Katwijk JO11-4

3e in poule 2e klasse (4e fase) 02
4e in poule 2e klasse (3e fase) 01
7e in poule 1e klasse (2e fase) 01
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 13 april
2
Voorschoten`97 JO11-2
2
Roodenburg JO11-1
2
DoCoS JO11-1
4
Quick Boys JO11-5
Zaterdag 6 april
3
Quick Boys JO11-5
2
Voorschoten`97 JO11-2
5
Katwijk JO11-4
4
DoCoS JO11-1
7
Roodenburg JO11-1
4
Rijnvogels, fc JO11-1

Wedstrijdschema

Roodenburg JO11-1
JO11-4
Uit
20-04-2024 09:35
veld 2 B
Nr. 132985CO
Sportpark Noord
Voorschoten`97 JO11-2
JO11-4
Uit
11-05-2024 12:15
veld 2 B
Nr. 132983CO
Sportpark Adegeest
JO11-4
Quick Boys JO11-5
Thuis
25-05-2024 10:15
Veld: VELD3B
Nr. 132796CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys JO11-522007406
2.Roodenburg JO11-121109604
3.Katwijk JO11-411005403
4.Voorschoten`97 JO11-220114501
5.Rijnvogels, fc JO11-110014700
6.DoCoS JO11-120026900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys JO11-466005210018
2.Rijnsburgse Boys JO11-365014514015
3.FC Lisse JO11-263123614010
4.Katwijk JO11-463123524010
5.Teylingen JO11-16204214806
6.Noordwijk JO11-36105213603
7.Ter Leede JO11-2600687200
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.EMM'21 JO11-17511249016
2.Meerburg JO11-275024627015
3.SJC JO11-1JM75024029015
4.Ter Leede JO11-174216222014
5.Quick Boys JO11-374032436012
6.ASC JO11-27214303107
7.Katwijk JO11-47106124803
8.Kagia JO11-17007124800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO11-45401477012
2.Rijnsburgse Boys JO11-254013710012
3.Quick Boys JO11-55401348012
4.Valken'68 JO11-25203252206
5.FC Oegstgeest JO11-15104154103
6.DoCoS JO11-2500547400

Spelers (10)

Team resultaten

DoCKatQuiRijRooVoo
DoCoS JO11-12 - 4
Katwijk JO11-45 - 4
Quick Boys JO11-53 - 2
Rijnvogels, fc JO11-1
Roodenburg JO11-17 - 4
Voorschoten`97 JO11-22 - 2
FCLKatNooQuiRijTerTey
FC Lisse JO11-26 - 22 - 310 - 0
Katwijk JO11-43 - 30 - 619 - 1
Noordwijk JO11-34 - 63 - 92 - 63 - 5
Quick Boys JO11-47 - 318 - 0
Rijnsburgse Boys JO11-34 - 19 - 1
Ter Leede JO11-24 - 70 - 103 - 8
Teylingen JO11-12 - 141 - 62 - 93 - 13
ASCEMMKagKatMeeQuiSJCTer
ASC JO11-212 - 15 - 65 - 6
EMM'21 JO11-13 - 04 - 22 - 2
Kagia JO11-11 - 32 - 82 - 53 - 4
Katwijk JO11-40 - 13 - 23 - 62 - 11
Meerburg JO11-213 - 18 - 36 - 5
Quick Boys JO11-33 - 23 - 23 - 62 - 10
SJC JO11-1JM9 - 00 - 49 - 07 - 6
Ter Leede JO11-15 - 516 - 213 - 3
DoCFCOKatQuiRijVal
DoCoS JO11-20 - 181 - 12
FC Oegstgeest JO11-16 - 11 - 94 - 11
Katwijk JO11-413 - 18 - 2
Quick Boys JO11-518 - 17 - 33 - 2
Rijnsburgse Boys JO11-220 - 11 - 05 - 0
Valken'68 JO11-21 - 61 - 6