Zaterdag 25 mei
Kon. HFC
Katwijk
Uit
25-05-2019 15:30
Nr. 12608136CO
Scheidsrechter: L.E. (Luca) Cantineau, , Sportpark: Emauslaan 2, 2012 PH HAARLEM
Quick Boys 3
Katwijk 2
Uit
25-05-2019 14:15
Nr. 13039089CO
Scheidsrechter: R.P. (René-Paul) Kiebert, , Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
Katwijk 3
Noordwijk 3
Thuis
25-05-2019 10:30
Veld: VELD5
Nr. 13039223CO
Kleedkamer thuis: 18. Kleedkamer uit: 17.
Scheidsrechter: J.C.C.M. (Jeannette) Schreur - van IJzerdoorn,
Rohda '76 2
Katwijk 4
Uit
25-05-2019 11:45
Nr. 13031505CO
Scheidsrechter: J. (Jeroen) Bouwer, , Sportpark: Broekveldselaan 2, 2411 NL BODEGRAVEN
Abbenes 1
Katwijk 5
Uit
25-05-2019 14:00
Nr. 13022314CO
Sportpark: Van Voorstlaan 2, 2157 PM ABBENES
Thuis
25-05-2019 13:00
Veld: VELD2
Nr. 13016476CO
Kleedkamer thuis: 4. Kleedkamer uit: 3.
Scheidsrechter: S. (Simon) Kloos,
Katwijk 7
Voorschoten`97 10
Thuis
25-05-2019 14:30
Veld: VELD5
Nr. 13063687CO
Kleedkamer thuis: 14. Kleedkamer uit: 13.
Scheidsrechter: D. (Dirk) Meijvogel,
Thuis
25-05-2019 14:30
Veld: VELD6
Nr. 13046291CO
Kleedkamer thuis: 8. Kleedkamer uit: 7.
Scheidsrechter: P.A. Hoek,
Katwijk 9
Rijnvogels 8
Thuis
25-05-2019 14:30
Veld: VELD3
Nr. 13059705CO
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
ASC JO19-3
JO19-1
Uit
25-05-2019 16:15
Nr. 13349791CO
Scheidsrechter: B.P. (Berend) van Erp, , Sportpark: Abtspoelweg 21, 2343 JB OEGSTGEEST
JO17-1
FC Oegstgeest JO17-1
Thuis
25-05-2019 12:15
Veld: VELD1
Nr. 13356021CO
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 23.
Scheidsrechter: D. (Danny) van der Velde,
FC Oegstgeest JO17-4
JO17-2
Uit
25-05-2019 10:30
Nr. 13339138CO
Sportpark: de Voscuyl 19, 2341 BJ OEGSTGEEST
Alexandria'66 JO16-1
JO16-2
Uit
25-05-2019 13:00
Nr. 13532870CO
Sportpark: Leningradweg 50, 3066 SH ROTTERDAM
JO15-1
Noordwijk JO15-1
Thuis
25-05-2019 10:15
Veld: VELD1
Nr. 13356143CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
Scheidsrechter: A.C. (Arie) Plug,
Warmunda, SV JO15-1
JO15-2
Uit
25-05-2019 12:30
Nr. 13490328CO
Scheidsrechter: R. (Rob) van Noort, , Sportpark: Herenweg 92 A, 2361 EV WARMOND
FC Lisse JO15-4
JO15-3
Uit
25-05-2019 10:00
Nr. 13518308CO
Sportpark: Spekkelaan 1, 2161 GH LISSE
Rijnsburgse Boys JO14-1
JO14-1
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13355765CO
Sportpark: Noordwijkerweg 53 A, 2231 NJ RIJNSBURG
JO15-4
Teylingen 2 (zat)
Thuis
25-05-2019 12:00
Veld: VELD3
Nr. 13365873CO
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
Scheidsrechter: Afgeschermd,
JO13-1
Forum Sport JO13-1
Thuis
25-05-2019 12:15
Veld: VELD5
Nr. 13012976CO
Kleedkamer thuis: 12. Kleedkamer uit: 11.
Scheidsrechter: J.A.C.O. (Jörn) Verheijen,
JO13-2
Nicolaas Boys JO13-1
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD6
Nr. 13523416CO
Kleedkamer thuis: 12R. Kleedkamer uit: 11R.
Scheidsrechter: S. (Sander) van der Plas,
RCL, JO13-3M
JO13-3
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13522870CO
Sportpark: Bloemerd 2, 2353 BZ LEIDERDORP
JO13-4
ASC JO13-2
Thuis
25-05-2019 11:15
Veld: VELD2
Nr. 13355708CO
Kleedkamer thuis: 8. Kleedkamer uit: 7.
SJC JO12-2
JO12-1
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13346359CO
Scheidsrechter: J. (Jan) Mesker, , Sportpark: Lageweg 6, 2201 TV NOORDWIJK ZH
JO12-2
Foreholte JO12-2
Thuis
25-05-2019 10:00
Veld: VELD6-Half veld (B)
Nr. 13359349CO
Kleedkamer thuis: 12L. Kleedkamer uit: 11L.
JO12-3
Alphense Boys JO12-5
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD3-Half veld (B)
Nr. 13346929CO
Kleedkamer thuis: 4R. Kleedkamer uit: 3R.
