Katwijk JO16-1

7e in poule Hoofdklasse (3e fase) A
2e in poule Hoofdklasse (2e fase) A
3e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 4 februari
2
Katwijk JO16-1
1
Blauw-Zwart JO16-1
2
SJC JO16-1
0
Noordwijk JO16-1
8
Rijnsburgse Boys JO16-1
0
DHL JO16-1
0
Graaf W II VAC JO16-1
6
FC Skillz JO16-1
1
Meerburg JO16-1
1
FC Oegstgeest JO16-1
Woensdag 1 februari
3
Blauw-Zwart JO16-1
3
Meerburg JO16-1
Dinsdag 31 januari
10
Wilhelmus JO16-1
0
Katwijk JO16-1
Zaterdag 28 januari
3
FC Skillz JO16-1
1
FC Oegstgeest JO16-1
2
Noordwijk JO16-1
0
DHL JO16-1
0
SJC JO16-1
2
VELO JO16-1
2
Graaf W II VAC JO16-1
2
Rijnsburgse Boys JO16-1

Wedstrijdschema

FC Oegstgeest JO16-1
JO16-1
Uit
11-02-2023 12:15
veld 2
Nr. 111737CO
Scheidsrechters: K. (Koos) Blankenstijn, Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
JO16-1
Graaf W II VAC JO16-1
Thuis
04-03-2023 11:45
Veld: VELD3L
Nr. 111755CO
DHL JO16-1
JO16-1
Uit
11-03-2023 13:45
veld 3
Nr. 111721CO
Sportpark DHL

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Wilhelmus JO16-1220012106
2.FC Skillz JO16-122009106
3.Rijnsburgse Boys JO16-1211010204
4.VELO JO16-121013203
5.Noordwijk JO16-121012203
6.SJC JO16-121012203
7.Katwijk JO16-1210121103
8.Meerburg JO16-120204402
9.Blauw-Zwart JO16-120114501
10.FC Oegstgeest JO16-120112401
11.Graaf W II VAC JO16-120112801
12.DHL JO16-1200201000
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Voorschoten`97 JO16-17601298018
2.Katwijk JO16-17511177016
3.SJC JO16-174122516013
4.Rijnsburgse Boys JO16-163211711011
5.FC Oegstgeest JO16-17304152309
6.Noordwijk JO16-17223151308
7.Ter Leede JO16-1710662303
8.Foreholte JO16-1600642700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Noordwijk JO16-15500164015
2.SJC JO16-15401249012
3.Katwijk JO16-15203181006
4.Rijnsburgse Boys JO16-15203112106
5.Ter Leede JO16-1511351304
6.Foreholte JO16-1501462301

Teambegeleiders (2)

Spelers (15)

Team resultaten

BlaDHLFCOFCSGraKatMeeNooRijSJCVELWil
Blauw-Zwart JO16-13 - 3
DHL JO16-1
FC Oegstgeest JO16-1
FC Skillz JO16-13 - 1
Graaf W II VAC JO16-10 - 62 - 2
Katwijk JO16-12 - 1
Meerburg JO16-11 - 1
Noordwijk JO16-12 - 0
Rijnsburgse Boys JO16-18 - 0
SJC JO16-12 - 00 - 2
VELO JO16-1
Wilhelmus JO16-110 - 0
FCOForKatNooRijSJCTerVoo
FC Oegstgeest JO16-12 - 32 - 02 - 7
Foreholte JO16-10 - 21 - 6
Katwijk JO16-15 - 02 - 00 - 04 - 3
Noordwijk JO16-12 - 33 - 11 - 4
Rijnsburgse Boys JO16-16 - 21 - 14 - 21 - 2
SJC JO16-15 - 22 - 24 - 52 - 1
Ter Leede JO16-12 - 10 - 30 - 61 - 3
Voorschoten`97 JO16-19 - 12 - 04 - 1
ForKatNooRijSJCTer
Foreholte JO16-10 - 45 - 7
Katwijk JO16-16 - 09 - 10 - 1
Noordwijk JO16-15 - 11 - 0
Rijnsburgse Boys JO16-15 - 01 - 33 - 1
SJC JO16-12 - 38 - 16 - 0
Ter Leede JO16-11 - 13 - 2