Katwijk JO11-1

8e in poule Hoofdklasse 4
3e in poule Groep 1 12
6e in poule Hoofdklasse D
Bekijk spelers en begeleiders

Uitslag

Zaterdag 2 februari
Alphense Boys JO11-1
Ter Leede JO11-1
Sportlust '46 JO11-2
RCL JO11-1
ARC JO11-1
ESTO JO11-1
5
Quick Boys JO11-1
0
Katwijk JO11-1
2
FC Lisse JO11-1
7
Be Fair JO11-1
5
Noordwijk JO11-1
2
Jodan Boys, de JO11-1
Zaterdag 9 februari
5
ESTO JO11-1
4
Alphense Boys JO11-1
6
Be Fair JO11-1
1
Sportlust '46 JO11-2
2
Ter Leede JO11-1
2
Quick Boys JO11-1
6
Katwijk JO11-1
0
FC Lisse JO11-1
2
RCL JO11-1
4
Noordwijk JO11-1
4
Jodan Boys, de JO11-1
5
ARC JO11-1

Wedstrijdschema

JO11-1
RCL, JO11-1
Thuis
16-02-2019 09:00
Veld: VELD5-AB
Nr. 13349708CO
Kleedkamer thuis: 12R. Kleedkamer uit: 11R.
Scheidsrechter: S. (Sander) van derPlas,
JO11-1
ARC JO11-1
Thuis
09-03-2019 08:30
Veld: VELD3
Nr. 13349707CO
ESTO JO11-1
JO11-1
Uit
16-03-2019 10:00
Nr. 13349674CO
Sportpark: Kievitsheuvel 1, 2411 LL BODEGRAVEN

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnsburgse Boys JO11-1119115526028
2.Foreholte JO11-1119027428027
3.UVS JO11-1118127236025
4.Noordwijk JO11-1117135028022
5.Quick Boys JO11-1116054225018
6.RCL JO11-1115243644017
7.Voorschoten`97 JO11-1115153333016
8.Katwijk JO11-1114076267012
9.FC Lisse JO11-1113172854010
10.DoCoS JO11-111218235607
11.VVSB JO11-111209306006
12.Meerburg JO11-111209267406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HBS JO11-1330018309
2.HVV JO11-1320116906
3.Katwijk JO11-13102161303
4.Zoetermeer, fc JO11-1300332800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Be Fair JO11-1220013306
2.Noordwijk JO11-122009406
3.Quick Boys JO11-121107204
4.ARC JO11-111005403
5.ESTO JO11-111005403
6.Katwijk JO11-121016503
7.Ter Leede JO11-110102201
8.Alphense Boys JO11-110014500
9.RCL JO11-110012400
10.Sportlust '46 JO11-210011600
11.Jodan Boys, de JO11-1200261000
12.FC Lisse JO11-1200221300

Team nieuws

Toon al het nieuws

Begeleiders (1)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Hoofdklasse 4".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 12".

AlpARCBeFESTFCLJodKatNooQuiRCLSpoTer
Alphense Boys JO11-1 - -
ARC JO11-1 - -
Be Fair JO11-16 - 1
ESTO JO11-15 - 4 -
FC Lisse JO11-12 - 7
Jodan Boys, de JO11-14 - 5 -
Katwijk JO11-16 - 0 -
Noordwijk JO11-1 - 5 - 2
Quick Boys JO11-15 - 0
RCL JO11-12 - 4
Sportlust '46 JO11-2 -
Ter Leede JO11-12 - 2