Maandag 13 mei
JO11-1
Verburch JO11-1
Thuis
13-05-2024
18:45
Veld: VELD2B
Nr. 132220CO
Woensdag 15 mei
Katwijk JO11-3
ASC JO10-1
Thuis
15-05-2024
18:30
Veld: VELD2A
Nr. 18397214
Katwijk JO9-1
ASC JO10-2
Thuis
15-05-2024
18:30
Veld: VELD2B
Nr. 18397217
JO13-2
Ter Leede JO13-2
Thuis
15-05-2024
18:30
Veld: VELD1
Nr. 117973CO
MO11-2
ASC MO11-1
Thuis
15-05-2024
18:30
Nr. 134450CO
Zaterdag 18 mei
Katwijk JO11 selectie
Docos JO12
Thuis
18-05-2024
10:00
Veld: VELD5L
Nr. 18490566
Blauw-Zwart JO13-3
JO13-7
Uit
18-05-2024
12:00
veld 3
Nr. 116937CO
Sportpark Schulpwei
MO17-2
Rijnvogels MO17-1
Thuis
18-05-2024
11:30
Veld: VELD6
Nr. 108474CO
O23-2
FC Lisse O23-2
Thuis
18-05-2024
14:30
Veld: VELD1
Nr. 122619CO
ACV 1
Katwijk
Uit
18-05-2024
15:30
veld 1
Nr. 3302CO
Scheidsrechters: Arends, Martin (Vierde official), Sportpark ICT Specialist
O23-1
VELO O23-1
Thuis
18-05-2024
12:00
Veld: VELD1
Nr. 8361CO
Scheidsrechters: Wieman, Raf (Scheidsrechter)
Katwijk 2
Scheveningen 2
Thuis
18-05-2024
12:00
Veld: VELD5L
Nr. 40813CO
Scheidsrechters: Coenraads, David (Scheidsrechter)
Katwijk 3
FC Lisse 10
Thuis
18-05-2024
14:15
Veld: VELD3L
Nr. 20705CO
FC Oegstgeest 9
Katwijk 4
Uit
18-05-2024
12:00
veld 5
Nr. 29244CO
Scheidsrechters: Afgeschermd, (Scheidsrechter), Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
WDS 35+1
35+1
Uit
18-05-2024
12:00
veld 1
Nr. 48909CO
Sportpark Wierickeweide
FC Oegstgeest JO19-3
JO19-2
Uit
18-05-2024
14:30
veld 4
Nr. 92580CO
Scheidsrechters: Hooglander, Andre (Scheidsrechter), Sportpark De Voscuyl Oegstgeest
Warmunda, sv JO15-1
JO15-5
Uit
18-05-2024
10:30
veld 2
Nr. 100452CO
Scheidsrechters: Vleeshouwers, Willem (Scheidsrechter), Sportpark Het Overbos
Reiger Boys JO13-1
JO13-1
Uit
18-05-2024
10:30
veld 4
Nr. 133493CO
Sportpark De Wending
JO13-3
Wilhelmus JO13-6
Thuis
18-05-2024
10:00
Veld: VELD1
Nr. 145675BE
Scheidsrechters: Lelieveldt, Isabel (Scheidsrechter)
Quick Boys JO11-9
JO11-6
Uit
18-05-2024
08:30
veld 5 A
Nr. 132989CO
Sportpark Nieuw Zuid
Stompwijk'92 JO11-1
JO11-8
Uit
18-05-2024
10:30
veld 1 A
Nr. 132997CO
Sportpark Meerhorst
JO10-1
ASC JO10-6JM
Thuis
18-05-2024
08:30
Nr. 136567CO
FC Lisse JO8-3
JO8-6
Uit
18-05-2024
10:00
veld 8 JO12 & 11 A1
Nr. 138934CO
Sportpark Ter Specke
RCL MO15-1
MO15-1
Uit
18-05-2024
12:15
veld 3
Nr. 100678CO
Sportpark De Bloemerd
MO13-1
FC Lisse MO13-1
Thuis
18-05-2024
09:45
Veld: VELD6
Nr. 118787CO
SJC MO13-1
MO13-2
Uit
18-05-2024
10:30
veld 2
Nr. 98897CO
Scheidsrechters: Terol, Joost (Assistent-scheidsrechter), Zonneveld, Patrick (Scheidsrechter), Sportpark SJC
MO11-2
Wippolder MO11-1
Thuis
18-05-2024
10:15
Veld: VELD3B
Nr. 134491CO
MO10-1
Bernardus MO10-1
Thuis
18-05-2024
08:30
Nr. 134709CO
Koudekerk MO20-1
MO20-1
Uit
18-05-2024
10:00
veld 1
Nr. 98680CO
Sportpark Gruttolaan