSchSpa
ACV2 - 20 - 22 - 33 - 12 - 03 - 01 - 31 - 04 - 21 - 21 - 11 - 02 - 10 - 31 - 2
ADO '201 - 23 - 00 - 23 - 01 - 22 - 23 - 01 - 52 - 11 - 41 - 10 - 14 - 11 - 2
AFC2 - 01 - 12 - 23 - 12 - 24 - 13 - 11 - 32 - 11 - 30 - 31 - 11 - 11 - 3
De Treffers2 - 13 - 05 - 14 - 01 - 41 - 10 - 22 - 13 - 01 - 14 - 11 - 32 - 02 - 1
Excelsior M0 - 10 - 15 - 02 - 00 - 15 - 30 - 11 - 20 - 30 - 01 - 02 - 42 - 02 - 21 - 1
FC Lisse0 - 10 - 10 - 10 - 21 - 12 - 20 - 51 - 14 - 71 - 52 - 11 - 30 - 21 - 21 - 3
GVVV3 - 12 - 13 - 01 - 12 - 12 - 22 - 10 - 02 - 42 - 22 - 10 - 11 - 41 - 0
HHC Hardenberg3 - 01 - 01 - 31 - 01 - 10 - 11 - 02 - 01 - 23 - 20 - 01 - 01 - 33 - 42 - 0
Jong Almere City FC3 - 14 - 11 - 52 - 16 - 13 - 31 - 01 - 10 - 11 - 11 - 13 - 12 - 04 - 12 - 2
Jong Sparta Rotterdam3 - 10 - 10 - 00 - 13 - 10 - 30 - 32 - 00 - 24 - 11 - 00 - 02 - 11 - 2
Katwijk2 - 04 - 22 - 00 - 13 - 10 - 21 - 33 - 13 - 22 - 20 - 13 - 00 - 21 - 4
Kon. HFC2 - 43 - 00 - 20 - 21 - 40 - 11 - 12 - 01 - 12 - 21 - 14 - 01 - 02 - 1
Kozakken Boys0 - 02 - 30 - 52 - 12 - 01 - 13 - 41 - 21 - 21 - 21 - 31 - 21 - 21 - 10 - 3
Noordwijk2 - 31 - 12 - 21 - 13 - 20 - 01 - 00 - 00 - 20 - 11 - 11 - 20 - 01 - 40 - 3
Quick Boys0 - 31 - 02 - 52 - 45 - 03 - 03 - 24 - 13 - 12 - 01 - 20 - 52 - 25 - 11 - 1
Rijnsburgse Boys0 - 11 - 12 - 45 - 01 - 22 - 11 - 21 - 40 - 30 - 22 - 11 - 10 - 04 - 3
Scheveningen2 - 30 - 11 - 15 - 02 - 22 - 23 - 10 - 30 - 41 - 10 - 00 - 50 - 21 - 2
Spakenburg2 - 10 - 23 - 04 - 23 - 14 - 11 - 04 - 33 - 12 - 22 - 13 - 18 - 02 - 02 - 0
ADOAFCAZAjaAlmDEMDeGDeTExcExcFCDFCEFCGFCTFCUFeyForGVVGoAHHCHerKatNECPSVQuiRKASCCSpaSpaVitWilscH
ADO Den Haag2 - 0
AFC
AZ
Ajax
Almere City FC
DEM0 - 1
De Graafschap
De Treffers
Excelsior
Excelsior M
FC Dordrecht0 - 3
FC Eindhoven0 - 2
FC Groningen
FC Twente
FC Utrecht
Feyenoord2 - 1
Fortuna Sittard
GVVV1 - 6
Go Ahead Eagles7 - 1
HHC Hardenberg2 - 3
Hercules3 - 2
Katwijk1 - 2
N.E.C.
PSV3 - 1
Quick Boys2 - 0
RKAV Volendam0 - 1
SC Cambuur
Spakenburg2 - 3
Sparta Rotterdam
Vitesse1 - 0
Willem II1 - 3
sc Heerenveen
ADOAFCAlmDEMDeGDeTEemExcExcFCDFCDFCEFCEFCGFCLFCUFCVForGVVGoAGroHHCHelHerHerHooIJsKatKonMVVNECNACNooOJCPECQuiRKARKCRijRodSCCSJCSchSpaSpaSpaTECTOPTelUNAVVVVitWilscH
ADO Den Haag
AFC1 - 0
Almere City FC
DEM3 - 1
De Graafschap2 - 0
De Treffers4 - 0
Eemdijk
Excelsior
Excelsior M1 - 0
FC Den Bosch1 - 2
FC Dordrecht
FC Eindhoven
FC Emmen
FC Groningen
FC Lisse1 - 3
FC Utrecht3 - 2
FC Volendam
Fortuna Sittard
GVVV1 - 0
Go Ahead Eagles
Groene Ster0 - 1
HHC Hardenberg2 - 0
Helmond Sport
Heracles Almelo
Hercules
Hoogeveen
IJsselmeervogels0 - 2
Katwijk5 - 0
Kon. HFC1 - 4
MVV Maastricht
N.E.C.5 - 3
NAC Breda
Noordwijk0 - 1
OJC ROSMALEN1 - 8
PEC Zwolle
Quick Boys1 - 0
RKAV Volendam5 - 0
RKC Waalwijk
Rijnsburgse Boys0 - 1
Roda JC
SC Cambuur4 - 1
SJC1 - 3
Scheveningen0 - 0 (3
Spakenburg3 - 1
Sparta Nijkerk0 - 1
Sparta Rotterdam
TEC
TOP Oss0 - 1
Telstar
UNA
VVV-Venlo
Vitesse
Willem II
sc Heerenveen5 - 1