Katwijk 2

1e in poule 1e klasse A
1e in poule 1e klasse A (periode 1)
3e in poule 1e klasse A (periode 2)
6e in poule 1e klasse A (periode 3)
2e in poule Mannen beker reserve poulefase Groep 1 38
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Dinsdag 29 november
2
Quick Boys 3
6
Ter Leede 2
Zaterdag 26 november
3
RCL 2
3
UVS 2
0
HVC'10 2
0
Verburch 2
2
Die Haghe 2
5
Katwijk 2
1
DSO 2
1
Honselersdijk 2
5
Westlandia 2
0
FC 's-Gravenzande 3
4
Sportclub Monster 2
1
VELO 2
Maandag 21 november
2
UVS 2
1
Quick Boys 3
Zaterdag 19 november
8
Honselersdijk 2
1
HVC'10 2
1
Verburch 2
1
Westlandia 2
7
Sportclub Monster 2
0
DSO 2
4
VELO 2
2
Ter Leede 2
9
Katwijk 2
1
RCL 2
4
FC 's-Gravenzande 3
5
Die Haghe 2

Wedstrijdschema

Katwijk 2
Westlandia 2
Thuis
03-12-2022 11:30
Veld: VELD3L
Nr. 8539CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
Scheidsrechters: J. (Joop) den Dulk
HVC'10 2
Katwijk 2
Uit
10-12-2022 11:30
veld 1
Nr. 8646CO
Scheidsrechters: H.C. (Erik) Ju, Sportpark HVC'10
Sportclub Monster 2
Katwijk 2
Uit
21-01-2023 12:00
veld 1
Nr. 8581CO
Sportpark Polanen

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 299005110027
2.Die Haghe 296122616019
3.Sportclub Monster 296032715018
4.Honselersdijk 295133115016
5.FC 's-Gravenzande 395132519016
6.Westlandia 294232217014
7.Verburch 294231415014
8.UVS 293331520012
9.HVC'10 292431724010
10.DSO 2923492409
11.VELO 29225162508
12.Ter Leede 29207212706
13.Quick Boys 39207144006
14.RCL 29117123304
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 28800468024
2.Die Haghe 286112411019
3.FC 's-Gravenzande 385122514016
4.Honselersdijk 285033014015
5.Sportclub Monster 285032314015
6.Verburch 284131415013
7.Westlandia 283231717011
8.UVS 283231217011
9.HVC'10 28233172409
10.VELO 28224152108
11.DSO 2822482308
12.Quick Boys 38206123406
13.Ter Leede 28107152503
14.RCL 2810793003
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia 211005003
2.Ter Leede 211006203
3.Katwijk 211005203
4.Sportclub Monster 211004103
5.RCL 210103301
6.UVS 210103301
7.DSO 210101101
8.Honselersdijk 210101101
9.HVC'10 210100001
10.Verburch 210100001
11.Die Haghe 210012500
12.VELO 210011400
13.Quick Boys 310012600
14.FC 's-Gravenzande 310010500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.DSO 200000000
2.Die Haghe 200000000
3.FC 's-Gravenzande 300000000
4.HVC'10 200000000
5.Honselersdijk 200000000
6.Katwijk 200000000
7.Quick Boys 300000000
8.RCL 200000000
9.Sportclub Monster 200000000
10.Ter Leede 200000000
11.UVS 200000000
12.VELO 200000000
13.Verburch 200000000
14.Westlandia 200000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnvogels, fc 2321010507
2.Katwijk 2320111506
3.Quick Boys 430214702
4.SVC'08 2301241201

Teambegeleiders (2)

Spelers (13)

Team resultaten

DSODieFC'HVCHonKatQuiRCLSpoTerUVSVELVerWes
DSO 21 - 01 - 11 - 11 - 22 - 2
Die Haghe 23 - 32 - 54 - 02 - 13 - 1
FC 's-Gravenzande 34 - 59 - 02 - 22 - 1
HVC'10 25 - 11 - 42 - 40 - 00 - 0
Honselersdijk 21 - 28 - 14 - 02 - 1
Katwijk 23 - 05 - 29 - 14 - 1
Quick Boys 33 - 41 - 83 - 22 - 62 - 4
RCL 24 - 10 - 10 - 73 - 32 - 3
Sportclub Monster 27 - 03 - 13 - 14 - 13 - 2
Ter Leede 20 - 12 - 45 - 32 - 3
UVS 21 - 72 - 12 - 11 - 2
VELO 21 - 31 - 64 - 20 - 0
Verburch 21 - 41 - 03 - 21 - 1
Westlandia 27 - 10 - 55 - 00 - 34 - 2
KatQuiRijSVC
Katwijk 25 - 0
Quick Boys 40 - 33 - 3
Rijnvogels, fc 25 - 31 - 1
SVC'08 21 - 4