Katwijk O23

1e in poule Groep 1 1/2 finale
1e in poule Groep 1 1/4 finale
2e in poule O23 beker 3e ronde Groep 1 vrijgeloot voor tussenronde
9e in poule O23 beker 2e ronde Groep 1 2e ronde
16e in poule O23 beker 1e ronde Groep 1 1e ronde
1e in poule O23 beker poulefase Groep 1 43
5e in poule Divisie 1 A
2e in poule Divisie 1 B
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 13 april
3
Barendrecht O23-1
1
HBS O23-1
1
Katwijk O23-1
3
Westlandia O23-1
2
VELO O23-1
2
Kozakken Boys O23-1
2
UNA O23-1
3
Gemert O23-1
Zaterdag 6 april
2
Kozakken Boys O23-1
1
Katwijk O23-1
1
Gemert O23-1
1
VELO O23-1
1
HBS O23-1
1
Westlandia O23-1
0
UNA O23-1
2
Barendrecht O23-1

Wedstrijdschema

Gemert O23-1
O23-1
Uit
20-04-2024 16:30
hoofdveld
Nr. 8402CO
Scheidsrechters: Auerbach, Luca (Scheidsrechter), Smits, Petro (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Sportpark Molenbroek
TOGB O23-1
O23-1
Uit
04-05-2024 14:30
veld 1-TOGB
Nr. 145348BE
Scheidsrechters: Scherpenhuyzen, Maurice (Scheidsrechter), Blokland, Robin (Assistent-scheidsrechter), Afgeschermd, (Assistent-scheidsrechter), Sportpark Het Hoge Land
HBS O23-1
O23-1
Uit
11-05-2024 17:45
veld 1
Nr. 8479CO
Sportpark Craeyenhout

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk O23-100000000
2.Rijnsburgse Boys O23-100000000
3.TOGB O23-100000000
4.VFC O23-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk O23-111004103
2.VFC O23-111003103
3.TOGB O23-111003203
4.Rijnsburgse Boys O23-111002203
5.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-110012200
6.Barendrecht O23-110012300
7.Forum Sport O23-110011300
8.Nieuwerkerk O23-110011400
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Forum Sport O23-100000000
2.Katwijk O23-100000000
3.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-100000000
4.TOGB O23-100000000
5.VFC O23-100000000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.TOGB O23-111009103
2.S.V. Den Hoorn O23-111006003
3.Forum Sport O23-111005103
4.Rijnsburgse Boys O23-111004003
5.VELO O23-111004103
6.Jodan Boys, de O23-111003003
7.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-111005303
8.Nieuwerkerk O23-111003103
9.Katwijk O23-111002003
10.VFC O23-111002003
11.Barendrecht O23-111000003
12.Sparta (AV) O23-110010000
13.Alexandria'66 O23-110013500
14.ARC O23-110011300
15.HBS O23-110010200
16.VVSB O23-110010200
17.VOC O23-110011400
18.Nootdorp O23-110010300
19.KMD O23-110011500
20.BVCB O23-110010400
21.SVC'08 O23-110010600
22.Sportlust '46 O23-110011900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Barendrecht O23-111009003
2.VOC O23-111009103
3.Sportlust '46 O23-111006103
4.Forum Sport O23-111005103
5.HBS O23-111005103
6.SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-111005103
7.S.V. Den Hoorn O23-111004103
8.Rijnsburgse Boys O23-111003003
9.TOGB O23-111003003
10.ARC O23-111003103
11.VFC O23-111003103
12.RKAVV O23-111002003
13.Sparta (AV) O23-111002003
14.VVSB O23-111002003
15.Alexandria'66 O23-111002103
16.Katwijk O23-111002103
17.TAC'90 O23-111002103
18.Nieuwerkerk O23-111001003
19.VELO O23-111001003
20.BVCB O23-111003303
21.KMD O23-111003303
22.SVC'08 O23-111002203
23.Jodan Boys, de O23-111000003
24.Westlandia O23-110013300
25.Slikkerveer O23-110013300
26.Laakkwartier O23-110012200
27.vv Smitshoek O23-110010000
28.EMM'21 O23-110011200
29.Schoonhoven O23-110011200
30.XerxesDZB O23-110011200
31.DHC O23-110010100
32.SHO O23-110010100
33.CKC O23-110011300
34.sv Poortugaal O23-110011300
35.HBSS O23-110010200
36.Nootdorp O23-110010200
37.Quick O23-110010200
38.RVVH O23-110011400
39.DSO O23-110010300
40.Nieuwkoop O23-110010300
41.Sportclub Excelsior O23-110011500
42.Nieuwenhoorn O23-110011500
43.Spartaan'20 O23-110011500
44.Floreant O23-110011600
45.Blijdorp O23-110011900
46.SV Warmunda O23-110010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk O23-111006003
2.Meerburg O23-110010600
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick '20 O23-11410224518032
2.AFC 34 O23-1149144225028
3.ADO '20 O23-1148153933025
4.DVS'33 Ermelo O23-1147343420024
5.Katwijk O23-1146353733021
6.Olympia Haarlem O23-1146083734018
7.FC Lisse O23-1142210254308
8.Buitenboys sc. O23-1142012116406
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Westlandia O23-1108112212025
2.Katwijk O23-1107033312021
3.Kozakken Boys O23-1105231913017
4.Barendrecht O23-1105141513016
5.Gemert O23-1104421515016
6.HBS O23-1103251021011
7.UNA O23-110208162406
8.VELO O23-11002892902

Spelers (25)

Team resultaten

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 1 1/2 finale".