JO11-1
Nieuw West United JO11-1
Thuis
25-05-2019 10:45
Veld: VELD6-Half veld (A)
Nr.
Kleedkamer thuis: 25. Kleedkamer uit: 25.
JO11-2
Rijnvogels JO11-1
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD5-Half veld (A)
Nr. 13352121CO
Kleedkamer thuis: 6R. Kleedkamer uit: 5R.
VVSB JO11-3
JO11-4
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13348547CO
Sportpark: Dr Schaepmanlaan 2, 2211 AV NOORDWIJKERHOUT
JO7-1
Quick Boys JO7-1
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD1-Kwart veld A
Nr.
Kleedkamer thuis: 25. Kleedkamer uit: 25.
Quick Boys JO10-3
JO10-3
Uit
25-05-2019 10:30
Nr. 13349562CO
Sportpark: Laan van Nieuw-Zuid 25, 2225 SE KATWIJK ZH
JO10-4
Foreholte JO10-5
Thuis
25-05-2019 09:45
Veld: VELD2-Kwart veld C
Nr. 13366543CO
Kleedkamer thuis: 4L. Kleedkamer uit: 3L.
Graaf W II VAC JO10-2
JO10-1
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13339324CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
JO10-2
Forum Sport JO10-2
Thuis
25-05-2019 09:45
Veld: VELD2-Kwart veld B
Nr. 13345634CO
Kleedkamer thuis: 6L. Kleedkamer uit: 5L.
JO9-1
Meerburg JO9-1
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD2-Kwart veld A
Nr. 13334216CO
Kleedkamer thuis: 8R. Kleedkamer uit: 7R.
JO9-2
FC Lisse JO9-2
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD2-Kwart veld C
Nr. 13334945CO
Kleedkamer thuis: 8L. Kleedkamer uit: 7L.
JO9-3
Stompwijk'92 JO9-3
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD2-Kwart veld D
Nr. 13355807CO
Kleedkamer thuis: 10R. Kleedkamer uit: 9R.
Foreholte JO9-7
JO9-4
Uit
25-05-2019 09:30
Nr. 13340449CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
Mini 2014
Mini 2014
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD1-Kwart veld B
Nr.
Kleedkamer thuis: 24. Kleedkamer uit: 24.
Mini 2013
Mini 2013
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD1-Kwart veld C
Nr.
Kleedkamer thuis: 23. Kleedkamer uit: 23.
JO8-2
Foreholte JO8-1
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD2-Kwart veld B
Nr. 13564503CO
Kleedkamer thuis: 10L. Kleedkamer uit: 9L.
VVSB JO8-2
JO8-3
Uit
25-05-2019 09:35
Nr. 13333759CO
Sportpark: Dr Schaepmanlaan 2, 2211 AV NOORDWIJKERHOUT
Rijnvogels JO8-1
JO8-4
Uit
25-05-2019 11:30
Nr. 13342135CO
Sportpark: 1e Mientlaan 1, 2223 LG KATWIJK ZH
Foreholte JO8-3
JO8-5
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13354069CO
Sportpark: Sportlaan 10, 2215 NA VOORHOUT
Graaf W II VAC JO8-7
JO8-6
Uit
25-05-2019 14:15
Nr. 13565749CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
Forum Sport VR1
Katwijk V1
Uit
25-05-2019 16:30
Nr. 13017418CO
Sportpark: Prins Bernhardlaan 242, 2273 BP VOORBURG
MO19-1
Van Nispen, Rkvv 1
Thuis
25-05-2019 14:30
Veld: VELD1
Nr. 13351937CO
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechter: Afgeschermd,
MO17-1
Siveo '60 MO17-1
Thuis
25-05-2019 12:00
Veld: VELD6
Nr. 13353571CO
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechter: W.S. (Sam) Driebergen,
MO15-2
Rijnsburgse Boys MO15-1
Thuis
25-05-2019 10:00
Veld: VELD4
Nr. 13332435CO
Kleedkamer thuis: 2. Kleedkamer uit: 1.
Scheidsrechter: M.H. (Maarten) Plug,
FC Oegstgeest MO13-1
MO13-1
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13333973CO
Scheidsrechter: A. (Arie) de Jong, , Sportpark: de Voscuyl 19, 2341 BJ OEGSTGEEST
MO11-2
Rohda '76 MO11-1
Thuis
25-05-2019 08:30
Veld: VELD3-Half veld (A)
Nr. 13333273CO
Kleedkamer thuis: 2R. Kleedkamer uit: 1R.
Graaf W II VAC MO11-3
MO11-3
Uit
25-05-2019 08:30
Nr. 13334075CO
Sportpark: Buurtweg 124, 2244 AJ WASSENAAR
G1
WIK G1
Thuis
25-05-2019 10:15
Veld: VELD3-Half veld (B)
Nr. 13341712CO
Kleedkamer thuis: 14L. Kleedkamer uit: 13L.
Scheidsrechter: J.C. (Hans) Visser,
JG1
Excelsior'20 JG2
Thuis
25-05-2019 10:15
Veld: VELD3-Half veld (A)
Nr. 13524684CO
Kleedkamer thuis: 14R. Kleedkamer uit: 13R.
Scheidsrechter: Afgeschermd,