Katwijk 7

10e in poule 7e klasse 02
3e in poule Groep 6 09
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 11 januari
3
Quick Boys 14
1
Katwijk 7
Zaterdag 18 januari
1
Kagia 5
6
DoCoS 7
2
Voorschoten`97 11
4
FC Lisse 11
8
FC Oegstgeest 12
1
Sporting Leiden 10
3
Katwijk 7
5
Rijnsburgse Boys 10
0
Quick Boys 14
8
Teylingen 3
0
LSVV 70 6
7
VVSB 6
Zaterdag 25 januari
1
Katwijk 7
2
Voorschoten`97 11
0
Kagia 5
1
FC Oegstgeest 12
2
DoCoS 7
4
FC Lisse 11

Wedstrijdschema

Katwijk 7
Voorschoten`97 11
Thuis
25-01-2020 13:30
Veld: VELD3
Nr. 13998944CO
Kleedkamer thuis: 8. Kleedkamer uit: 7.
Katwijk 7
VVSB 6
Thuis
01-02-2020 13:00
Veld: VELD5
Nr. 13998946CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.
FC Oegstgeest 12
Katwijk 7
Uit
08-02-2020 14:45
Nr. 13997187CO
Sportpark: de Voscuyl 19, 2341 BJ OEGSTGEEST

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Lisse 11129123721028
2.Teylingen 3118123820025
3.DoCoS 7117224219023
4.Kagia 5126243933020
5.FC Oegstgeest 12126243835020
6.VVSB 6126063932018
7.Sporting Leiden 10115063043015
8.Rijnsburgse Boys 10104243023014
9.Voorschoten`97 11114162528013
10.Katwijk 7123272529011
11.Quick Boys 1411308193809
12.LSVV 70 6110110125301
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnsburgse Boys 7330014109
2.Teylingen 2 (zat)320110906
3.Katwijk 7301261201
4.Quick Boys 13301271501

Spelers (17)

Team resultaten

DoCFCLFCOKagKatLSVQuiRijSpoTeyVooVVS
DoCoS 72 - 4 - 1 - 17 - 14 - 15 - 42 - 1
FC Lisse 116 - 21 - 02 - 16 - 21 - 0
FC Oegstgeest 121 - 92 - 34 - 44 - 14 - 38 - 1
Kagia 51 - 60 - 16 - 24 - 16 - 01 - 15 - 25 - 4
Katwijk 73 - 11 - 1 - 0 - 33 - 55 - 11 - 2
LSVV 70 61 - 53 - 42 - 41 - 40 - 7
Quick Boys 140 - 30 - 43 - 1 - 0 - 87 - 1
Rijnsburgse Boys 102 - 22 - 29 - 04 - 0
Sporting Leiden 101 - 56 - 23 - 17 - 04 - 24 - 3
Teylingen 33 - 08 - 14 - 32 - 14 - 3
Voorschoten`97 112 - 42 - 21 - 05 - 31 - 22 - 4
VVSB 65 - 43 - 23 - 26 - 00 - 12 - 3

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 6 09".