BarForKatNieRijSSATOGVFC
Barendrecht O23-1
Forum Sport O23-1
Katwijk O23-14 - 1
Nieuwerkerk O23-1
Rijnsburgse Boys O23-1
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-12 - 2 (3
TOGB O23-13 - 2
VFC O23-13 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "O23 beker 3e ronde Groep 1 vrijgeloot voor tussenronde".

ARCAleBVCBarForHBSJodKMDKatNieNooRijSVDSSASVCSpaSpoTOGVELVFCVOCVVS
ARC O23-11 - 3
Alexandria'66 O23-1
BVCB O23-1
Barendrecht O23-10 - 0 (4
Forum Sport O23-15 - 1
HBS O23-10 - 2
Jodan Boys, de O23-13 - 0
KMD O23-1
Katwijk O23-12 - 0
Nieuwerkerk O23-1
Nootdorp O23-1
Rijnsburgse Boys O23-14 - 0
S.V. Den Hoorn O23-16 - 0
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-15 - 3
SVC'08 O23-1
Sparta (AV) O23-1
Sportlust '46 O23-1
TOGB O23-19 - 1
VELO O23-14 - 1
VFC O23-1
VOC O23-1
VVSB O23-1
ARCAleBVCBarBliCKCDHCDSOEMMFloForHBSHBSJodKMDKatLaaNieNieNieNooQuiRKARVVRijSVDSHOSSASVWSVCSchSliSpaSpaSpoSpoTACTOGVELVFCVOCVVSWesXersvPvvS
ARC O23-1
Alexandria'66 O23-1
BVCB O23-1
Barendrecht O23-1
Blijdorp O23-1
CKC O23-1
DHC O23-1
DSO O23-1
EMM'21 O23-1
Floreant O23-1
Forum Sport O23-1
HBS O23-1
HBSS O23-1
Jodan Boys, de O23-1
KMD O23-1
Katwijk O23-1
Laakkwartier O23-1
Nieuwenhoorn O23-1
Nieuwerkerk O23-1
Nieuwkoop O23-1
Nootdorp O23-10 - 2
Quick O23-1
RKAVV O23-1
RVVH O23-1
Rijnsburgse Boys O23-13 - 0
S.V. Den Hoorn O23-14 - 1
SHO O23-10 - 1
SSA FC Skillz Wateringse Veld O23-15 - 1
SV Warmunda O23-10 - 9
SVC'08 O23-12 - 2 (4
Schoonhoven O23-11 - 2
Slikkerveer O23-13 - 3 (2
Sparta (AV) O23-12 - 0
Spartaan'20 O23-11 - 5
Sportclub Excelsior O23-11 - 5
Sportlust '46 O23-16 - 1
TAC'90 O23-12 - 1
TOGB O23-13 - 0
VELO O23-11 - 0
VFC O23-13 - 1
VOC O23-19 - 1
VVSB O23-12 - 0
Westlandia O23-13 - 3 (4
XerxesDZB O23-11 - 2
sv Poortugaal O23-11 - 3
vv Smitshoek O23-10 - 0 (6
KatMee
Katwijk O23-16 - 0
Meerburg O23-1
ADOAFCBuiDVSFCLKatOlyQui
ADO '20 O23-14 - 04 - 10 - 23 - 24 - 23 - 13 - 2
AFC 34 O23-17 - 24 - 02 - 15 - 34 - 32 - 12 - 0
Buitenboys sc. O23-12 - 11 - 100 - 70 - 30 - 50 - 30 - 3
DVS'33 Ermelo O23-11 - 40 - 07 - 23 - 12 - 22 - 02 - 4
FC Lisse O23-13 - 31 - 31 - 20 - 33 - 32 - 40 - 1
Katwijk O23-13 - 23 - 24 - 12 - 02 - 44 - 02 - 2
Olympia Haarlem O23-13 - 43 - 06 - 22 - 36 - 05 - 22 - 4
Quick '20 O23-14 - 23 - 16 - 01 - 15 - 24 - 06 - 1
BarGemHBSKatKozUNAVELWes
Barendrecht O23-11 - 23 - 10 - 21 - 02 - 11 - 2
Gemert O23-11 - 11 - 11 - 12 - 01 - 1
HBS O23-10 - 41 - 32 - 11 - 1
Katwijk O23-14 - 03 - 06 - 01 - 07 - 21 - 3
Kozakken Boys O23-11 - 22 - 13 - 12 - 3
UNA O23-10 - 22 - 32 - 01 - 37 - 11 - 3
VELO O23-10 - 20 - 22 - 72 - 21 - 2
Westlandia O23-15 - 21 - 01 - 31 - 0