Katwijk JO11-4
2e in poule 2e klasse (4e fase) 02
4e in poule 2e klasse (3e fase) 01
7e in poule 1e klasse (2e fase) 01
1e in poule 2e klasse Zwaluwen Jeugd (1e fase) 02
Bekijk spelers en teambegeleiders
Uitslag
Zaterdag 20 april
3
Voorschoten`97 JO11-2
4
DoCoS JO11-1
8
Quick Boys JO11-5
0
Rijnvogels, fc JO11-1
Wedstrijdschema
Voorschoten`97 JO11-2
JO11-4
Uit
11-05-2024
11:00
veld 2 B
Nr. 132983CO
Sportpark Adegeest
JO11-4
Quick Boys JO11-5
Thuis
25-05-2024
10:15
Veld: VELD3B
Nr. 132796CO
Poule stand
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Boys JO11-5 | 3 | 3 | 0 | 0 | 15 | 4 | 0 | 9 |
2. | Katwijk JO11-4 | 2 | 2 | 0 | 0 | 9 | 7 | 0 | 6 |
3. | Roodenburg JO11-1 | 2 | 1 | 1 | 0 | 9 | 6 | 0 | 4 |
4. | DoCoS JO11-1 | 3 | 1 | 0 | 2 | 10 | 12 | 0 | 3 |
5. | Voorschoten`97 JO11-2 | 3 | 0 | 1 | 2 | 7 | 9 | 0 | 1 |
6. | Rijnvogels, fc JO11-1 | 3 | 0 | 0 | 3 | 7 | 19 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Quick Boys JO11-4 | 6 | 6 | 0 | 0 | 52 | 10 | 0 | 18 |
2. | Rijnsburgse Boys JO11-3 | 6 | 5 | 0 | 1 | 45 | 14 | 0 | 15 |
3. | FC Lisse JO11-2 | 6 | 3 | 1 | 2 | 36 | 14 | 0 | 10 |
4. | Katwijk JO11-4 | 6 | 3 | 1 | 2 | 35 | 24 | 0 | 10 |
5. | Teylingen JO11-1 | 6 | 2 | 0 | 4 | 21 | 48 | 0 | 6 |
6. | Noordwijk JO11-3 | 6 | 1 | 0 | 5 | 21 | 36 | 0 | 3 |
7. | Ter Leede JO11-2 | 6 | 0 | 0 | 6 | 8 | 72 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | EMM'21 JO11-1 | 7 | 5 | 1 | 1 | 24 | 9 | 0 | 16 |
2. | Meerburg JO11-2 | 7 | 5 | 0 | 2 | 46 | 27 | 0 | 15 |
3. | SJC JO11-1JM | 7 | 5 | 0 | 2 | 40 | 29 | 0 | 15 |
4. | Ter Leede JO11-1 | 7 | 4 | 2 | 1 | 62 | 22 | 0 | 14 |
5. | Quick Boys JO11-3 | 7 | 4 | 0 | 3 | 24 | 36 | 0 | 12 |
6. | ASC JO11-2 | 7 | 2 | 1 | 4 | 30 | 31 | 0 | 7 |
7. | Katwijk JO11-4 | 7 | 1 | 0 | 6 | 12 | 48 | 0 | 3 |
8. | Kagia JO11-1 | 7 | 0 | 0 | 7 | 12 | 48 | 0 | 0 |
Team | GS | GW | GL | VL | V | T | PIM | PT | |
1. | Katwijk JO11-4 | 5 | 4 | 0 | 1 | 47 | 7 | 0 | 12 |
2. | Rijnsburgse Boys JO11-2 | 5 | 4 | 0 | 1 | 37 | 10 | 0 | 12 |
3. | Quick Boys JO11-5 | 5 | 4 | 0 | 1 | 34 | 8 | 0 | 12 |
4. | Valken'68 JO11-2 | 5 | 2 | 0 | 3 | 25 | 22 | 0 | 6 |
5. | FC Oegstgeest JO11-1 | 5 | 1 | 0 | 4 | 15 | 41 | 0 | 3 |
6. | DoCoS JO11-2 | 5 | 0 | 0 | 5 | 4 | 74 | 0 | 0 |
Teambegeleiders (3)
Spelers (10)
Er zijn spelers geanonimiseerd
Team resultaten
DoC | Kat | Qui | Rij | Roo | Voo | |
DoCoS JO11-1 | 2 - 4 | |||||
Katwijk JO11-4 | 5 - 4 | |||||
Quick Boys JO11-5 | 8 - 0 | 3 - 2 | ||||
Rijnvogels, fc JO11-1 | 3 - 4 | |||||
Roodenburg JO11-1 | 7 - 4 | |||||
Voorschoten`97 JO11-2 | 3 - 4 | 2 - 2 |
FCL | Kat | Noo | Qui | Rij | Ter | Tey | |
FC Lisse JO11-2 | 6 - 2 | 2 - 3 | 10 - 0 | ||||
Katwijk JO11-4 | 3 - 3 | 0 - 6 | 19 - 1 | ||||
Noordwijk JO11-3 | 4 - 6 | 3 - 9 | 2 - 6 | 3 - 5 | |||
Quick Boys JO11-4 | 7 - 3 | 18 - 0 | |||||
Rijnsburgse Boys JO11-3 | 4 - 1 | 9 - 1 | |||||
Ter Leede JO11-2 | 4 - 7 | 0 - 10 | 3 - 8 | ||||
Teylingen JO11-1 | 2 - 14 | 1 - 6 | 2 - 9 | 3 - 13 |
ASC | EMM | Kag | Kat | Mee | Qui | SJC | Ter | |
ASC JO11-2 | 12 - 1 | 5 - 6 | 5 - 6 | |||||
EMM'21 JO11-1 | 3 - 0 | 4 - 2 | 2 - 2 | |||||
Kagia JO11-1 | 1 - 3 | 2 - 8 | 2 - 5 | 3 - 4 | ||||
Katwijk JO11-4 | 0 - 1 | 3 - 2 | 3 - 6 | 2 - 11 | ||||
Meerburg JO11-2 | 13 - 1 | 8 - 3 | 6 - 5 | |||||
Quick Boys JO11-3 | 3 - 2 | 3 - 2 | 3 - 6 | 2 - 10 | ||||
SJC JO11-1JM | 9 - 0 | 0 - 4 | 9 - 0 | 7 - 6 | ||||
Ter Leede JO11-1 | 5 - 5 | 16 - 2 | 13 - 3 |
DoC | FCO | Kat | Qui | Rij | Val | |
DoCoS JO11-2 | 0 - 18 | 1 - 12 | ||||
FC Oegstgeest JO11-1 | 6 - 1 | 1 - 9 | 4 - 11 | |||
Katwijk JO11-4 | 13 - 1 | 8 - 2 | ||||
Quick Boys JO11-5 | 18 - 1 | 7 - 3 | 3 - 2 | |||
Rijnsburgse Boys JO11-2 | 20 - 1 | 1 - 0 | 5 - 0 | |||
Valken'68 JO11-2 | 1 - 6 | 1 - 6 |