Zaterdag 1 oktober
Katwijk
TEC 1
Thuis
01-10-2022 15:30
Veld: VELD1
Nr. 234CO
Kleedkamer thuis: 26. Kleedkamer uit: 25.
O23
Spijkenisse O23-1
Thuis
01-10-2022 12:00
Veld: VELD1
Nr. 4986CO
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 23.
Scheidsrechters: Afgeschermd
Verburch 2
Katwijk 2
Uit
01-10-2022 12:00
veld 1
Nr. 8594CO
Scheidsrechters: A. (Aad) Jansen, Sportpark Verburch
Katwijk 3
Rijnsburgse Boys 7
Thuis
01-10-2022 13:30
Veld: VELD6
Nr. 17591CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
Katwijk 4
FC Oegstgeest 9
Thuis
01-10-2022 13:30
Veld: VELD4OPEN
Nr. 17645CO
Kleedkamer thuis: 14. Kleedkamer uit: 13.
Aarlanderveen 35+1
35+1
Uit
01-10-2022 14:30
veld 1
Nr. 27876CO
Scheidsrechters: R. (Ron) Touw, Sportpark Polderpark
ASC JO19-1
JO19-1
Uit
01-10-2022 15:30
veld 2
Nr. 36412CO
Sportpark Overveer
JO18-1
FC Lisse JO18-2
Thuis
01-10-2022 15:00
Veld: VELD5L
Nr. 36821CO
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 11.
Valken'68 JO17-2
JO17-1
Uit
01-10-2022 12:15
veld 2
Nr. 40597CO
Sportpark 't Duyfrak
Meerburg JO17-3
JO17-2
Uit
01-10-2022 11:45
veld 3
Nr. 40333CO
Sportpark Meerburg
JO17-3
FC Lisse JO17-3
Thuis
01-10-2022 11:00
Veld: VELD4OPEN
Nr. 40064CO
Kleedkamer thuis: 8. Kleedkamer uit: 7.
JO16-1
SJC JO16-1
Thuis
01-10-2022 12:00
Veld: VELD5L
Nr. 36550CO
Kleedkamer thuis: 18. Kleedkamer uit: 17.
Haz. Boys JO16-1
JO16-2
Uit
01-10-2022 10:30
veld 1
Nr. 61804CO
Sportpark Hazerswoudse Boys
JO15-1
FC Lisse JO15-2
Thuis
01-10-2022 11:30
Veld: VELD2
Nr. 43311CO
Kleedkamer thuis: 6. Kleedkamer uit: 5.
Hillegom sv JO14-1
JO14-1
Uit
01-10-2022 08:45
veld 1
Nr. 38582CO
Sportpark De Zanderij
VVSB JO14-2
JO14-2
Uit
01-10-2022 09:30
veld 2
Nr. 45011CO
Sportpark De Boekhorst
JO14-3
Voorschoten`97 JO14-4
Thuis
01-10-2022 11:45
Veld: VELD6
Nr. 45205CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.
JO13-1
SJC JO13-1
Thuis
01-10-2022 10:00
Veld: VELD1
Nr. 36631CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
Rijnsburgse Boys JO13-2
JO13-2
Uit
01-10-2022 08:30
veld 2
Nr. 41628CO
Sportpark Middelmors
FC Oegstgeest JO13-4
JO13-3
Uit
01-10-2022 08:30
veld 6
Nr. 42172CO
Scheidsrechters: K. (Koos) Blankenstijn, Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
JO13-4
Foreholte JO13-4
Thuis
01-10-2022 08:30
Veld: VELD5L
Nr. 41222CO
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
VVSB JO13-2
JO13-5
Uit
01-10-2022 11:30
veld 6
Nr. 41322CO
Sportpark De Boekhorst
JO13-6
Valken'68 JO13-2
Thuis
01-10-2022 08:40
Veld: VELD6
Nr. 41228CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.
