Katwijk JO14-1

6e in poule Divisie 3 B
1e in poule Hoofdklasse (2e fase) A
1e in poule Hoofdklasse Zwaluwen Jeugd Beker (1e fase) A
6e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O14 2e ronde Groep 1 A
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
7
Legmeervogels JO14-1
3
SCPB'22 JO14-1
2
ARC JO14-1
1
Katwijk JO14-1
0
FC Amsterdam JO14-2
3
Buitenveldert sc. JO14-1
1
BVC Bloemendaal JO14-1
3
FC Lisse JO14-1
Zaterdag 21 januari
3
FC Lisse JO14-1
1
FC Amsterdam JO14-2
8
Katwijk JO14-1
0
Buitenveldert sc. JO14-1
0
ARC JO14-1
4
Legmeervogels JO14-1
1
SCPB'22 JO14-1
0
BVC Bloemendaal JO14-1

Wedstrijdschema

JO14-1
FC Amsterdam JO14-2
Thuis
04-02-2023 10:00
Veld: VELD1
Nr. 138765CO
Scheidsrechters: T.G. (Tim) van Duijn
Pancratius Rksv JO14-1
JO14-1
Uit
11-02-2023 10:45
Hoofdveld SCPB'22
Nr. 138754CO
Scheidsrechters: P. (Peter) Londema, Sportpark Schuilhoeve
JO14-1
Bloemendaal JO14-1
Thuis
18-02-2023 10:00
Veld: VELD1
Nr. 138764CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Legmeervogels JO14-1330019409
2.SCPB'22 JO14-1320113706
3.FC Lisse JO14-132016306
4.ARC JO14-132014506
5.Buitenveldert sc. JO14-132014806
6.Katwijk JO14-13102101003
7.BVC Bloemendaal JO14-130031600
8.FC Amsterdam JO14-2300311500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO14-17700316021
2.Rijnsburgse Boys JO14-17601283018
3.Hillegom sv JO14-174031718012
4.Foreholte JO14-17304131109
5.FC Oegstgeest JO14-17214111707
6.Graaf W II VAC JO14-1721482307
7.ASC JO14-1711551904
8.Meerburg JO14-1JM7115102604
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO14-15410416013
2.Rijnsburgse Boys JO14-15401435012
3.Foreholte JO14-153112214010
4.Hillegom sv JO14-1520381706
5.HBC JO14-1510423703
6.VVSB JO14-1500513800
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.HVV JO14-111007203
2.Wilhelmus JO14-1JM11004103
3.DHC JO14-111002003
4.msv De Betrokken Spartaan JO14-111003203
5.Quick Boys JO14-110102201
6.Katwijk JO14-110102201
7.Smitshoek JO14-110101101
8.Charlois, sv JO14-110101101
9.Alexandria'66 JO14-100000000
10.Alphense Boys JO14-100000000
11.S.V. Den Hoorn JO14-100000000
12.Die Haghe JO14-100000000
13.Excelsior M. JO14-100000000
14.FC 's-Gravenzande JO14-100000000
15.Nieuwerkerk JO14-100000000
16.Quick JO14-100000000
17.Spartaan'20 JO14-100000000
18.TOGB JO14-200000000
19.Sparta (AV) JO14-110012300
20.DSO JO14-110010200
21.SVC'08 JO14-110011400
22.GSC ESDO JO14-110012700

Teambegeleiders (2)

Spelers (14)

Team resultaten

ARCBVCBuiFCAFCLKatLegSCP
ARC JO14-12 - 10 - 4
BVC Bloemendaal JO14-10 - 21 - 3
Buitenveldert sc. JO14-11 - 0
FC Amsterdam JO14-20 - 3
FC Lisse JO14-13 - 1
Katwijk JO14-18 - 0
Legmeervogels JO14-18 - 17 - 3
SCPB'22 JO14-11 - 09 - 0
ASCFCOForGraHilKatMeeRij
ASC JO14-13 - 21 - 10 - 1
FC Oegstgeest JO14-12 - 02 - 61 - 1
Foreholte JO14-14 - 02 - 01 - 30 - 3
Graaf W II VAC JO14-10 - 23 - 10 - 8
Hillegom sv JO14-15 - 12 - 12 - 15 - 2
Katwijk JO14-14 - 06 - 05 - 11 - 0
Meerburg JO14-1JM1 - 53 - 42 - 6
Rijnsburgse Boys JO14-12 - 05 - 15 - 15 - 0
ForHBCHilKatRijVVS
Foreholte JO14-16 - 14 - 2
HBC JO14-10 - 20 - 120 - 17
Hillegom sv JO14-11 - 32 - 1
Katwijk JO14-14 - 418 - 0
Rijnsburgse Boys JO14-17 - 09 - 11 - 4
VVSB JO14-10 - 80 - 10 - 9
ChaDHCDSOGSCHVVKatQuiSVCSmiSpaWilmsv
Charlois, sv JO14-1
DHC JO14-1
DSO JO14-10 - 2
GSC ESDO JO14-1
HVV JO14-17 - 2
Katwijk JO14-12 - 2 (7
Quick Boys JO14-1
SVC'08 JO14-11 - 4
Smitshoek JO14-11 - 1 (3
Sparta (AV) JO14-12 - 3
Wilhelmus JO14-1JM
msv De Betrokken Spartaan JO14-1