Katwijk JO13-3

11e in poule 3e klasse (3e fase) 02
1e in poule 4e klasse (2e fase) 01
1e in poule 4e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 06
43e in poule Zwaluwen Jeugd Beker O13 1e ronde Groep 3 Tussenronde
Bekijk spelers en teambegeleiders

Uitslag

Zaterdag 28 januari
2
RCL JO13-2
0
Katwijk JO13-3
3
Ter Leede JO13-2
2
Quick Boys JO13-4
3
FC Oegstgeest JO13-3
4
Foreholte JO13-2
1
MMO JO13-1
5
Roodenburg JO13-1
2
SV Warmunda, JO13-1
1
Rijnsburgse Boys JO13-4
Woensdag 1 februari
1
GDA JO13-1
1 (3
TAC'90 JO13-1
Zaterdag 21 januari
1
Katwijk JO13-3
7
Ter Leede JO13-2

Wedstrijdschema

JO13-3
Rijnsburgse Boys JO13-4
Thuis
04-02-2023 08:30
Veld: VELD6
Nr. 118113CO
Scheidsrechters: H. (Houssin) El Hadef
FC Oegstgeest JO13-3
JO13-3
Uit
11-02-2023 11:00
veld 6
Nr. 118103CO
Scheidsrechters: F. (Fahad) Naif, Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
JO13-3
Warmunda, sv JO13-1
Thuis
04-03-2023 08:30
Veld: VELD5L
Nr. 118114CO

Poule stand

TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Roodenburg JO13-111005103
2.RCL JO13-211002003
3.Foreholte JO13-211004303
4.Ter Leede JO13-211003203
5.SV Warmunda, JO13-111002103
6.SJC JO13-300000000
7.UVS JO13-400000000
8.FC Oegstgeest JO13-310013400
9.Quick Boys JO13-410012300
10.Rijnsburgse Boys JO13-410011200
11.Katwijk JO13-310010200
12.MMO JO13-110011500
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO13-366003610018
2.Rijnsburgse Boys JO13-665012310015
3.Foreholte JO13-374032915012
4.S.V. Kickers '69 JO13-16303121109
5.FC Lisse JO13-37304311909
6.VVSB JO13-27304142509
7.Teylingen JO13-2610553203
8.Ter Leede JO13-3500593700
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Katwijk JO13-35410339013
2.RCL JO13-45410216013
3.Meerburg JO13-35302172109
4.FC Oegstgeest JO13-45104171403
5.UVS JO13-55104163303
6.ASC JO13-3510482903
TeamGSGWGLVLVTPIMPT
1.Berkel JO13-311008003
2.Charlois, sv JO13-211008103
3.GHVV'13 JO13-1JM11008203
4.Ter Leede JO13-211007103
5.Alphia JO13-111006003
6.DWO JO13-111006103
7.ARC JO13-411005203
8.HVC'10 JO13-111004103
9.DSVP MO13-111003003
10.Nieuwerkerk JO13-511004303
11.RKAVV JO13-511004303
12.DSO JO13-311004403
13.TAC'90 JO13-111001103
14.KMD JO13-311001103
15.Alexandria'66 JO13-500000000
16.Brielle, VV JO13-300000000
17.BZC / Zuiderpark JO13-100000000
18.LYRA JO13-200000000
19.Maense, FC JO13-200000000
20.Nieuwkoop JO13-200000000
21.FC Oudewater JO13-3JM00000000
22.Rijnsburgse Boys JO13-400000000
23.Rijnsburgse Boys JO13-600000000
24.RKAVV JO13-300000000
25.Schoonhoven JO13-200000000
26.Spijkenisse JO13-600000000
27.Sportlust '46 JO13-300000000
28.UVS JO13-300000000
29.UVS JO13-200000000
30.Valken'68 JO13-200000000
31.Zinkwegse Boys JO13-100000000
32.Zwaluwen JO13-200000000
33.Gouda JO13-110014400
34.GDA JO13-110011100
35.Vredenburch JO13-310011100
36.Charlois, sv JO13-310013400
37.SVC'08 JO13-110013400
38.EMM'21 JO13-210012500
39.MVV '27 JO13-210011400
40.Wippolder JO13-210010300
41.DSO MO14-110011600
42.Excelsior M. JO13-210012800
43.Katwijk JO13-310011700
44.RCL JO13-510010600
45.SHO JO13-210011800
46.DSO JO13-410010800

Teambegeleiders (1)

Spelers (16)

Team resultaten

FCOForKatMMOQuiRCLRijRooSVWTer
FC Oegstgeest JO13-33 - 4
Foreholte JO13-2
Katwijk JO13-3
MMO JO13-11 - 5
Quick Boys JO13-4
RCL JO13-22 - 0
Rijnsburgse Boys JO13-4
Roodenburg JO13-1
SV Warmunda, JO13-12 - 1
Ter Leede JO13-23 - 2
FCLForKatRijSVKTerTeyVVS
FC Lisse JO13-32 - 52 - 31 - 24 - 1
Foreholte JO13-31 - 21 - 25 - 07 - 0
Katwijk JO13-35 - 16 - 34 - 2
Rijnsburgse Boys JO13-66 - 25 - 0
S.V. Kickers '69 JO13-11 - 56 - 1
Ter Leede JO13-32 - 123 - 72 - 10
Teylingen JO13-21 - 91 - 41 - 0
VVSB JO13-21 - 72 - 12 - 18 - 0
ASCFCOKatMeeRCLUVS
ASC JO13-32 - 12 - 4
FC Oegstgeest JO13-41 - 41 - 312 - 1
Katwijk JO13-38 - 18 - 210 - 2
Meerburg JO13-34 - 21 - 5
RCL JO13-47 - 13 - 3
UVS JO13-59 - 24 - 60 - 3
ARCAlpBerChaChaDSODSODSODSVDWOEMMExcGDAGHVGouHVCKMDKatMVVNieRCLRKASHOSVCTACTerVreWip
ARC JO13-45 - 2
Alphia JO13-1
Berkel JO13-38 - 0
Charlois, sv JO13-28 - 1
Charlois, sv JO13-33 - 4
DSO JO13-34 - 4 (4
DSO JO13-4
DSO MO14-11 - 6
DSVP MO13-1
DWO JO13-1
EMM'21 JO13-2
Excelsior M. JO13-22 - 8
GDA JO13-11 - 1 (3
GHVV'13 JO13-1JM
Gouda JO13-1
HVC'10 JO13-1
KMD JO13-31 - 1 (2
Katwijk JO13-31 - 7
MVV '27 JO13-21 - 4
Nieuwerkerk JO13-5
RCL JO13-50 - 6
RKAVV JO13-54 - 3
SHO JO13-2
SVC'08 JO13-1
TAC'90 JO13-1
Ter Leede JO13-2
Vredenburch JO13-3
Wippolder JO13-20 - 3