Katwijk JO16-1
1e in poule 1e klasse (3e fase) 02
6e in poule 1e klasse (2e fase) 01
4e in poule 1e klasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) 01
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Woensdag 27 maart
3
Katwijk JO16-1
0
Wilhelmus JO16-2
Zaterdag 23 maart
0
Meerburg JO16-3
1
Katwijk JO16-1
0
RKDEO JO16-3
5
SV Warmunda JO16-1
3
Quick Boys JO16-3
4
Voorschoten`97 JO16-2
Zaterdag 16 maart
5
Meerburg JO16-3
1
Quick Boys JO16-3
0
Concordia JO16-2
4
Wilhelmus JO16-2
4
Katwijk JO16-1
3
Wippolder JO16-1
Wedstrijdschema
JO16-1
Concordia JO16-2
Thuis
06-04-2024
12:00
Veld: VELD5L
Nr. 104959CO
Quick Boys JO16-3
JO16-1
Uit
13-04-2024
14:30
veld 4
Nr. 104987CO
Sportpark Nieuw Zuid
JO16-1
Warmunda, sv JO16-1
Thuis
20-04-2024
12:00
Veld: VELD6
Nr. 104960CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO16-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 12 | 5 | 0 | 13 |
2. | Wippolder JO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 12 | 8 | 0 | 10 |
3. | DSO JO16-2 | 5 | 3 | 1 | 1 | 8 | 5 | 0 | 10 |
4. | Voorschoten`97 JO16-2 | 3 | 2 | 1 | 0 | 11 | 4 | 0 | 7 |
5. | Meerburg JO16-3 | 4 | 2 | 0 | 2 | 9 | 5 | 0 | 6 |
6. | Wilhelmus JO16-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 14 | 10 | 0 | 6 |
7. | Concordia JO16-2 | 5 | 1 | 1 | 3 | 5 | 10 | 0 | 4 |
8. | Quick Boys JO16-3 | 5 | 1 | 1 | 3 | 9 | 15 | 0 | 4 |
9. | RKDEO JO16-3 | 4 | 1 | 0 | 3 | 6 | 14 | 0 | 3 |
10. | SV Warmunda JO16-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 7 | 17 | 0 | 3 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Noordwijk JO16-1 | 7 | 6 | 0 | 1 | 40 | 8 | 0 | 18 |
2. | Rijnvogels, fc JO16-1 | 6 | 5 | 0 | 1 | 19 | 14 | 0 | 15 |
3. | Meerburg JO16-2 | 7 | 4 | 1 | 2 | 19 | 18 | 0 | 13 |
4. | Blauw-Zwart JO16-1 | 7 | 3 | 1 | 3 | 17 | 17 | 0 | 10 |
5. | Ter Leede JO16-1 | 6 | 2 | 2 | 2 | 20 | 17 | 0 | 8 |
6. | Katwijk JO16-1 | 7 | 1 | 2 | 4 | 15 | 21 | 0 | 5 |
7. | Quick Boys JO16-3 | 7 | 1 | 0 | 6 | 15 | 37 | 0 | 3 |
8. | FC Lisse JO16-2 | 5 | 0 | 2 | 3 | 6 | 19 | 0 | 2 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Ter Leede JO16-1 | 5 | 4 | 1 | 0 | 29 | 12 | 0 | 13 |
2. | Blauw-Zwart JO16-1 | 5 | 3 | 1 | 1 | 11 | 13 | 0 | 10 |
3. | FC Lisse JO16-2 | 5 | 2 | 2 | 1 | 15 | 15 | 1 | 7 |
4. | Katwijk JO16-1 | 5 | 1 | 2 | 2 | 8 | 7 | 1 | 4 |
5. | Rijnvogels, fc JO16-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 6 | 14 | 0 | 3 |
6. | Quick Boys JO16-3 | 5 | 0 | 2 | 3 | 9 | 17 | 0 | 2 |
Teambegeleiders (2)
Jordy Guijt
Er is 1 speler geanonimiseerd
Spelers (14)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
Con | DSO | Kat | Mee | Qui | RKD | SVW | Voo | Wil | Wip | |
Concordia JO16-2 | 1 - 0 | 3 - 4 | 0 - 4 | |||||||
DSO JO16-2 | 2 - 1 | 2 - 0 | 1 - 1 | |||||||
Katwijk JO16-1 | 3 - 0 | 4 - 3 | ||||||||
Meerburg JO16-3 | 0 - 1 | 5 - 1 | ||||||||
Quick Boys JO16-3 | 1 - 1 | 3 - 4 | ||||||||
RKDEO JO16-3 | 1 - 3 | 1 - 3 | 0 - 5 | |||||||
SV Warmunda JO16-1 | 0 - 2 | 0 - 6 | ||||||||
Voorschoten`97 JO16-2 | 1 - 1 | |||||||||
Wilhelmus JO16-2 | 2 - 3 | 7 - 2 | 1 - 2 | |||||||
Wippolder JO16-1 | 1 - 0 | 5 - 2 |
Bla | FCL | Kat | Mee | Noo | Qui | Rij | Ter | |
Blauw-Zwart JO16-1 | 3 - 0 | 0 - 5 | 8 - 2 | 2 - 2 | ||||
FC Lisse JO16-2 | 2 - 2 | |||||||
Katwijk JO16-1 | 0 - 2 | 3 - 4 | 5 - 1 | |||||
Meerburg JO16-2 | 4 - 1 | 3 - 3 | 3 - 2 | |||||
Noordwijk JO16-1 | 7 - 0 | 6 - 0 | 5 - 1 | |||||
Quick Boys JO16-3 | 4 - 1 | 2 - 11 | 1 - 5 | 3 - 4 | ||||
Rijnvogels, fc JO16-1 | 4 - 1 | 4 - 3 | 2 - 1 | 2 - 1 | ||||
Ter Leede JO16-1 | 2 - 2 | 2 - 3 | 3 - 5 | 7 - 2 |
Bla | FCL | Kat | Qui | Rij | Ter | |
Blauw-Zwart JO16-1 | 2 - 1 | 3 - 1 | ||||
FC Lisse JO16-2 | 2 - 2 | 5 - 1 | 2 - 7 | |||
Katwijk JO16-1 | 1 - 2 | 2 - 2 | ||||
Quick Boys JO16-3 | 0 - 1 | 4 - 4 | 1 - 1 | |||
Rijnvogels, fc JO16-1 | 0 - 3 | 3 - 0 | ||||
Ter Leede JO16-1 | 9 - 3 | 8 - 4 | 3 - 1 |