Katwijk 8

11e in poule 8e klasse 01
1e in poule Groep 7 53
1e in poule Groep 7 08
1e in poule Groep 7 13
1e in poule Groep 4 07
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 18 januari
ASC 7
Rijnsburgse Boys 13
5
Ter Leede 8
1
SJC 6
0
Kagia 7
4
Warmunda, sv 4
3
VVSB 11
1
Katwijk 8
2
Teylingen 4
3
Rijnvogels, fc 10
3
Quick Boys 17
7
FC Lisse 15
Zaterdag 25 januari
Quick Boys 17
ASC 7
9
Ter Leede 8
0
VVSB 11
0
SJC 6
1
Rijnvogels, fc 10
0
Katwijk 8
3
Warmunda, sv 4

Wedstrijdschema

Katwijk 8
Warmunda, SV 4
Thuis
25-01-2020 15:30
Veld: VELD3
Nr. 13998855CO
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
Scheidsrechter: Afgeschermd,
FC Lisse 15
Katwijk 8
Uit
01-02-2020 15:00
Nr. 14004793CO
Sportpark: Spekkelaan 1, 2161 GH LISSE
Katwijk 8
SJC, 6
Thuis
08-02-2020 14:00
Veld: VELD5
Nr. 13998854CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Rijnvogels, fc 10129213618029
2.Warmunda, sv 4129034833027
3.FC Lisse 15108205221026
4.Kagia 7117133926022
5.Rijnsburgse Boys 13106223024020
6.Quick Boys 17104152828013
7.VVSB 11114162942013
8.Teylingen 410307203609
9.Ter Leede 813229313808
10.ASC 78215192807
11.Katwijk 810217243807
12.SJC 6132110254907
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 8330011409
2.VVSB 931119704
3.Rijnsburgse Boys 1131118704
4.Quick Boys 16300351500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 811001003
2.SJC 510010100
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 811009003
2.FC Lisse 1310010900
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 800000000
2.FC Lisse 900000000

Spelers (16)

Team resultaten

ASCFCLKagKatQuiRijRijSJCTerTeyVVSWar
ASC 70 - 32 - 4 - - 1 - 4 -
FC Lisse 152 - 12 - 2 - 7 - 210 - 3
Kagia 75 - 24 - 44 - 33 - 1 - 0 - 4
Katwijk 83 - 42 - 24 - 20 - 3
Quick Boys 17 - 3 - 71 - 52 - 50 - 13 - 2
Rijnsburgse Boys 132 - 23 - 32 - 71 - 03 - 22 - 5
Rijnvogels, fc 104 - 33 - 13 - 12 - 14 - 16 - 1
SJC 63 - 73 - 43 - 41 - 60 - 12 - 21 - 6
Ter Leede 82 - 31 - 30 - 82 - 35 - 11 - 29 - 01 - 2
Teylingen 43 - 111 - 44 - 20 - 40 - 32 - 3 -
VVSB 113 - 23 - 12 - 24 - 27 - 42 - 5
Warmunda, sv 47 - 24 - 28 - 33 - 43 - 1

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 53".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 08".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 13".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 4 07".