Katwijk 7

7e in poule 8e klasse 05
2e in poule Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 09
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 16 oktober
3
Sporting Leiden 10
1
Wassenaar, s.v. 3
6
VVSB 11
1
RCL 12
2
Valken'68 7
2
Football Factory 6
Zaterdag 23 oktober
4
Rijnvogels, fc 8
2
FC Oegstgeest 11

Wedstrijdschema

Katwijk 7
LVV Football Factory
Thuis
30-10-2021 13:00
Veld: VELD5
Nr. 15731981CO
Kleedkamer thuis: 16. Kleedkamer uit: 15.
Sporting Leiden 10
Katwijk 7
Uit
06-11-2021 14:30
Nr. 15747910CO
Sportpark: Smaragdlaan 97, 2332 JP LEIDEN
VVSB 11
Katwijk 7
Uit
13-11-2021 12:00
Nr. 15729428CO
Scheidsrechter: P. (Paul) Duivenvoorden, , Sportpark: Dr Schaepmanlaan 2, 2211 AV NOORDWIJKERHOUT

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnvogels, fc 8321016507
2.VVSB 722009206
3.VVSB 11320112806
4.RCL 12320191106
5.Football Factory 6413010806
6.Wassenaar, s.v. 3411210804
7.Katwijk 711003203
8.Quick Boys 1521015303
9.FC Oegstgeest 1131026803
10.Rijnsburgse Boys 1031024903
11.Sporting Leiden 10410391903
12.Valken'68 7401351501
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Quick Boys 18321015307
2.Katwijk 731118604
3.Rijnvogels, fc 9310261003
4.Graaf W II VAC 4310271703

Spelers (17)

Team resultaten

FCOFooKatQuiRCLRijRijSpoValVVSWas
FC Oegstgeest 112 - 0
Football Factory 64 - 22 - 2
Katwijk 73 - 2
Quick Boys 15
RCL 120 - 16 - 4
Rijnsburgse Boys 100 - 32 - 5
Rijnvogels, fc 84 - 210 - 1
Sporting Leiden 101 - 23 - 1
Valken'68 72 - 21 - 2
VVSB 76 - 14 - 15 - 1
Wassenaar, s.v. 32 - 27 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Mannen beker reserve zaterdag Groep 5 09".