Katwijk 8

11e in poule 8e klasse 01
1e in poule Groep 7 53
1e in poule Groep 7 08
Bekijk spelers

Uitslag

Zaterdag 5 oktober
6
Rijnvogels, fc 10
1
Warmunda, sv 4
3
Teylingen 4
11
FC Lisse 15
2
Ter Leede 8
3
ASC 7
4
VVSB 11
2
SJC 6
Zaterdag 12 oktober
ASC 7
Quick Boys 17
1
Rijnsburgse Boys 13
0
Rijnvogels, fc 10
1
SJC 6
6
Teylingen 4
8
Warmunda, sv 4
3
Katwijk 8
7
FC Lisse 15
2
VVSB 11
3
Kagia 7
1
Ter Leede 8

Wedstrijdschema

Katwijk 8
SJC 5
Thuis
19-10-2019 14:00
Veld: VELD6
Nr. 14168766BE
Kleedkamer thuis: 10. Kleedkamer uit: 9.
Scheidsrechter: A. (Arie) Kraaijenoord,
Katwijk 8
ASC 7
Thuis
26-10-2019 14:30
Veld: VELD1
Nr. 13998856CO
Rijnvogels 10
Katwijk 8
Uit
02-11-2019 14:30
Nr. 13997890CO
Sportpark: 1e Mientlaan 1, 2223 LG KATWIJK ZH

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.FC Lisse 15330028809
2.Kagia 7330015509
3.Rijnvogels, fc 10430112409
4.Quick Boys 1722007206
5.Rijnsburgse Boys 1332019806
6.VVSB 114202111406
7.Teylingen 44202111706
8.ASC 731026903
9.Warmunda, sv 44103152303
10.SJC 6410381903
11.Katwijk 8200251300
12.Ter Leede 8400451000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 8330011409
2.VVSB 931119704
3.Rijnsburgse Boys 1131118704
4.Quick Boys 16300351500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk 800000000
2.SJC 500000000

Spelers (16)

Team resultaten

ASCFCLKagKatQuiRijRijSJCTerTeyVVSWar
ASC 7 - 1 - 4
FC Lisse 157 - 210 - 3
Kagia 75 - 23 - 1
Katwijk 8
Quick Boys 173 - 2
Rijnsburgse Boys 132 - 71 - 0
Rijnvogels, fc 102 - 16 - 1
SJC 61 - 61 - 6
Ter Leede 82 - 31 - 2
Teylingen 43 - 110 - 4
VVSB 113 - 24 - 2
Warmunda, sv 48 - 33 - 4

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 53".

Er zijn geen resultaten bekend voor de pool "Groep 7 08".