SJC JO11-1
JO11-1
Uit
01-10-2022 10:45
5 A - veld 5
Nr. 10167CO
Scheidsrechters: Z. (Z.) Zelffluiten, Sportpark SJC
Foreholte JO11-1JM
JO11-2
Uit
01-10-2022 10:00
veld 2 B
Nr. 9764CO
Sportpark Elsgeest
RCL JO11-3JM
JO11-3
Uit
01-10-2022 09:45
veld 4 A
Nr. 10268CO
Sportpark De Bloemerd
JO11-4
SJC JO11-3JM
Thuis
01-10-2022 10:00
Veld: VELD3B
Nr. 9831CO
Kleedkamer thuis: 14. Kleedkamer uit: 13.
JO11-5
Foreholte JO11-5
Thuis
01-10-2022 08:30
Veld: VELD3A
Nr. 9836CO
Kleedkamer thuis: 8L. Kleedkamer uit: 7L.
FC Lisse JO11-6
JO11-6
Uit
01-10-2022 10:00
veld 8 JO12 & 11 A
Nr. 10557CO
Sportpark Ter Specke
Voorschoten`97 JO11-5
JO11-7
Uit
01-10-2022 09:30
veld 5 A
Nr. 10381CO
Sportpark Adegeest
JO9-2
Ter Leede JO9-1
Thuis
01-10-2022 08:30
Nr. 31835CO
Kleedkamer thuis: 8R. Kleedkamer uit: 7R.
JO9-3
RCL JO9-4JM
Thuis
01-10-2022 09:30
Nr. 31838CO
Kleedkamer thuis: 18L. Kleedkamer uit: 17L.
Valken'68 JO9-4JM
JO9-4
Uit
01-10-2022 10:00
veld 4 A2
Nr. 34123CO
Sportpark 't Duyfrak
JO9-5
Teylingen JO9-1
Thuis
01-10-2022 09:00
Nr. 31846CO
Kleedkamer thuis: 6R. Kleedkamer uit: 5R.
Quick Boys JO8-1
JO8-1
Uit
01-10-2022 09:30
veld 4 B2
Nr. 29051CO
Sportpark Nieuw Zuid
JO8-2
Voorschoten`97 JO8-1
Thuis
01-10-2022 08:30
Nr. 30242CO
Kleedkamer thuis: 6L. Kleedkamer uit: 5L.
JO8-3
Quick Boys JO8-5JM
Thuis
01-10-2022 09:30
Nr. 30243CO
Kleedkamer thuis: 18R. Kleedkamer uit: 17R.
Noordwijk JO8-3
JO8-4
Uit
01-10-2022 08:45
veld 3 A2
Nr. 29871CO
Sportpark Duinwetering
SJC MO17-2
MO17-1
Uit
01-10-2022 12:00
veld 1
Nr. 45530CO
Scheidsrechters: Z. (Z.) Zelffluiten, Sportpark SJC
MO15-1
Quick Boys MO15-1
Thuis
01-10-2022 11:30
Veld: VELD3L
Nr. 45220CO
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechters: D. (Dirk) Hoek
MO15-2
Ter Leede MO15-1
Thuis
01-10-2022 10:00
Veld: VELD5L
Nr. 44390CO
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 11.
SJC MO13-1
MO13-1
Uit
01-10-2022 11:30
veld 4 (tijdelijk hoofdveld)
Nr. 42508CO
Scheidsrechters: Z. (Z.) Zelffluiten, Sportpark SJC
MO13-2
Rijnsburgse Boys MO13-3
Thuis
01-10-2022 10:15
Veld: VELD6
Nr. 42474CO
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
MO11-1
FC Lisse MO11-1
Thuis
01-10-2022 08:30
Veld: VELD3B
Nr. 37421CO
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
MO20-1
Foreholte MO20-1
Thuis
01-10-2022 13:15
Veld: VELD3L
Nr. 43086CO
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Zuidland G1
G1
Uit
01-10-2022 10:00
Veld 4A A
Nr. 8804CO
Groot-Nibbeland
JG1JM
Excelsior'20 JG1
Thuis
01-10-2022 10:00
Veld: VELD3A
Nr. 9511CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.